“Kilig” švenčia gimtadienį. Regis dar visai neseniai svarstėme ar prilips šis pavadinimas ir gailėjome senosios Rasos, o va… Prabėgo metai ir kompanija vietoje nestovėjo, pasiūlė ne tik atnaujintas pakuotes, bet ir visai nemažai naujovių. Rytoj (kai skaitysite, bus jau šiandiena) keliausiu į gimtadienio pusryčius, tad gal dar kokių įdomybių sužinosiu, o tuo tarpu noriu pasidalinti įspūdžiais apie valomąjį vandenį iš “Urban” serijos. ReStart, sako užrašas ant buteliuko. 🙂 Šiaip man patiko dauguma “Biok” micelinių (tiek “Rasos”, tiek “Margaritos”, tad nemaniau, kad nusivilsiu ir šį kartą. 

Aprašymas:

ar kartais norėtųsi, kad pavargusi veido oda turėtų „restart“ mygtuką? mes turime išeitį! šis daugiafunkcis drėkinamasis valomasis vanduo padeda odai atgyti kone akimirksniu – taip greitai, kaip ir reikia gyvenant mieste! jis taip pat turi savybių, kurios padeda įveikti oro taršos sukeltas odos problemas, atgaivina, tonizuoja odą ir net pašalina makiažo likučius, purvą ar miesto dulkes. reikia nuorodų, kaip naudoti?
> užlašink valomojo vandens ant vatos diskelio.
>> diskeliu kruopščiai nuvalyk visą veidą.
>>> nenuplauk; gali iškart užtepti kremo ant veido. mėgaukis miesto gyvenimu ir atskleisk savo #kiligbeauty – naudok ir kitus „kilig urban“ produktus, turinčius tokių savybių, kurios padės tavo odai įveikti oro taršos keliamas problemas.

Sudėtis: Aqua*, PEG-6 Caprylic/Capric Glycerides, Acetamidoethoxyethanol, Glycerin*, Sodium Levulinate*, Sodium Anisate*, Betaine*, Propanediol*, Schizandra Chinensis Fruit Extract,* Lactic Acid*, Parfum

Nedidukas indelis tiks kelionėms, bet namų sąlygomis tie mažuliai mane erzina. Tikiuosi, kad kompanija pagamins bent dvigubai didesnį :).

Vanduo lengvai kvepia žalia arbata, tikrai mažiau ryškiai, nei dulksna. Na, ir aš priemonę naudoju, kaip įprastą micelinį vandenį: pilu ant vatos ir valau makiažą. Puikiai “paima” net vandeniui atsparų tušą. Tad čia nenuvylė. Kaip minėjau, patinka man “Biok” vandenys. Jei valau makiažą, tai veidą dar papildomai mėgstu prausti prausikliu. Jei šiaip valau per dieną susikaupusius nešvarumus, ar ryte, tai “Kilig” vandens nebenuplaunu. Nedirgina, netempia odos, nėra lipnus. Tiesa, turi šiek tiek kartumo :/, o tai jau minusas.

Taigi, kaip čia apibendrinus? Funkciją atlieka. Užskaitau. 


Naudinga: Ieškokite “Droge”, “Maxima”, Pigu.lt. 100ml kainuoja apie 7 EUR. Šiuo metu daug kur taikomos nuolaidos. 

Dėmesio: kosmetikos ir kitų aprašomų produktų aš nepardavinėju, neužsakinėju ir netarpininkauju. 

Jūsų aktyvumas motyvuoja. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisininių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).