Ne taip jau seniai daug žmonių net nebuvo girdėję apie lakštines kaukes, o dabar jos visiškai užkariavo lentynas ir, neslėpkime, gerbėjų širdis. Juk tokios kaukės žaibiškai atgaivina, jas paprasta naudoti ir tą galima daryti visur, kad ir lėktuve, nereikia nuplauti. Patogumas nugalėjo, todėl dabar parduotuvėse akys raibsta nuo auksinių, juodų, žvėrelių veidais puoštų ar visai kuklių produktų. Aš pati ilgą laiką negalėjau apie tokį produktą net pagalvoti. Man buvo labai nemalonus tas drėgnumo, glitumo jausmas. Patirdavau savotiška klaustrofobiją, kai jas reikdavo uždėti. Tačiau vienu metu persilaužiau. Kažkas panašaus kaip su alyvuogėmis. Reikia subręsti matyt. Dalinuosi įspūdžiais apie 4 “Moments4me” kaukes!

Rožinis veidelis slepia drėkinančią – MOISTURIZING – kaukę. Žaliame rasime mažinančią senėjimo požymius – ANTI-AGEING. Na, o rusvas veidas žymi stangrinačiąją – LIFTING – kaukę.

Jei atvirai, tai visos trys kaukės man pasirodė gana panašios – maloniai vėsios, negličios, gerai išmirkytos ir drėkinančios.

Lifting kaukės sudėtisAqua (Water), Anthemis Nobilis Flower Water*, Hordeum Vulgare Stem Water*, Glycerin, Benzyl Alcohol, Hydrolyzed Wheat Protein, Sodium Hyaluronate, Xanthan Gum, Dehydroacetic Acid, Sucrose Laurate, Sodium Hydroxide, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Rosa Damascena Flower Oil, Lactic Acid, Sucrose Dilaurate, Sphacelaria Scoparia Extract, Sodium Benzoate, Sucrose Trilaurate, Biosaccharide Gum-1, Citronellol, Potassium Sorbate, Geraniol, Glyceryl Caprylate, Sodium Anisate, Sodium Levulinate, Farnesol.

Anti-aging kaukės sudėtis: Aqua (Water), Glycerin, Pentylene Glycol, Cichorium Intybus Root Extract (Cichorium Intybus (Chicory) Root Oligosaccharides), Polysorbate 20, Hydrolyzed Collagen, Xanthan Gum, Parfum (Fragrance), Hydrolyzed F-Fucoidan (Hydrolyzed Algae Extract), Tetrasodium Glutamate Diacetate, Hydrolyzed Wheat Protein, Citric Acid, Sodium Benzoate, Caesalpinia Spinosa Gum, Gluconolactone, Hydroxycitronellal, Linalool, Benzyl Alcohol, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Geraniol, Benzyl Salicylate, Sodium Hydroxide, Lactic Acid, Dehydroacetic Acid, Calcium Gluconate, Potassium Sorbate

Kitų info deja pradanginau, o internete, žinoma, sudėtys vis dar yra laikomos paslaptimis.

Pastebėtas minusas – jos nėra labai plonos ir itin gerai apglundančios.

Kaukes bandžiau kas antrą dieną ir kaip jau minėjau, man jos pasirodė gana panašios. Tačiau mažiausiai patiko LIFTING. Tiesiog neįtiko jos aromatas.

Labiausiai nudžiugino MOISTURIZING. Būtent ją siūlau rinktis, jei norite išmėginti, bet nežinote, kurią. Ji labiausiai drėkina. Nuėmus medžiagą atrodo, kad oda tapo putli, prisotinta drėgmės ir toks efektas jaučiasi dar kitą dieną.

Ketvertuke išsiskiria kaukė baltoje pakuotėje – CHARCOAL. Juoda kaukė su medžio anglimi žada išvalyti odą, suteikti jai matiškumo, reguliuoti riebalų išskyrimą. Produkto medžiaga yra juoda, tad geriausiai tinka laiškininkui gąsdinti :).

Aš nepastebėjau, kad kaukė valytų odą, matyt tam reikia ją užsidėti dažniau. Tačiau galiu patvirtinti, kad po jos oda atrodo matiškesnė. Čia pasireiškia ir mažiau pageidaujamas efektas – oda tuo pačiu ir sausesnė. Visgi, jei kažką labai kankina riebalavimasis, tai vertėtų pamėginti.

Išbandžiau, patiko ir nenoriu kurti pasakų, tik rekomenduoju atkreipti dėmesį. Ypač malonu per karščius užsidėti ant veido, atsigaivinti ir pagirdyti bei nuraminti odą. O jūs turite savo mėgstamiausią tokio tipo kaukę?


Įvertinimas:

Naudinga: kaukes rasite Eurokos.lt. Kaina – apie 8 EUR už vnt.

Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).