Vakar savo skaitytojų FB paklausiau, kokių įrašų/temų/apžvalgų norėtų (arba nenorėtų) mano tinklaraštyje. Beje, ten šiandien dar vyksta konkursas, taip pat galite pasisakyti! Labai labai didelė dalis žmonių rašo, kad norėtų matyti tekstus apie plaukų priežiūrą. Esu suglumusi, nes buvau įsitikinusi, kad būtent apie plaukų priežiūrą aš rašau dažniausiai, kartais net save stabdau, nes nagi kiek čia galima, reikia įvairovės :). Per mažai? Stabdyti kitas temas ir mestis vien prie plaukų nesinori ir neketinu to daryti. Dar viena nuolatos šmėščiojanti mintis, kad nemažai FB sekėjų neskaito mano blogo nuolatos, nes neprašytų gi patarimų kaip prižiūrėti ilgus šviesius plaukus :). Na nieko, susipažinsime, o aš ketinu parengti visą atskirą įrašą dedikuotą skaitytojų pageidavimams ir šiek tiek juos pakomentuoti :).

Vienas iš taip pat dažnai besikartojančių norų yra daugiau dekoratyvinės kosmetikos apžvalgų. Klausau ir vykdau! Tačiau negaliu nei daugiau, nei mažiau negu turiu ir išbandau :). Sausio mėnesio “Lookfantastic” grožio dėžutėje radau “Jelly Pong Pong” kompanijos tušą. Kompanija jau pažįstama, esu minėjusi ir net apie lūpų dažus rašiusi. Metas įvertinti tušą.

Tušas turėtų užriesti blakstienas, o sudėtyje esanti moringų sėklų derva išlaikyti tokį efektą visą dieną. Kompanija visada pabrėžia, kad gaminiai netestuoti su gyvūnais.

Tušo tūbelė nėra ypatinga, dėmesio per daug netraukia, gal tik ta bordine spalva išsiskiria iš kitų mano krūvoje.

Šepetėlis didelis ir aš tai laikau minusu. Seniau tokius labai mėgau, bet laikai keičiasi, dabar mano favoritai yra siauri šepetukai ir nesvarbu ar silikoniniai, ar iš šerelių, svarbu, kad nedidukai.

Kol tušas buvo labai šviežias, jis man atrodė itin skystas. Aš mėgstu dažytis mirksėdama (priglaudžiu šepetėlį prie balkstienu ir mirkteliu), tai nusitaškydavau visą veidą. Vėliau, kai tušas apdžiuvo, nustojau turėti didesnių priekaištų. Gražiai padažo, juodas, netepa paakių ir lengvai nusivalo. Nėra atsparus vandeniu, bet tokiu ir nesiskelbia. Ypatingo užrietimo nepastebėjau, bet mano blakstienos ir taip nėra tiesios.

Mano selfiukas, nesijuokit, čia testavau netikusio atspalvio pudrą, bet blakstienoms ji įtakos nedaro, o aš tikrai nesigėdiju dėti netobulas ir neiščiustytas nuotraukas 🙂

Ką žinau, man tai visai gražiai padažo :). Visgi šio tušo kaina yra didoka. Pigiau galėčiau nusipirkti savo mylimiausią “The Balm”, kuris jau į pabaigą, deja. Už panašią kainą galima įsigyti tikrai kažką įdomiau, kad ir MAC ar UD.

Taigi, lyg ir patiko, bet ne tiek, kad labai nusiminčiau pabaigusi.

Įvertinimas:

Naudinga: Įsigyti galite jellypongpong.com. Kaina – apie 25 EUR.

Ačiū, kad užsukote, tikiuosi buvo įdomu. Grįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad netylėkit! Draugaukime Facebooke, ten daugiau bendraujame, Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.