Aš šiek tiek užjaučiu kompanijas, nes dabar atrodo, kad jei nesugalvosi kažko super wow negirdėto, tai dėmesio nepatrauksi. Ir pilasi dabar putojančios, juodos, auksinės, sidabrinės ir visokios ten stebuklingos kaukės. Štai mano rankose taip pat viena įdomybė – savaime kaistantis produktas akims. Priemonę radau Irmos siuntinyje, po kurio laiko ir dar viena namus pasiekė, tad nieko nebus, galvoju, reikia išmėginti.

Pažadų daug. Ir padeda kovoti su nuovargiu, ir mikrocirkuliaciją skatina ir dar sumažina paburkimus bei juodus ratilus. Mažas stebuklėlis ne kitaip.

Varčiau varčiau tą daiktą ir niekaip neradau sudėties.

Et, galvoju, kas bus tas bus, bandau! Ir išpakavusi supratau, kad sudėties čia net nereikia, mat priemonė kaip ir nėra kosmetinė.

Tai tiesiog kaukė užpildyta chemiiiiijaaaa!!!! (bijot, ane?), kuri sureagavusi su deguonimi pradeda kaisti. Sušyla iki 40 laipsnių. Kadangi aš tokia kaip ir lengva turistė, ne kartą nakvojusi žiemą miške, tai esu turėjusi panašių produktų dedamų į batus ar pirštines. Kiek panašiai veikia ir šiltukai, kuriuos vėl galima aktyvuoti įmerkus į karštą vandenį, žinot turbūt?

Tai va, kaukė dailutė, gražutė…

Bet ne iš sykio supratau kaip čia ją užsidėti? Tas galas lyg ir per trumpas, kad tiesiog užsimauti, ar mano galva per didelė? Tada kažkaip atėjo geniali mintis, kad jį reikia perskirti ir kabinti kilputes ant ausų! Ech, smagu!

Tai ate!

Na, tai supratote, kad visus pažadus turi įvykdyti elementari šiluma. Neslėpsiu, ji tikra labai maloni. Guli, akys šyla, paakiai šyla, malonu. Tačiau efekto apart to malonumo 15 minučių atsipalaiduoti, aš nepastebėjau. Visgi, o kuo blogai toks malonus poilsiukas? Natūraliai suteikia šiek tiek grožio :).

Gamintojas rekomenduoja nelaikyti kaukės ilgiau 15 minučių. Po tiek laiko ji vis dar yra šilta. Man buvo įdomu, kuriam laikui. Ir kadangi dėl nelaimės gimti moterimi man skaudėjo pilvą, o kaip žinia, šiluma lengvina spazmus, tai aš pasikišau po maikute ir galiu pasakyti, kad dar bent 20-30 min (po tų 15, kuomet kaukė buvo ant akių) jaučiau malonią šilumą.

Smagus žaislas.


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite “Droge”, kainos kol kas nežinau, bet artimiausiu metu nueisiu ir patikrinsiu.

Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.