Sinoptikai šaukė, kad šiandien bus daugiau nei 30 laipsnių karščio, bet regis šiluma kažkur užtruko, tačiau tropinės liūtys nevėlavo :). Turbūt visi jau matė plaukiančio Vilniaus nuotraukas. Na, o aš atsikėlusi nesupratau koks paros metas, nes 8.30 vėl žiebėsi gatvės žibintai, kaip tamsu buvo. Tai man priminė, kaip aš nelaukiu šaltojo sezono!

Na ir akivaizdu, kad šiandien teks daryti vandeniui atsparų makiažą. Kaip tik turiu antakių pieštuką, ant kurio parašyta “waterproof”. Apie savo nostalgiškus jausmus “Isadora” prekiniam ženklui bei puikius lūpų produktus aš jau rašiau čia. Užsukit, jei dar neskaitėte, gal atrasite puikų pieštuką ir lūpdažį. Turiu dar kelias priemones ir šiandien dėmesio sulauks antakių pieštukas “Sculpting Brow Pen Waterproof With Brush”.

Šiaip aš niekada nesu naudojusi pieštuko antakiams. Tad iš vienos pusės tai yra tas “kam man jo reikia, jei gyvenau lyg šiol bet to” jausmas, iš kitos “įdomu įdomu! Gal kažką labai praradau!”.

Aprašymas, kaip pieštukui, tai tikrai netrumpas:

Išsukamas antakių pieštukas, kuriuo galima nubrėžti ir storą, ir ploną liniją.

Idealiai tinka antakių kontūravimui. Suteikia antakiams formą. „Užpildo“ antakius. Itin lengva naudoti. Suteikia natūralų efektą. Nereikia drožti. Su šepetėliu. Atsparus vandeniui.

Naudojimas:

PLATI linija: plačiąja aplikatoriaus puse brėžkite antakių augimo kryptimi. Antakiai atrodo natūraliai, užpildomos vietos, kuriose nėra plaukelių.

PLONA linija: plonąja aplikatoriaus puse suteikite antakiams norimą formą. Ja galite „nupiešti“ trūkstamus plaukelius, pratęsti antakių augimo liniją.

Po to iššukuokite antakius šepetėliu.

Nors nieko tokio naujo jame lyg ir nėra, tiesiog išsamus apibūdinimas 😀

Kaip supratote, pieštukas yra dvipusis. Vienoje pusėje išsukamas produktas:

Kitoje – šepetėlis:

Iš tiesų nubrėžti galima ir plonesnę ir storesnę linijas. Tamsiai ruda spalva nėra nei labai šilta, nei labai šalta (įsigyti taip pat galite ir vidutinę rudą, bei šviesiai rudą). Tiesiog tokia neutrali ruda 🙂

Kaip jau sakiau, aš niekada nenaudojau antakių pieštuko. Tiesiog man visada atrodė, kad toks produktas yra skirtas toms, kurioms antakius reikia nusipiešti. Pas mane gi jie labai vešlūs, labai stori, labai tamsūs ir aš daugiau laiko skiriu plaukelių pešiojimui aplink, nei ryškinimui. Pasvajoju būti ta, kuri išsipešioja antakius ir po to verkia, kad šie nebeatauga :D. Visgi, paprastai aš naudoju tamsiai rudą šešėlį užspalvinti keliems tarpeliams ir žiliems plaukeliams.

Išbandžiau pieštuką. Naudojau tik užspalvinimui, nes man tiesiog nėra poreikio pripiešti kažką. Minkštas, gerai pigmentuotas, neblogai sklaidosi. Nors sausais šešėliais tepti man patinka labiau, ši priemonė pasiteisino išvykose. Nereikia imti krūvos daiktų. Dėl atsparumo vandeniui nežinau, vakare man jis nusiplauna lengvai, tačiau nenusitrina dienos eigoje, tad patvarus, o didelę liūtį nebuvau patekusi. Visgi, manau, kad plonų plaukelių imitaciją piešti nebūtų patogu, nepanašu, kad pieštukas panaudotas išliktų precizinis.

Kas man itin patiko, tai šepetėlis. Žinote, pirmą kartą supratau sąvoką “iššukuokite antakius”. Naudojau aš ir šepetėlių rinkiniuose pasitaikančias priemones, ir fiksavimo tušus, bet šitas tankus, pats mažiukas, su smulkiais plaušeliais yra pirmas, kuris tikrai užkabina storus ir nepaklusnius antakius. Naudoju net tada, kai nesirenku pieštuko.

O kokie jūsų antakių poreikiai ir ką jiems tenkinti naudojate?


Įvertinimas:

Naudinga: “Isadora” produktų ieškokite “Drogas” ir “Douglas”. Reguliari kaina yra apie 13 EUR, bet gaudykit akcijas.

Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebooke, bei Instagrame (stengiuosi dažniau kurti instastories!). Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).