Ar žinote, koks man yra akivaizdžiausias pavasario pranašas? Ne šiltas oras, bet ilgėjanti diena. Ir nors pokytis dar nežymus, bet aš jį jau spėjau pastebėti, o jūs? Laaaabai laukiu saulės ir gerų orų, nes kepurė nusibodo. Nuo tokio drabužio man ima niežėti galvą, o jau nekalbu, kas nutinka su plaukais. Atrodo net nėra tikslo stengtis juos susitvarkyti. Tačiau bandau bent iki ėjimo į lauką atrodyti kažkiek normaliau ir vis viliuosi, kad tą padaryti padės formavimo priemonės. Ilgą išbandytų garbanų kremų sąrašą papildo ir “Kerastase Aura Botanica Creme De Boucles” produktas, kurį turiu turbūt jau kokius metus. 

Aprašymas:  

Išryškina ir atskiria garbanas, tačiau jų nestandina.
Saugo nuo šiaušimosi 96 valandas.
Gyvibingos, lanksčios ir sveikai žvilgančios garbanos.
Apsauga nuo karščio iki 230 °C.

Sudėtis: Aqua / Water, Glyceryl Stearate Se, Glycerin, Cetyl Esters, Algin, Xanthan Gum, Cetyl Alcohol, Butyrospermum Parkii Butter / Shea Butter, Decyl Glucoside, Caprylyl Glycol, Citric Acid, Linalool, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Pentylene Glycol, Astrocaryum Murumuru Seed Butter, Citronellol, Limonene, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Citral, Tocopherol, Parfum / Fragrance.

“Aura Botanica” serija išsiskiria tuo, kad joje nėra silikonų. Taip pat ji pasižymi įdomiu gėlių kvapu. Man jis patinka, tikiu, kad nors jis nėra tradicinis, bet vienas tų, kuris įtiktų daugeliui. 

Kremas vidutinio tirštumo, baltas, vos vos lipnus. Juo dengiu šlapius plaukus ir turiu pasakyti, kad produkto reikia daug. Aš kažkaip nepersistengiu su tokiais kremais, tai ir čia iš pradžių visai nejutau kažkokio efekto garbanoms. Nei ten jas formavo, nei daugiau kažką darė. Tarsi toks nematomas nenuplaunamas kondicionierius.

Tačiau kažkada užkroviau nemenką saujelę ir supratau, kad čia ir yra paslaptis. Priemonės nepagailėjus, ji pafiksuoja bangas, plaukai išdžiuvę turi formos, gražiai blizga, tikrai neatrodo riebaluoti. Palietus nėra labai kieti, bet jaučiasi, kad dėta standinančios priemonės. Puikiai formuojasi ir su difuzeriu. O štai tepti sausus plaukus nepasiteisino. Jie apsunksta.

Atradusi man tinkamą naudojimo būdą labai pamėgau šį kremą, o prieš tai stumdžiau po lentyną gal metus ir bumbėjau, kad toks brangus ir be naudos. Beje, gal esate atradę gerų drug store garbanų kremų, ar gal šiaip kažkas naujo krito į akį šioje kategorijoje ir norėtumėte, kad aš kažkokį išmėginčiau ir parašyčiau savo nuomonę?


Naudinga: Ieškokite prof. priemonių parduotuvėse, pvz Klipshop.lt, “Inhair” ar Lookfantastic.com. 150ml kainuoja 21-27 EUR priklausomai nuo pardavimo vietos. 

Jūsų aktyvumas yra padėka ir mano motyvacija. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).