Jau rytoj bus šeštasis Veni Vidi gimtadienis. Arba, kaip aš sakau, 4+2, nes tik per pastaruosius porą metų susiformavo jo kryptis ir veidas. Na, bet apie tai daugiau pakalbėsiu, jei prisiruošiu parašyti gimtadieninį įrašą. O šiaip, per tuos metus, jūs mane pažinote kaip pamišėlę dėl “The Balm” kosmetikos. Bet net ir tas pamišimas nėra toks didelis, kaip dėl plaukų priežiūros priemonių. Kadaise jau minėjau, kad norėčiau būti devyngalvis slibinas, nes 9 galvos = galima išmėginti 9 kartus daugiau produktų :D.

Aš krokodilo ašaromis apraudojau paskutinį “Kerastase Elixir Ultime” aliejuko lašą, bet ar pasirūpinau nauju, tokiu pačiu, į jo vietą? Aišku, kad ne! Man gi reikia išmėginti kažką kito. Tačiau toli nenukrypau. Papasakosiu irgi apie “Kerastase”, irgi apie “Elixir Ultime”, tik šį kartą apie purškiamą aliejų.

Aliejus pristatomas taip:

Kerastase Elixir Ultime purškiamasis plaukų aliejus yra skirtas gležnų ir normalių plaukų priežiūrai. Dėl specialių aliejų komplekso, esančio produkto sudėtyje ir neapsunkinančio plauko, Jūsų plaukai taps neįtikėtinai purūs ir žvilgantys. Ypatinga purškimo technologija leis mėgautis visomis geriausiomis plaukų aliejaus savybėmis, būtinomis normalių plaukų priežiūrai.

Kerastase Elixir Ultime plaukų aliejus yra praturtintas Oleo-Complexe – įmantriu kukurūzų daigų, kamelijų, arganų ir amla aliejų kompleksu, leisiančiu paryškinti plaukų grožį, padaryti juos lengvus, žvilgius ir švelnius lyg šilkas, o Intra-Cylane® suteiks jeims dar ir neįtikėtinos apimties, purumo bei minkštumo.

Naudojimas. Prieš naudojant, sukratyti. Purkšti sausus arba drėgnus plaukus, nenuskalauti ir pereiti prie tolesnio plaukų formavimo.

Sudėtis

Yra tokia taisyklė: jei produktas yra purškiamas ir pristatomas kaip lengvas, tai nesitikėkite, kad jo pagrindas bus sveikas bei naudingas. Čia randame alkoholio denatūrato, kuris nėra draugiškas plaukams, bet lieka tik spėlioti, kodėl technologai šį deda. Gal kada papasakos :).

Sunkus, stiklinis buteliukas turi purkštuką, kuris gana plačiai ir kokybiškai skleidžia priemonę ant plaukų.

Aliejus yra dvifazis ir taip atrodo ramybės būsenoje:

Suplaktas žaižaruoja ir nuteikia šventiškai (o gal čia tik aš visur šventes matau?).

Kalbant apie poveikį, tai mano klaida, kad aš neatkreipiau dėmesio, jog aliejus skirtas gležniems ir normaliems plaukams, o ne storiems ir sausiems. Tad natūralu, kad man šiek tiek trūksta stebuklingo aliejaus poveikio, kurį suteikė jau minėta nepurškiama šio aliejaus versija.

Priemonė gana lengva, neapsunkina ir tobulai turėtų tikti plonų ar vidutinio storio plaukų savininkėms, be to dar ir turinčioms ilgas kasas. Iš karto įsivaizduoju jūtūberės Chanelette plaukus. Ir aš žinau kas iš manęs dovanų tokį aliejų gaus per Kalėdas. Beje, man atrodo, kad tai labai tinkama prabangesnė dovana. Bent jau aš apsidžiaugčiau, kažką panašaus gavusi. Na, o tęsiant apie mano pojūčius, tai tokiai kaip aš, vis norisi dar ir dar papurkšti, o tada jau priemonės tampa per daug :). Visgi, man patiko šį aliejų naudoti ne kaip tipinį aliejuką, o kaip blizgiklį ant sausų plaukų.

Nepaminėjau, kad kvapas, kaip ir bendra “Kerastase” aliejaus išvaizda, taip pat solidus. Labiau primena ne plaukų priežiūros priemonę, o kvepalus. Ir sakyčiau gana ilgai laikosi. Bendras įspūdis neblogas, o aprašymus man reiktų skaityti atidžiau, ne tik į pavadinimą žiūrėti.

Įvertinimas:

Naudinga: Aliejų įsigyti galite Topbeauty.lt. 100ml kainuoja 33.95 EUR.

Ačiū, kad skaitote. Grįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad būkit drąsūs ir aktyvesni! Draugaukime Facebooketen daugiau bendraujameInstagrameten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.