Pastarąjį laikotarpį drąsiai galiu skelbti kaukių. Nemažai jų gavau dovanų. Tiek iš draugų, tiek iš mainų, tiek iš kompanijų. Dar šiek tiek ir pati pirkau. Ir nors čia daugiausiai kalbu apie veido produktus, bet tarp jų įsimaišė ir vienkartinė “Kocostar” plaukų kaukė.

Neabejoju, kad prekinis ženklas jau girdėtas, nes socialinius tinklus užplūdę veidukai apklijuoti braškėmis, arbūzais, agurkais… Pati esu rašiusi apie vieną tokią. O agurkus neseniai rodžiausi insta istorijose. Plaukų kaukę vis stumdžiau, nes esu apsikrovusi jų indeliais, tad ta vienkartinė vis nusipelnė  “kada nors”. Tačiau, pagalvojau, o gal kažkas nori padovanoti draugei, juk visi vis dar kaip pablūdę blaškosi ieškodami dovanų. Reikia gi pasakyti, ar verta :). Tai štai ir išmėginau.

Maitinanti ir raminanti kaukė skirta sausiems, pažeistiems plaukams su argano ir alyvuogių aliejais, bičių pieneliu ir taukmedžio sviestu. Profesionalų naudojama technologija padaro plaukus lyg šilkinius per 20 minučių.

Sudėtis:

Liesdama pakutį, aš net nenumaniau, kad viduje rasiu kepurėlę. Tad staigmena ištiko tik būnant duše ir jau nenufotografavau, tiksliau tą padariau, bet per daug jau buitiška ta mano nuogybė :), todėl štai gamintojo nuotrauka.

Svarbiausia užsidėjus šią kepurėlę yra gerai pamasažuoti plaukus, kad jie gerai pasidengtų viduje esančia kauke.

Kvapas saldokas. Maišelis užsiklijuoja lipduku ir laikosi gana tvirtai.

Panaudojusi priemonę likau tokioje neutralioje pozicijoje. Nei labai nuvilta, nei labai sužavėta. Maitinimo pojūtis yra. Plaukai švelnūs, tačiau aš juos nusausinusi ir dar nespėjusi pritepti kremų, aliejų, šiek tiek tvarkiausi vonioje. Ir pastebėjau, kad džiūdama liūtėju! Tai yra plaukai nors ir švelnūs bei blizgūs, stojasi ir pučiasi. Ne man toks efektas, nors priminsiu, plaukai labai malonūs liesti. Na, ką žinau, gal ir liūtą būtų faina paglostyti jei leistųsi. Visgi už tokią kainą galiu rasti geresnių.

Beje, jei norite įsigyti “Kocostar” kaukių pigiau (šios – plaukų – ten nėra dabar), tai “Topbeauty” šiandien ir vėl skelbia 25% nuolaidą.


Įvertinimas:

Naudinga: Kaukes įsigyti galite “Assorti”, “Douglas”, “Grožio Draugas”, Inbeauty.lt ir daug kur kitur. Kaina – apie 6.90 EUR.

Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo! Diskusijos ir komentarai, leidžia pajusti, kad skaitote mano tinklaraštį!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).