Prabėgo dar viena karantino savaitė. Ir bus savaitgalis – woohoo, ar ne :). Manau, jau apsiprantam su šita situacija. Bent jau aš ryte atsikėlusi nebepuolu skaityti naujienų ir jas atverčiu tik peržiūrėjusi kas naujo soc. tinkluose :). Bet primenu, kad pikas dar tik laukia, todėl atpalaiduot smegenis gerai, bet į saugumą žiūrėti reikia ne pro pirštus. Ryt reiks nuvežti mamai maisto produktų ir vėl bėgt karantinuotis :). Na, bet pakalbam apie kažką įprasto. O kas įprasčiau mano bloge gali būti nei garbanų priemonė? Esu pasakojusi apie “Lakme” garbanas aktyvuojantis plaukų balzamą “k.style Rings”, dabar aptarsiu tos pačios serijos gelį. 

Aprašymas:

Lakme K.Style Curl Action Gelis išryškina garbanas, jas pabrėždamas. Suteikia elastingumo ir drėkina. Stiliaus atminties efektas. Puikiai tinka banguotiems ar garbanotiems plaukams. Norėdami itin garbanotų plaukų, tepkite CURL ACTION garbanų aktyvavimo gelį ant drėgnų plaukų ir pirštais formuokite garbanas. Saldus kvapas su gervuogių ir aviečių aromatu.

Tepkite ant drėgnų plaukų. Prieš džiovindami plaukus, tolygiai paskirstykite priemonę. Džiovinkite plaukus, garbanas formuodami difuzoriumi arba leiskite jiems išdžiūti natūraliai.

Sudėtis: Aqua (Water), Acrylates/Palmeth-25 Acrylate Copolymer, Glycerin Poliyimide-1, VP/Dimethylmethacrylate Copolymer, Triethanolamne PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Panthenol, Fragrance (Parfum), Pentasodium Penitetate, Alcohol Denat, Tocopherol, Vitis Vinifera, Methylisothiazilone, Proynyl Butylcarbamate, D&C Red N.28 (CI 45100), FD&C Yellow N.6 (CI 159851), BCC12-Base.

Aš vis nesusilaikau. Man vis norisi išmėginti kažką naujo. Kadangi anskčiau turėtas “Lakme” kremas patiko, tai susiviliojau ir geliu. Gal dėl to magiško užrašo “Curl Activator”, kas dažniausiai reiškia, kad priemonė ne šiaip paryškina bangas, ji gali jas dar labiau pagarbanoti bei turi stipresnę fiksaciją. 

Produktas nustebino toksiška rožine spalva. 

Kvapas – sitentinis aviečių, tikrai nežavi.

Gelis lipnus. Ir tuo man patinka mažiausiai, nes plaukuose aš jį jaučiu. Jei padauginsit, tai išgausit sukietintas, šiek tiek šlapio efekto bangas. Gal ir visai nieko kurti šukuosenoms, bet ne mano skonio. Jei naudojate mažiau – tai plaukai tiesiog kažkokie murzinokai lipnūs. 

Tai žinokit, dažniausiai aš juo antakius glotninu, visai nesinori į plaukus tepti. Ir šiek tiek gaila, kad naujovių troškulys pakišo koją, geriau jau senąjį kremą būčiau pakartojusi. Ar pasimokysiu? Turbūt ne :).


Naudinga: Aš pirkau Klipshop.lt, bet manau jų daug kur yra. Kaina – 11,90 EUR už 150ml.

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

#reklama (dėl patogumo šia gaire žymimi visi blogo įrašai).