Vakar net pirštai niežėjo, kaip norėjau pabloginti, bet užgriuvo darbai, kuriuos lydėjo pasiruošimas savaitgaliui, kad tiek to, atidėjau įrašą iki šiandienos :). Pasakosiu jums apie lakštinę kaukę. Jei dar kažkas nežino kas tai yra, tai sužinosite! Tokios kaukės ant bangos jau kelis pastaruosius metus. Nors jas gamina net lietuviai, tačiau populiariausios yra korėjietiškos. Lakštinė kaukė – tai aktyvių ingridientų prisotinta medžiaga (kažkas tokio tarpo popieriaus ir šilko), kurią reikia užsidėti ant veido ir… ramiai būti :). Sunkus reikalas. Inga tokių kaukių aprašė ne vieną, paieškokite svečio rubrikoje, tačiau aš dar nebuvau bandžiusi.

Taip. Aš dar nebuvau bandžiusi tokio tipo kaukės. Visų pirma, tai aš mėgstu valomąsias, molio pagrindu sukurtas priemones. Visų antra, aš turiu kažkokį nusistatymą ir fobiją. Man šiurpi mintis, kad ant veido dėsiu drėgną popierių. Ir visgi, kartais su baimėmis reikia kovoti. Ir aš pasakiau sau, kad reikia imti ir pamėginti. O jei patiks? Kitaip gi ir mirsiu nesužinojusi. Ir nors aš turiu jau 4 tokio tipo priemones (iš vieno forumo mainų, iš grožio dėžutės ir dar gavau dovanų), visgi nusprendžiau pačią pirmąją kaukę išsirinkti itin atsakingai.

Esu pastebėjusi, kad kaukių sudėtyje pirmaisiais smuikais groja alkoholis. Nieko keisto, juk šis ingredientas yra aktyvius gėrius pernešanti medžiaga. Juk ne veltui daugelis išorinio naudojimo vaistinių preparatų yra padaryti spirito pagrindu. Dar alkoholis dezinfekuoja, o garuodamas vėsina odą. Visgi, daugelis puikiai žinome, kad ir sausina, ir dirgina, ir šiaip nėra geriausias draugas nei vartojant į vidų, nei į išorę. Tad, pirmam bandymui pasirinkau kaukę, kurios sudėtyje alkoholio nėra.

Water, Methylpropanediol, Niacinamide, Glycerin, Butylene Glycol, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Calendula Offincalis Extract, Camellia Sinensis Leaf Water, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Water, Chamaecyparis Obtusa Water, Sodium Hyaluronate, Trehalose, Adenosine, Panthenol, Allantoin, Tromethamine, Xanthan Gum, PEG-60 Hydrogenated Caster Oil, Ammonium Acyloyldimethyltaurate/VIP Copolymer, Carbomer, Caprylyl Glycol, Disodium EDTA, Chlorphenesin, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Ethyl Hexanediol, 1,2-Hexanediol, Fragrance.

Užtat man laba tinkamas ir mėgiamas niacinamidas  eina iš karto po vandens ir tirpiklio. Kaukėje gausu naudingų ekstraktų, tačiau, kaip gi be jų, yra ir nedraugiškų konservantų. Bendrai paėmus, sudėtį vertinu teigiamai.

Ką kaukė žada daryti:

Veido kaukė katė – pasižymi drėkinančiu ir raminančiu poveikiu: šios kaukės sudėtis yra praturtinta alavijų, medetkos bei žaliosios arbatos ekstraktais. Kaukė yra ideali probleminei odai: mažina aknės pėdsakus, kontroliuoja riebalinių liaukų darbą. Alavijų sultys – intensyviai prisodrina odą drėgme, ją padaro elastingesnę ir stangresnę. Intensyviai maitina odą iš vidaus, padeda gerinti odos apsaugines funkcijas, pakelia odos tonusą, suteikia jai gražesnę, sveikesnią išvaizdą. Be to, dėl savo antibakterinio poveikio tinka prižiūrėti mišrią ir riebią odą.

Ne paskutinėje mano pasirinkimo vietoje buvo ir pats kaukės raštas. Ok, esu mažas vaikas. Man patinka kačiukai ir piešinukai 🙂

Naudojimas paprastas. Išlupame, užsidedame, palaikome 20 minučių, lengvai įmasažuojame likučius.

Štai kaip aš atrodžiau. Na, nuotraukoje gal ji kiek prastai prigludusi, nes mane LABAI juokino fotografuotojas ir aš vis suraukšlindavau.

Dabar bus dvi nuomonės: subjektyvi ir objektyvi!

Objektyvi: kaukė drėgna, labai drėgna, užsidėjus vėsina veidą. Kvapas keistas, gal dėl arbatmedžio primena vaistus, bet nėra bjaurus. Po numatyto laiko veidas labai drėgnas, kaukę dar būtų galima uždėti ant krūtinės, pilvo ir visur kitur :D. Veidą nuvalau hidrolatu, nes man per daug tų likučių. Oda pastebimai skaistesnė, vėsi, drėgna. Drėgnumo jausmas išlieka labai ilgai. Net ryte man atrodo, kad prisotinta drėgmės (kaukę dariau vakare), tad poveikis tikrai įspūdingas! Tokia mano objektyvi nuomonė, bet aš turiu ir subjektyvią.

Kaip jau sakiau, mintis dėti tokį daiktą ant veido man sukelia paniką ir pasibjaurėjimą. Na, žmonės būna bijo pelių ir negali to paaiškinti, čia panašiai. Aš save nugalėjau ir užsidėjau, tačiau visą laiką norėjau nusiplėšti ir bėgt praustis. Ištvėriau. Tačiau po to, kurį laiką dar nukratydavo šiurpas prisiminus jausmą, kaip ištraukiu tą šlapią kaukę ir lipinu ant veido. Tą dieną sakiau, kad niekada nebekartosiu. Tačiau štai, praėjo šiek tiek laiko, aš prisimenu, kad oda buvo patenkinta ir jau vėl galvoju, gal reiks bandyt tas kitas turimas, kur su alkoholiu?

Įvertinimas:

Naudinga: Kaukę pirkau lietuviškoje interneto parduotuvėje (pliusas už tai, kad buvo nurodyta sudėtis!) www.mrwoo.lt (3.95 eu). Taip pat jų gausu Ebay, pas pačius korėjiečius.

Tikiuosi patiko šis įrašas. Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, FacebookeInstagrame. Prisijunkite prie draugų, mane tai džiugina ir motyvuoja! Ir visada galite parašyti laišką kontaktų skiltyje nurodytais adresais.