Tai taip ir nesupratau, ar patiko jums vakarykštis turistės užrašų įrašas, ar nei kiek neįdomu ir išbraukt tokius iš sąrašo. Vėl, sakysit, verkiu komentarų, bet patys patarkit, o kaip kitaip sužinot? Išklausysiu :). Tuo tarpu noriu papasakoti apie įdomų lietuvišką šveitiklį. Gal jau ir bandėt? Tai tikrai ne naujiena! Regis dar pavasarį buvau “Urban” produktų pristatyme. Tuo metu labai sudomino šis blizgutis ir, aš tik žmogus, rimtai nusivyliau jo neradusi dovanų maišelyje. Tačiau gi ne karvę kainuoja, tai greitai įsigijau ir štai visą vasarą po tuputį naudojau. Aš labai mėgstu mechaninį šveitimą, tačiau neperspaudžiu ir stengiuosi tą malonią procedūrą daryti rečiau nei pati norėčiau. O ir šveitiklis ne vienintelis namuose. Na, bet šitas tikrai vienas įdomesnių. 

Aprašymas

pasiruošk vakarėliui surengdama auksinę šventę savo odai! šis blizgantis cukraus šveitiklis su natūraliu ruduoju cukrumi, turintis kovoti su oro taršos sukeltomis odos problemomis padedančių savybių, efektyviai pašalina negyvas odos ląsteles. jokio diskomforto ar tempimo jausmo – tik atgaivinta ir #kilig akimirkoms mieste paruošta oda! reikia nuorodų, kaip naudoti?
> sukamaisiais judesiais paskleisk šveitiklį ant sausos švarios veido odos.
>> gerai nuplauk šiltu vandeniu.
>>> naudok 1–2 kartus per savaitę. mėgaukis miesto gyvenimu ir atskleisk savo #kiligbeauty – naudok ir kitus „kilig urban“ produktus, turinčius tokių savybių, kurios padės tavo odai įveikti oro taršos keliamas problemas.

Sudėtis: Caprylic/Capric Triglyceride*, Sucrose*, Isopropyl Myristate*, Glycerin*, Isopropyl Palmitate*, Sucrose Stearate*, Sucrose Laurate*, Aqua*, Persea Gratissima (Avocado) Oil*, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil*, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil*, Tocopheryl Acetate*, Propanediol*, Schisandra Chinensis Fruit Extract*, Parfum, Calcium Sodium Borosilicate, Iron Oxides, Tin Oxide

Šveitiklio masė primena vientisą gelio gabaliuką. Būtų galima išversti indelio formos drebutį. Tačiau liečiant jis lengvai atsiskiria, kaip įprasta cukraus masė, tikrai ne kaip žele. 

Gausu cukraus dalelių, kurios gana aštrios, taip pat matosi žėručio. Kiek iš to naudos? Tiesiog smagu, gražu. 

Šveičia puikiai. Garantuoju, kad ne vienam būtų per aštru. Aš patenkinta. Tačiau žinot, kas trikdo? Kvapas? Nežinau, kaip jūs, bet aš spalvas susieju su aromatais. Pvz., visada mintyse įsivaizduoju, kaip kvepėti turėtų mėlynas ar žalias produktas, ko tikėtis iš raudono. Ir oranžinė spalva bei blizgučiai man visai nesiasocijuoja su gaiviu žaliosios arbatos kvapu. Rimtai. Bet čia jau mano bėda :). Žinau koks bus aromatas ir vistiek kas kartą nustembu.

Priemonė liuks, bet mano mylimiausio mechaninio šveitiklio nenugalėjo. 


Naudinga: rasite daugelyje kosmetikos parduotuvių, vaistinėse, pvz Eurovaistine.lt. 75ml be nuolaidų kainuoja apie 9 EUR. 

Visi “Kilig” atsiliepimai.

 

Dėmesio: kosmetikos ir kitų aprašomų produktų aš nepardavinėju, neužsakinėju ir netarpininkauju. 

Jūsų aktyvumas motyvuoja. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisininių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.