Ar pastebėjote, kad kietieji šampūnai dabar ant bangos? Viena tokia nusirito kadaise su “Lush”, kurie mūsų šalyje nebuvo labai populiarūs. Dabar gi visur kur tik pasisuksi vaidenasi “Solidu”, kurių stiprioji pusė yra dizainas. Pamatai ir nori. Tačiau tie kietieji šampūnai jokia čia naujiena. Aš išmėginau prieš 9 metus (IG sakiau, kad gal prieš dešimt, bet dabar pasitikrinau pirkimų istorijas). Tačiau tuo metu blogo nerašiau ir “J.R. Liggett’s” liko neapžvelgtas. Trumpai minėjau “Lush” tekste. Vien dėl šios skolos jį ir įsigijau. Tegul būna uždokumentuotas.

Prieš daugybę metų “J.R. Liggett’s” kietuosius šampūnus pirkau vieną po kito, sunaudojau gal penkis, dovanojau šeimos nariams ir visiems mums patiko. Įvertinimai parduotuvėje gana geri, bet yra visokių. Tad gavusi siuntinį aš tik norėjau prisiminti ar viskas taip pat, ar mano nuomonė, po to kai per rankas perėjo tiek produktų, nepasikeitė ir sėdu rašyti.

Kompanija pristato save, kaip draugišką žemei. Akcentuoja tuos pačius privalumus, kad po šio šampūno nelieka plastikinio buteliuko, kad jis koncentruotesnis už skystus ir jo pakaks ilgiau ir t.t.

Aš esu bandžiusi visus, labiausiai patiko originalusis, bet šį kartą parsisiunčiau arbatmedžio ir kanapių aliejaus versiją.

Sudėtis: Saponified olive oil, coconut oil, castor oil, sunflower oil, and organic palm kernel oil, tea tree oil, hemp oil, almond oil.

Šampūno forma paprasta, spalva gelsva, atrodo natūraliai. Juo naudotis paprasta, nes vos sudrėkintas ima stipriai putoti. Aš porą kartų tiesiog perbraukiu per plaukus, o tada pasidarau putų rankose ir pirštais pamasažuoju šaknis.

Rezultatas iš pradžių baugina. Nes plaukai tampa tokie jau gerai išplauti ir girgždantys, kad pirštų neįkiši. Ir taip, be kondicionieriaus produkto negalėčiau naudoti. Tačiau po jo bet koks balzamas, bet kokia kaukė, susigeria ir veikia daug geriau. Iš esmės, kaip po aršių sls’inių šampūnų, tik sls čia nėra.

Visgi, jei jūs nenorite naudoti balzamo, aš nedrįsčiau siūlyti šio šampūno, nebent plaukai labai riebūs.

Tad taip, man vis dar labai patinka tuo, kad išplauna super gerai, bet be labai stiprių ploviklių, plaukai efektyviau pasisavina kitas priemones. Kadangi aš naudoju tikrai daug įvairių formavimo kremukų ir aliejukų, tai man labai svarbu gerai išsiplauti galvą, dauguma natūralesnių šampūnų sunkiau tvarkosi su šia užduotimi.

Visgi, kietieji šampūnai, taip ir šis, turi didelį minusą – nepatogu laikyti. Pvz., aš neturiu jokios muilinės ar vietos pastatyti lėkštelei. Į tokią kišenę, kur dedu visus buteliukus, įmesti negaliu, nes ten patenka vandens iš dušo. O produktai, kurie kelia problemų, paprastai neįsitvirtina, ar ne?


Naudinga: Ieškokite Iherb.com. 99g kainuoja 6,09 EUR.

Jūsų aktyvumas yra padėka ir mano motyvacija. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.