„Biocell“ drėkinančią kaukę drąsiai galėčiau vadinti savo pirmąją meile. Nuo jos prasidėjo mano pažintis ir simpatija medžiaginėms (bioceliuliozinėms, medvilninėms, šilko, ir t.t) kaukėms.

Bandau prisiminti, kada įvyko ta pirmoji pažintis su „Biocell“. Prieš septynerius, aštuonerius metus? O gal dar seniau… Pamenu tuos laikus: dar nebuvo pasirodžiusi auksinė „Biocell“ kaukė, kitų gamintojų medžiaginių kaukių irgi nelabai buvo. Tad nereikėdavo sukti galvos, ką pirkti. Tereikėdavo nuspręsti, kiek kaukių pirksi. Ech, seni geri laikai :).

Šiandien „Valentis“, beveik šimtmetį veiklos metų skaičiuojanti lietuviška įmonė, siūlo dvi kaukes – „Biocell“ drėkinančią su hialurono rūgštimi (baltoje pakuotėje) ir „Biocell“ regeneruojančią kaukę (auksinėje pakuotėje). Kosmetikos parduotuvėse atsirado ne viena medžiaginė kaukė; iš užsienio galima atsisiųsti naujienų ir įdomybių. Bet kartas nuo karto vis grįžtu prie baltosios „Biocell“ kaukės.

Apie „Biocell“ drėkinančią kaukę

Tai veikliosiomis medžiagomis prisodrinta medžiaginė kaukė, skirta vienkartiniam naudojimui. Gamintojo teigimu, ši kaukė, praturtinta hialurono rūgštimi, skiautėtųjų puerarijų šaknų ekstraktu, levandų aliejumi, galaktoarabinanu, pantenoliu ir vitaminu E, padeda atkurti odos drėgnumą, lygina smulkias raukšlele, sutraukia poras, didina odos stangrumą ir elastingumą.

Sudėtis: Aqua, Butylene Glycol, Panthenyl Ethyl Ether, Tocopheryl Acetate, Galactoarabinan, Pseudoalteromonas Ferment Extract, Pueraria Lobata Root Extract, Sodium Hyaluronate, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Lavandula Hybrida, Xanthan Gum.

Priekyje rikiuojasi odą drėkinantys ir kondicionuojantys ingredientai. Įspūdį gadina visa eilė konservantų. Kaskart klausiu, ar tikrai jų tiek reikia… Ir guodžiuosi, kad visi konservantai nurodyti sudėties gale, tad jų produkte yra „tik pėdsakai“ :).

Naudojimo instrukcija

Gamintojo teigimu „Biocell“ baltoji kaukė tinkama  visų tipų odai. Rekomenduojama naudoti 1-2 kartus per savaitę, o jei reikia – dažniau.

Naudojimas įprastas: tereikia veikliųjų medžiagų prisotintą medžiaginį lakštą išimti iš pakuotės, nuimti plastikinę apsauginę plėvelę ir kaukės lakštą uždėti ant švarios veido, tolygiai paskirstyti, švelniai pamasažuoti, kad kaukė priglustų prie odos. Ir atsipalaiduoti 20-30 min. Nuėmus kaukę, likučių nenuplaukti – juos švelniai įmasažuoti į odą

Prieš naudojant, rekomenduojama atlikti alerginį mėginį.

Mano nuomonė ir įspūdžiai

Išpakuojant kaukę pabambu – ar tikrai reikalingas tas apsauginis plastiko gabalas? Kitos kaukės išgyvena be jo…

Pati kaukė drėgna, bet nevarvanti; be ypatingai ryškaus ar įkyraus kvapo. Platoka, bet prie veido priglunda gerai, oda „siurbia“ veikliąsias medžiagas lengvai. Vėsina.

Rezultatas neapvilia. Oda atrodo atsigavusi: sudrėkinta, skaistesnė, paraudimai ir švieži randukai ant smakro „apraminti“, blyškesni. Papildomą pliusą ši kaukė užsidirbo po šių Kalėdų, kai panaudojus netinkamą rūgštinį šveitiklį, kakta pasišiaušė kaip šepetys. Negelbėjo nei kremai, nei aliejai. O po pusvalandžio su kauke šerpetojimų neliko.

Nuėmus kaukę, odą papurškiu hidrolatu – džiūstant nebus tempimo jausmo. Nors po šios kaukės nedidelį tempimą jaučiu tik žiemą; vasarą – jokių nemalonių pojūčių. Vis dar drėgna kaukės skiautele visada pamasažuoju rankas.

Vertinimas: 2/3. Rezultatas tenkina (baltoji kaukė man patinka labiau nei auksinė). Kodėl tik 2? Minus 0,5 už sudėties trūkumus ir minus 0,5 už nuobodumą. Linkiu atsinaujinti ir tikiuosi, kad vaistinėje galėsime rinktis ne iš dviejų „Biocell“ kaukių, o iš gerokai didesnio kiekio ir įvairesnės sudėties. Pašnibždėsiu – užsienio gamintojai siūlo platų medžiaginių asortimentą, bet neretai skiriasi tik pakuotės, pristatymuose sudėlioti akcentai ir vienas ar du ingredientai. O rinktis ir atrasti damos mėgsta :).

Naudinga: „Biocell“ drėkinančių kaukių ieškokite vaistinėse. Vienos kaukės kaina – 3 su trupučiu eurų. Gaudykite nuolaidas: dažni pasiūlymai 2 už 1 kainą ar šiaip koks –25-30%.

Dėkoju Ingai už puikų atsiliepimą! Laukiam jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).