Kalėdos pavasarį arba kosmetikos mainai su Irma Sincera

Estimated read time 4 min read

Jei neskaičiuotume advento kalendoriaus, tai labai seniai bedariau kažkokius kosmetikos mainus (aka swapbox) su kitais blogeriais. O man tai taip smagu! Tik reikia laiko, finansų ir fantazijos. Dažniausiai šiuos dalykus taupau Kalėdoms, nes žinau, kad tikrai vėl norėsiu advento kalendoriaus. Ir kai rodžiau paskutinį, Irma vis padūsaudavo, kad irgi nori. Siūliau mainytis per ateinančias Kalėdas, bet iki jų dar gyventi ir gyventi, tad ai, nusprendėme apsikeisti artėjančios vasaros proga. Sutarėme, kad viskas vyks advento kalendoriaus principu (kas dieną po dovanėlę), kad bus 13 dienų (nes tai mano mylimiausias skaičius) ir 30 EUR biudžetas. Patys suprantat, kad su tokia suma paruošti trylika dovanėlių yra tikras iššūkis. Tai ką aš dovanojau Irmai, visą laiką galėjote matyti jos Insta Stories (na aš saviškiame minėjau, kad prasideda toks projektas, tai manau, kad matėt viską).

O aš nusprendžiau dovanėles parodyti viename įraše, visas iš karto. Irma taip gražiai viską supakavo, kad man net gėda savo atbularankiškumo :). Tiesa, kompleksų mes turėjom abi, ir ko gero daugiau laiko nei džiaugėmės, užsiėmėm matavimusi kas labiau nuvils :). Kaip žmonėms nustoti parintis ten kur to visai nereikia?

Su komentarais labai daug nesiplėsiu, nes ir taip bus daug skrolinimo, bet užbėgdama už akių galiu pasakyti, kad Irma neįdėjo nė vieno abejotino daikto. Viskas apgalvota, viską naudosiu, bandysiu.

Pirma diena

Pirmą dieną radau marškinėlius. Labai pralinksmino :). O gerų pilkų maikių niekada nebūna per daug.

Antra diena

Antrą dieną radau P2 lūpdažius. Žinote, kad ši kosmetika atėjo į Lietuvą? Dažus jau bandžiau, tikrai verti dėmesio, jei jau klausiat.

Trečia diena

Bet gi tikrai ieškojau google kas tai yra :). O tai yra kūno pienelis, kuris labai skaniai kvepia kapučinu :).

Ketvirta diena

Šildanti paakių kaukė. Dar nebandžiau, nes per šiuos karščius bijau naudoti kažką kaitinančio, bet labai įdomu ir nekantru. Niekada tokio daikto neturėjau!

Penkta diena

“Kiko” tušas! Žinokit, kaip aš laukiu kada “Kiko” ateis į Lietuvą. Jų produktai kelia smalsumą, tad džiaugiuosi, kad galėsiu išbandyti dar vieną.

Šešta diena

Labai universalios spalvos kreminis šešėlis. Bus mano šios vasaros hitas.

Septinta ir aštunta dienos

Išlupau jas ne kartu, bet buvau pamiršusi nufotografuoti, tai bendra nuotrauka :). Septintą dieną gavau lūpų šveitiklį, kurį jau spėjau pamėgti – riebus ir atstato lūpas. Na, o lūpų balzamas skaniai kvepia ir taip pat pasirodė neblogas.

Devinta diena

Neutralios spalvos lūpų kreidelė. Na mėgstu aš tokius kasdienius lūpų produktus, kuriuos paprasta naudoti ir visur tinka!

Dešimta diena

Irma, ačiū, kad neįdėjai pieniško šokolado, nes būčiau surijusi per 3 minutes. Šiuo mėgaujuosi po gabaliuką. Ir gaila, kad pati negali valgyti, skanus!

Vienuolikta diena

Žvakė! Kvepia nerealiai. Nežinau ar dabar degint, bet kai karšta nesidegina, ar taupyt žiemai. Manau užsidegsiu lietingais vasaros vakarais, kuomet svajosiu, kad vėl grįžtų karščiai :).

Dvylikta diena

Ananasinė kaukė! Dar nebandžiau, bet jau greitai!

Trylikta diena

Kad man patiko anų dienų spalvos, bet “Kiko” lūpdažio, soriukas, bet tikrai neatsisakysiu :D.

 

Štai ir viskas! Man tos 13 dienų prabėgo nerealiai greitai ir dėl to liūdna, nes žinau, kad ir vasara taip pat žaibiškai pralėks. Manai tikrai suteikė džiaugsmo, priminė kaip man patinka dovanoti ir gauti dovanas ir tam nereikia laukti Kalėdų!

Tikiuosi buvo smagu pasmalsauti! Neperkaiskit!


Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

8Comments

Add yours
 1. 1
  Alma

  Kokie smagūs mainai! Judvi esat mano mėgstamiausios blogerės, tad dabar toks dvigubas gerų emocijų pliūpsnis 🙂

 2. 2
  Danielė

  Geras, labai įdomu matyti, kad swap’ai vyksta Lietuvoj. Labai mėgstu skaitinėt įrašus apie mainus. Tikiuosi, kad ne paskutinis kartas ir sulauksim daugiau tokių įrašų 🙂

 3. 4
  Salomėja

  Daniele, kodėl stebina mainai Lietuvoje? Gi mano bloge tai gal koks 5 kartas neskaitant kalendorių.

 4. 5
  Irma Sincera

  Smagu, kad mum viskas taip sklandžiai ir šauniai pavyko 🙂 Mano sesė dar labai pergyvena ar krepšiukas bus panaudotas, nes savo rankom darė 🙂

 5. 6
  Salomėja

  Jei ką, tai krepšiukas mažų mažiausiai nuotraukoms panaudojamas, ką galėtum pamatyti ankstesniame įraše, bet ir šiaip nebūna tuščias, labai patogu! Padėkok sesei! Net nežinojau, kad tokią turi 🙂

+ Leave a Comment