Apžvalga: “L’oreal Paris” skysti matiniai lūpų dažai “Ultra Matte Les Chocolates”

Estimated read time 3 min read

Vakar gavau kritikos, kad mano įžanga su asmeninio gyvenimo ir jo aplinkos detalėmis ilgesnė už pačią apžvalgą, tad stengiuosi į tai atsižvelgti. Netuščiažodžiaujam ir šokam į gana rudeniško produkto aptarimą. Įrašo herojus – matiniai lūpų dažai iš “L’oreal Paris”. Ir ne bet kokie, o kvepiantys šokoladu. Na, bent jau taip skelbia aprašymas, o kaip yra iš tiesų aš ir papasakosiu.

Apie lūpų dažus:

Jau nebereikia nieko labiau viliojančio nei naujieji itin matiniai skysti lūpų dažais iš L‘Oreal Paris, kurie kvepia lyg tikras šokoladas – atsispirti šiais pagundai tiesiog neįmanoma! Pristatome Les Chocolates skystus lūpų dažus! Palepink save šokolado dėžute, kurioje net 6 atspalviai – nuo švelnaus nude iki rudo šokoladinio – visi pasižymi švelniu šokolado aromatu.

L’Oréal Paris Les Chocolates skystus lūpų dažus bus galima įsigyti nuo rugsėjo mėnesio 6 atspalvių – 842 Candy Man, 844 Sweet Tooth, 852 Box Of Chocolates, 862 Volupto Choco, 864 Tasty Ruby ir 868 Cacao Crush.

Sudėtisdimethicone, trimethylsiloxysilicate, isododecane, nylon-611/dimethicone copolymer, dimethicone crosspolymer, c30-45 alkyldimethylsilyl polypropylsilsesquioxane, lauroyl lysine, alumina, silica silylate, phenoxyethanol, disodium stearoyl glutamate, aluminum hydroxide, calcium sodium borosilicate, calcium aluminum borosilicate, synthetic fluorphlogopite, caprylyl glycol, limonene, colophonium / rosin, paraffin, magnesium silicate, silica, tin oxide, parfum / fragrance, [+/- may contain ci 77491, ci 77492, ci 77499 / iron oxides, ci 77891 / titanium dioxide, ci 15850 / red 7, ci 45410 / red 28 lake, ci 17200 / red 33 lake, ci 42090 / blue 1 lake, ci 15985 / yellow 6 lake, ci 45380 / red 22 lake, ci 15850 / red 6, ci 77742 / manganese violet, ci 15850 / red 7 lake, ci 77120 / barium sulfate, mica, ci 19140 / yellow 5 lake, ci 75470 / carmine.

Man visada patinka matinio plastiko tūbelės. Atrodo jaukiai, gana prabangiai. Tiesa, sunku numatyti spalvą, nes lūpų dažai tokiose pakuotėse visada būna tamsesni nei atrodo iš pirmo žvilgsnio.

Aplikatorius platus, juo gana patogu dengti lūpas vienu mostu.

Aš turiu keturias iš šešių spalvas.

Taigi, kaip ten su tuo šokoladu? Kvepia. Šiltai, skaniai, labiausiai primena karšto šokolado aromatą. Tiesa, jis visai nesilaiko ir nugaruoja vos tik dažai išdžiūna.

Iš kairės į dešinę: 852, 842, 868, 864.

Spalvos sodrios, užtenka vieno sluoksnio. Tiesa, tamsiausioms rekomenduočiau naudoti pieštuką, nes pvz., man nepavyko gražiai pasidažyti su bordine. Kraščiukai lieka šviesesni, rausvesni, labai sunku pataisyti. Ir šiaip man ta tamsiausia spalva nepatiko, jaučiausi, kaip ryškiai išsidažęs storas paršiukas mažomis lūpytėmis. Mano favoritė yra… staigmena…. ok ok, jokios staigmenos  – pati paprasčiausia – 842. Mat aš mėgstu neutralias spalvas.

Iš kairės į dešinę: 852, 842, 868, 864.

Lūpdažiai limpa. Ne taip, kaip mano mėgstami matiniai iš “Maybelline”, bet vistiek limpa visą laiką. Tačiau dėl to nesijaučia lūpų sausinimo. Neištinka vadinamoji koma :). Laikosi gana ilgai, iš karto nenusivalgo, bet nusitrina netolygiai. Tad toks 50/50 produktas. Ir patinka, ir yra prie ko prikibti. Gal man ir spalvos ne visai tinka.

Visgi aš mėginau dešimtis prastesnių produktų, tad tikrai neatkalbinėčiau jei sugalvotumėte išmėginti.


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokit “L’oreal Paris” stenduose. Kaina apie 9,99 EUR.

Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

Total
0
Shares

12Comments

Add yours
 1. 1
  Virgilija

  O mano akimis žiūrint labiausiai tau tinka 864. Na man taip prabangiai atrodo, nekasdieniškai. Gal todėl, kad aš mėgstu ryškias spalvas, visur…

 2. 5
  Bananarama

  Dėl įžangų. Tikiuosi šįkart buvo vienkartinis atsakymas į repliką, nes jas skaityti man pati smagiausia dalis 🙂 Taigi savanaudiškai viliuosi, kad jos vis dar bus ateityje 😉

 3. 6
  Salomėja

  Bananarama (koks fainas nikas), na, tai va, reikškit nuomones ir pageidavimus, nes kai kas pareiškia, tai stengiuosi atsižvelgt :).

 4. 7
  Gintare

  Įžangos labai patinka, ypač todėl, kad jos neretai su lengvu humoru. Ir ryškios lūpos tinka jeigu ką, prašom savęs nepravardziuoti nes nėra už ka:)

 5. 8
  Ab

  Kam taip sureikšmint… niekas nesakė, kad įžangos blogai. Anuo komentaru norėjau pasakyt, kad jos nebūtų ilgesnės už pačią priemonės apžvalgą ir tiek. Nes skaitytojas gavo ilgus pliurpalus apie šiukšles ir kelis numestus sakinius apie apžvalginėjamą priemonę

 6. 9
  DaliaM

  Taip, įžangas palikti! Nes manęs dažnu atveju aprašomi produktai nedomina (netokie plaukai ir netokios lūpos), o įžangas mėgstu paskaitinėti 🙂

 7. 11
  Salomėja

  Ab, tai padiskutuokim. Jei įžanga neturi būti ilgesnė (jūsų pageidavimu, nes daliai skaitytojų tai visai patinka) už nuomonę apie produktą, tai ar ją reikia trumpinti ar daugiau žodžių apie kremą priburti? Visada galima pakuotės geltonumą lyginti su saule ir kitaip daugžodžiauti, bet jei savo mintis apie konkretų daiktą galiu išreikšti dviem sakiniais, tai kam dirbtinai pritempinėti prie neegzistuojančių mano bloge taisyklių? O štai, kaip kartais mane gali nustebinti žmonės, aš negalėjau sutraukti į kelis žodžius, tuo pasidalinti buvo svarbu. Ar jus pati šiukšlių tema žeidžia (Juk visi tie minėti žmonės tarp mūsų) ir pvz., apie knygas nebūtų trukdę? Man keista, kai žmonės pažeria kritikos, tu sakai, kad ok, aš į ją atsižvelgiu (be jokios gynybos, tiesiog taip paprastai, kaip parašiau šio teksto įžangoje, nes man svarbu) ir tada vėl gauni “nereikia sureikšminti”. Tai reikia ar nereikia, atsižvelgt, ar neatsižvelgt? Esu kartą jau diskutavus apie tai, kad neretai man būna situacija —> “tu krokodilas” —-> “sutinku, tikai esu krokodilas” —-> “aaaa, tu nepriimi kritikos, aaa nereikia taip tiesiai priimti!”. Čia ne taip drastiškai, bet panašoka.

+ Leave a Comment