Šiandien labai keista diena. Jaučiuosi lyg ir apsinuodijusi, nors nežinau kuo, ko pasekoje po pietų nusprendžiau pamiegoti. Beje, tai buvo labai geras testas naujam šešėlių pagrindui, nes prabudusi iš karto ėjau į miestą netaisiusi makiažo :). Na, bet ne apie jį čia susirinkome pakalbėti.

Aš kurį laiką svarsčiau, ar man rašyti apie šį “Isadora” produktą. Esmė tame, kad jei kas nors paklausų manęs ar jis geras, tai aš neturėčiau ką blogo atsakyti. Na rimtai, tačiau galėčiau nurodyti geresnių. Tai toks vidutinis, neįsimintinas, jokių love/hate jausmų nekeliantis daiktas. Na, bet jei save laikau apžvalgininke, tai imsiu ir apžvelgsiu.

Šią paletę rinktis galima iš trijų spalvų: 20 Cool Glow, 21 Warm Glow ir 22 Rose Gold.

Manoji yra Cool Glow.

Paletę sudaro trys spalvos – šampaninė, kiek tamsesnė į rusvumą ir šalto rožinio atspalvio.

Pristatymas:

Strobing – naujas modeliavimo būdas!

Skaistinamosios priemonės Strobing pabrėžia ir paryškina tas veido veidas, kurias šviesa išryškina natūraliai, kad atrodytų gaiviai ir švytėtų. ISADORA Strobing liniją sudaro visos jums reikalingos priemonės, kad jūsų veidas švytėtų!

Face Sculptor Strobing – trijų derančių atspalvių švytėjimo suteikianti pudra.

Veido modeliavimas suteikiant skaistumo:

Užtepkite skaistinamosios priemonės ant tų veido vietų, kurias šviesa išryškina natūraliai: ant skruostikaulių, antakių, kaktos centre, akių kampučiuose, priekinės nosies linijos ir smakro.
Paskirstykite skaistinamąją priemonę pirštais arba šepetėliu. Įsitikinkite, kad ji pasklido ant odos ir veidas atrodo sveikas ir skaistus.
Dabar jūs tiesiog švytite!

Kaip jau sakiau, nieko blogo pasakyti negaliu. Spalvos gana gražios.

Paletė nėra labai pignentuota ir pati formulė lyg kietesnė (lyginu su savo turimomis “The Balm” sesėmis, “Melkior”, o dabar ir su naujoku iš “Gosh”). Tai yra ir pliusas ir minusas. Lyg ir visada norisi ryškiau, daugiau, geriau, bet mažiau pigmentuotomis priemonėmis lengviau naudotis pradedantiesiems, ar ryte apsimiegojus. Nes jei renkatės šią techniką, bet nenorit į mokslus ar darbus nueiti blizganti, tai labai gerai, šiek tiek brūkšt ir pasiruošusi. Visos spalvos ne blizga, o spindi, turi to taip dabar madingo “metalic glow”.

Trečią kartą pasikartosiu, kad negaliu pasakyti, kad produktui kažkas negerai, bet asmeninės meilės jam neputau ir kai reikia renkuosi kitus, tačiau jei turit tik šią vieną paletę tai tikrai galite sėkmingai ir ilgai naudoti. Spindėjimas bei švytėjimas iš mados dar neišeina.


Įvertinimas:

Naudinga: Įsigyti galite “Drogas”, “Douglas”. Kaina – 35.95 EUR.

Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebooke, bei Instagrame. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).