Apžvalga: “Kilig” drėkinamasis šampūnas ir kondicionierius-kaukė dažytiems plaukams

Estimated read time 5 min read

Hey, pradedam paskutinę rudens savaitę! Primenu, kad FB kabo prašymas prisidėti prie advento įrašų! Pasiūlymų tikrai nėra su kaupu, tad šansai gauti atvirlaiškį su mano linkėjimais beveik šimtaprocentiniai.

O įrašas šiandien bus apie “Kilig” plaukų priežiūros priemones. Sakiau sau, kad kai apie jas rašysiu, papasakosiu, kodėl man taip patinka naujosios pakuotės ir visai nejaučiu kažkokio gailesčio dėl to, kad nebėra “Rasos”. O esmė ta, kad aš augau ir buvau paauglė pirmąjį Lietuvos nepriklausomybės dešimtmetį. Aš buvau vaikas, mūsų šalis tapo laisva ir eidama link paauglystės savo akimis mačiau kaip kuriasi parduotuvės, atsiranda įvairios prekės. Po pilko nepritekliaus viskas kas užsienietiška atrodė taip patrauklu! Spalvotos pakuotės, blizgūs popierėliai! Palyginus su tuo ką turėjome, buvo galima pasijusti tarsi stebuklų šalyje. Pvz., tuo metu atsirado pirmieji lietuviški šokoladukai “Dar Du”, “Ralis” ir pan, dabar iš jų telikusi tik “Manija”. Tai vat palyginus tų šokoladukų išvaizdą su tuo pat metu jau po parduotuves plintančiais “snikersais”, matėsi kokie mes graudūs :). Tas pats ir kitose srityse – ne tai, kad mūsų vietinės prekės buvo prastesnės, bet pakuočių gaminti mes tikrai nemokėjome. Ir dar ilgai. Ir kai aš lentynoje pamatau buteliuką, iš kurio išvaizdos negaliu atspėti, kad jis lietuviškas, man tai yra didelis privalumas, o ne minusas. Ir naujosios “Kilig” pakuotės man labai prie širdies. Traukia akį iš tolo, norisi prieiti, pakiloti, pažiūrėti kas čia. Šiuo atveju palaikau “Biok”. Ir šiaip jaučiu jiems prielankumą, nes tai buvo pirmoji kosmetikos gamintoja, kuri man pasiūlė išmėginti savo produktų. Prieš keturis metus. Ir tai buvo plaukų priežiūros priemonės. Tad tęsiam bandymus iki šiol!

Pirmasis įrašo herojus yra drėkinamasis šampūnas. Pristatomas taip:

Tarsi šiltas vasaros lietus šis intensyviai drėkinantis šampūnas pradžiugins atgaivindamas tavo sausus plaukus ir galvos odą. Į jo sudėtį įeinanti galinga natūrali hialurono rūgštis ir lipidų kompleksas drėkins ir puoselės plaukus nuo šaknų iki galiukų. /kili·g/ žino, kad tavo gražiems plaukams drėgmė būtina – ji užtikrina keratino buvimą plaukuose, kuris atsakingas už plaukų tvirtumą. Sveiki, sudrėkinti plaukai suteiks tau daugiau pasitikėjimo ir žavės aplinkinius. Tam, kad pasiektum efektyviausią rezultatą, šį šampūną rekomenduojama naudoti su „Singing in the rain!“ kondicionieriumi. Tinka sausiems, drėgmės netekusiems plaukams. Patikrintas dermatologų.

Naudojimas: Pagal plaukų ilgį įtrinkite pakankamą produkto kiekį į drėgnus plaukus ir kruopščiai išskalaukite.

Sudėtis:

nuotraukos su sudėtimis paspaudus pasididina

Aš nežinau, kaip kai kurie tai padaro, kad SLS’iniai šampūnai nesukelia sausumo jausmo, bet su šiuo šampūnu taip yra.

Didelis buteliukas su dozatoriumi ilgam apsigyveno mano vonioje. Nes šis šampūnas yra tas, kuris tikrai gerai išplauna visas mano silikonines formavimo priemones, tačiau tuo pačiu, nors ir labai keista, nesausina plaukų ir po jo net galėčiau išsiversti be kondicionieriaus, jei tik labai skubėčiau. Bet mano plaukams daugiau maitinimo nekenkia, tad vistiek naudoju kaukes ir balzamus.

Tad taip. Kaip man jis patiko kadaise, kai dar buvo senas, neišvaizdus, mėlynas ir pavadintas “Rasa” taip įtinka ir dabar.

Kondicionierius-kaukė dažytiems plaukams kiek mažiau prilipo.

Aprašymas:

Jei mėgsti ryškias spalvas, ši kaukė-kondicionierius kaip tik tau! Galingas amino rūgščių kompleksas išsaugo spalvos intensyvumą, drėkina ir maitina dažytus plaukus, juos sustiprindamas ir darydamas atsparesniais išorės veiksniams. Alyvuogių aliejumi pamaitinti plaukai atrodys blizgantys ir sveiki. Taip pat plaukai taps lengvai iššukuojami nuo šaknų iki pačių galiukų. Lepink savo plaukus! Užtepusi ant šlapių, nusausintų plaukų, palauk 2–3 min., jei nori tik atgaivinti, o jei nori stipresnio poveikio, luktelėk ilgiau 5–10 min. Tada plaukus išskalauk ir nusišypsok sau veidrodyje. Tam, kad pasiektum efektyviausią rezultatą, šį kondicionierių-kaukę rekomenduojama naudoti su „I love colours!“ šampūnu. Tiks dažytiems, pažeistiems plaukams. Patikrintas dermatologų. ”

Naudojimas: Gausiai priemone suvilgytus plaukus palaikykite 2-3 minutes, kad priemonė suveiktų kaip kondicionierius. Palaikius kiek ilgiau, poveikis dar labiau nustebins – išgusi kaukės efektą.

Sudėtis:

Pakuotė daili. Priemonė vidutinio tirštumo. Ir man pritrūko sunkumo. Plaukai gal ir tampa švelnesni, bet man norisi, kad jie ir pūstųsi mažiau, ir kristų dailiau. Tiesiog neatitinka mano poreikių. Sunaudosiu kombinuodama su sunkesniais nenuplaunamais produktais. Tiesa, kažkokios įtakos plaukų spalvai aš taip pat nepastebėjau.

Reziume: šampūnas labai patinka, kaukė – so so.


Naudinga: rasite daugelyje prekybos vietų. 500ml šampūno kainuoja apie 6-7 EUR, 250ml kondicionieriaus apie 4-5 EUR.

Jūsų aktyvumas yra padėka ir mano motyvacija. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

5Comments

Add yours
 1. 1
  Aušra

  O man patiko ju sampunas jautriai galvos odai ir dabar isigijau ta gentle shampoo ir kiekis labai tenkina 🙂 jis toks labai svelnus,minkstas. Sausiems plaukams super.

 2. 2
  MM

  Net nenoriu prisiminti tų visų Rasa ir kitų Biok šampūnų – nuo jų tik pleiskanos ir siaubingas galvos niežulys… Į Biok šampūnų pusę net nežiūriu, kad ir kokios gražios ar nelabai tos pakuotės 😀

 3. 3
  Salomėja

  Jei netiko, tai tikrai nesuvilios graži pakuotė 🙂 Bet man visai patiko ir tais laikais, kai negražiose buvo 🙂

 4. 4
  Aušra

  Nusipirkau per skubėjimą (ir todėl kad patiko pakuotė, nors taip nutinka itin retai) net neatkreipusi dėmesio, kad lietuviškas. Po pirmojo plovimo taip patiko, kad pasiėmiau panagrinėti antrą pusę. Ir toooks malonus jausmas aplankė atradus, kad lietuviškas produktas. Mano garbanoms tinka ir patinka!

+ Leave a Comment