Ši savaitė visiems turbūt praskriejo greitai, o po mini atostogų man buvo itin keista. Po dviejų savaičių pertraukos grįžau į kalanetiką, tai buvo kiek nejauku (nes esu sociofobė) vėl nueiti. Dar savaitė pasižymėjo kuriozais su siuntomis. Viena pasirodė ne man, tik numeris klaidingai įrašytas, kitą atidariau ir radau kažkokio žmogaus užsakymą :). Karščiai visiems buvo supainioję galvas. Na, bet jų metu man labai tiko “Kilig” produktas. Jis skirtas ne mano odos tipui, bet buvo toks metas, kad tik jis ir patiko. Tad plačiau apie gelį-kaukę. 

Aprašymas:

kai diena pagaliau baigiasi, pats metas ir odai įjungti naktinį grožio režimą! kol tu miegosi, šis drėkinamasis naktinis veido gelis-kaukė tavo odą prisotins ingredientų, kurie padeda kovoti su oro taršos sukeltomis odos problemomis. o kai tik pabusi, oda sveikai švytės, bus sudrėkinta ir puikiai jausis visą dieną!
reikia nuorodų, kaip naudoti?
> prieš miegą gelį-kaukę paskleisk ant veido gausiau nei įprastinį kremą.
>> palik per naktį.
>>> ryte likučius įmasažuok į odą.
>>>> naudok, kai tik pajausi, kad odai trūksta drėgmės.

Sudėtis: Aqua*, Acetamidoethoxyethanol, Betaine*, Polyacrylate Crosspolymer-11, Propanediol*, Schizandra Chinensis Fruit Extract*, Pentylene Glycol, Hydrolyzed Hyaluronic Acid*, Lactic Acid*, Polysorbate 20, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfum

Iš karto sakau, kad tai nėra mano nuolatinis veido kremas. Aš į jį žiūrėjau grynai kaip į kaukę. Priemonė gelinės konsistencijos, skaidri, kvepia žaliąja arbata. Gana greitai susigeria, nepalieka lipnumo jausmo ar keistos plėvelės, kuri kartais jaučiama po priemonių su glicerinu. 

Tiesiog malonus drėkinantis gelis. Ir kuomet aš pirmą kartą jį panaudojau, tai tik gūžtelėjau pečiais. Na nieko čia įdomaus. Dauguma kremų drėkina.

Bet atėjo karščiai, visas rūgštines priemones jau padėjusi rudeniui, o kitos priemonės sunkiai lipo. Plaukė ant veido, nesigėrė ir atrodė galiu naudoti tik kokį toniką, bet tuo pačiu saulės ir nuolatinio prakaitavimo paveikta oda norėjo kažko daugiau drėkinančio nei gali suteikti vanduo. Tad štai, tada išsitraukiau gelį-kaukę, kuris regis manęs vienintelis neerzino, neplūduriavo bala ant odos, maloniai nuramindavo ir oda neatrodė popierinė. Tuomet, gal savaitę, naudojau kas dieną, dabar užsitepu kokį trejetą vakarų, nes nebejaučiu tokio balagano, koks buvo ištikęs 😀 Gal ir veidas pripranta prie sezono kaitrų.

Tai va, neutralus, malonus naudoti, be jokių cackių pacakių, gal stebuklų ir nedaro, bet kaip matote, kartais išgelbėja. 


Naudinga: Ieškokite “Droge”, “Maximoje”, vaistinėse ir kitose kosmetikos pardavimo vietose. Kaina – apie 13 EUR už 50ml, bet akcijų metu pagausite ir už +-8 EUR. 

 

Dėmesio: kosmetikos ir kitų aprašomų produktų aš nepardavinėju, neužsakinėju ir netarpininkauju. 

Jūsų aktyvumas motyvuoja. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisininių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).