Apžvalga: “L’oreal Paris” vienadieniai plaukų dažai su blizgučiais ” Colorista Hair Makeup”

Estimated read time 3 min read

Bling bling, pats blizgėjimo metas. Nes, o kada daugiau blizgintis jei ne dabar? Tad blizga papuošimai, drabužiai, nagai ir… plaukai! Neseniai mane pasiekė “L’oreal” dovana su “Colorista Hair Makeup” dažais. Tiesą sakant, reguliarią jų versiją esu gavusi jau vasarą, tačiau nejaučiau poreikio spalvinti plaukus, tad taip ir nepamėginau. Naujokai gi kiek kitokie – jie su blizgučiais! Bėda bėdelė, kad manęs nelaukia joks vakarėlis. Blogeriški renginiai kažkodėl aplenkia. Dirbu namie, esu pati sau šefas, tai nėra firmos balių. Na, o tarp draugų neturim mados siausti, į šeimos vakarienes nesiblizginsi. Tai ką jau čia. Pasidariau tiesiog personalinę blizgučių šventę, nes norėjau galiausiai išbandyti šiuos dažus ir jums papasakoti įspūdžius. 

Mano rankose yra versija skirta brunetėms. Taip pat yra ir blondinėms. Pilkoje tubelėje šaltesnė spalva, artimesnė sidabrinei, o rožinėje – šiltos persikų spalvos su ausiniais blizgučiais. Ją ir tepiau ant plaukų. 

Aprašymas:

Sukurk šventinę išvaizdą su riboto leidimo Colorista Hair Makeup Shimmers.

RIBOTAS LEIDIMAS! Colorista Hair Makeup Shimmer yra patentuota Hair Makeup želė formulė, kurioje yra itin smulkūs blizgučiai.

Naudojimas. Priemonė nėra skirta visų plaukų dažymui. Ja padenkite tik sruogas. Galite užtrukti 10–20 minučių, kol pasieksite norimą rezultatą. Nereikia naudoti pirštinių.

Sudėtis:

Taigi, kaip ir sakiau, aš naudojau rožinę versiją. 

Dažai yra gelinės konsistencijos, su daug smulkių blizgučių. Sruogas lengva jais tepti, bet geriau nepadauginti, nes šiek tiek sulimpa. Vėliau galima iššukuoti, bet garbanės gi nesišukuoja. Aš vienoje vietoje užkroviau daugokai, tai džiovinau fenu, kad būtų greičiau. 

Na ir ką galiu pasakyti… Blizgumas matosi puikiai. Nors užfiksuoti sunku. Dariau nuotraukas vakare, apsišvietusi tik staline lempa, bet manau vistiek matosi, kad esu išblizginusi dvi sruogas (nuotraukos išsididina).

Efektas yra nenuginčijamas ir gerai matomas, ypač jei daug dirbtinės šviesios, tai žibėsite kaip atšvaitas.

Minusai – labai lenva išblizginti viską. Pvz., prisiliečiau prie kaktos ir po to niekaip negalėjau tų blizgučių nubraukti. Rankas nusiploviau (jų nenudažo), bet kažkada persibraukiau per plaukus ir vėl visa blizgučiuose. Vakare išplauti galvą būtina, nes čia yra plaukų makiažas. Nenuvalysit – liks pagalvėje :). 

Tad bendra išvada tokia, kad priemone naudotis lengva. Jos kuriamas efektas visiškai atitinka aprašymą ir atrodo įspūdingai. Tačiau blizgučiai įkyrūs. 

Na ir P.S. apie ką vakar kalbėjau, kai rašiau apie fotografavimo užkulisius.


Naudinga: Ieškokite kosmetikos parduotuvėse ir internete, pvz., Pigu.lt. Be nuolaidų produktas kainuoja apie 7 EUR.

Jūsų aktyvumas yra padėka ir mano motyvacija. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

3Comments

Add yours
  1. 1
    Gaivile

    Tikiuosi tu dazu kokiam Droge yra. O tai mano darbo vakarelis vadinasi “blizges” tai tokie dazai turetu but pats tas

+ Leave a Comment