Pastarasis metas man itin keistas. Manau, kad vasarį namuose buvau gerokai mažiau nei kažkur kitur. Atostogų, kaip planuota, taip ir neišvažiavome, tik porą naktų gerai išsimiegojome Druskininkuose. Na, bet manau, kad reiks parašyti žiemos apžvalgą, kur aš papasakosiu visus gerus ir blogus dalykus. Tarpe visko, bandau užsidėti kažkokią kaukę, mat man tai mažiau naudingas, bet daugiau ritualinis veiksmas. Turbūt pamenate, kaip tarp blogerių buvo nuvilnijusi šių molio kaukių banga, kadangi jau buvau išbandžiusi ir parašiusi apie žalią kaukę, ir man nuskilo šiek tiek skaitytojų dėmesio. Kaukė patiko. Taip, kritikavo ten visi, kad jų sudėtys prastos, bet aš pati atsimenu, kaip vieną efektyvesnių tokio tipo produktų ir mintyse pasižymėjau išmėginti ir kitas rūšis. Štai ir bandžiau juodąją – “Pure Clay Detox”. 

Aprašymas:

L’Oréal Paris odos ekspertai sukūrė itin veiksmingą gryno molio ir medžio anglies kaukę, kuri detoksikuoja odą ir suteikia jai švytėjimo vos per 10 minučių.

Mūsų maloni ir veiksminga šios detoksikuojamosios veido kaukės formulė prabangiai puoselėja veido odą, o stipriai veikiantys molis ir medžio anglis kaip magnetas išvalo poras ir ištraukia giliai esančius nešvarumus (pvz., dulkes, riebalus ir teršalus).

Ši kreminė, nesausinanti formulė suteikia švarios, švelnios ir atkurtos odos pojūtį.

Detoksikuojamoji ir skaistinamoji gryno molio kaukė išvalo, išlygina ir suteikia švytėjimo blankiai ir nuovargio požymių turinčiai odai.

Sudėtis:

Manau, kad tikrai visi žino, kaip atrodo veidas, ant kurio užtepta juoda kaukė ir nebūtina daryti tokių selfių 🙂

Kaukės konsistencija patogi užtepimui. Džiūna vidutiniu greičiu, tad galima nesijaudinti, kad jau po minutės ims traukti veidą. Jaučiu šiokį tokį tarsi šaltuką, kuris praeina.

Nusiplauna gana sunkiai. Rankomis vos įveikiu, geriausiai einasi su konjac kempinėle. 

Na, o rezultatas yra vidutinis ir abejotinas. Taip, man labai patiko žalia kaukė. Aš akivaizdžiai matydavau, kad nosies poros šviesesnės. Nesakau, kad jau ten jas giliai išvalydavo, bet paviršių tai tikrai. Po juodosios kaukės efekto nemačiau jokio. Na, gerai, meluoju, oda tampa matiškesne. Bet man tada iš karto norisi ją drėkinti ir tas efektas neišlieka. Nekartočiau, nors mėlyna ir raudona vis dar yra plane. 


Naudinga: rasite daugelyje parduotuvių, kurios prekiauja kosmetika. Reguliari kaina yra apie 10.50 EUR už 50ml, bet tikrai rasite akcijų ir įsigysite bent pora eurų pigiau.

Jūsų aktyvumas yra padėka ir mano motyvacija. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.