Manęs beveik niekada neištinka blogo depresija, kuomet nesinori nieko rašyti. Bent jau ne su venividi.lt. Tačiau būna aš atsisėdu ir nežinau, kokią apžvalgą šiandien parengti. Pvz., labai noriu papasakoti apie keletą dekoratyvinės kosmetikos priemonių, tačiau tam reikia nuotraukų su savimi, o va šito daryti nėra ūpo. Aš galiu visą dieną fotografuoti daiktus, bet kai jau reikia nuotraukos su tušu ant akių, prasideda spyriojimasis, nes žinau, kad užtruks daug laiko, o rezultatas nedžiugins. Susiimsiu, nes dalykai verkia ir laukia :). Bet dabar papasakosiu apie priemonę, kurios, tikiu, daugelis nežinote. Aš jūsų nenuvertinu, gal italų gamintojo “Hair Company” produktus naudojate jau šimtą metų, bet kažkaip esu įsitikinusi, kad tikrai didelė dalis nieko net negirdėjo. Aš ir pati nebuvau užkibusi. Ir žmogus, kuris pasiūlė man išbandyti šį kreminį aliejų minėjo tokius žodžius kaip, cituoju, “po daugelio metų naudojimo įvairių plaukų priežiūros priemonių, pirmą kartą buvo aplankęs stebuklo jausmas” ir dar daug kitų pagyrų. O aš gi plaukų priežiūros maniakė, tai man tik duok ką nors naujo. Imu, bandau!

Aprašymas:

Labai lengvos tekstūros inovacinė priemonė plaukams MEDVILNĖS ALIEJAUS ir VITAMINO E pagrindu.
Maitina, stiprina plaukus, neapsinkunant jų.
Esanti sudėtyje medžiaga LUMINESCINE išryškina plaukų blizgesį.
Šis kreminis aliejus apsaugo galvos odą ir plaukus nuo išorinių veiksnių poveikio.

Naudojimo būdas: nedidelį priemonės kiekį patrinti tarp delnų kol išgausite labai lengvą aliejaus konsistenciją, paskirstyti ant vos drėgnų plaukų ir išdžiovinti juos. Plaukai akimirksniu tampa minkšti, spindintys ir sveikos išvaizdos.
Norint išgauti stipresnio spindesio efektą naudoti kaip užbaigiamąją priemonę, formuojant šukuoseną.

Sudėties neradau niekur, teks nurašinėti, nes indelis nelabai fotogeniškas, o tai sukelia nemalonius jausmus, na kodėl tai tokia paslaptis? Man nerūpi, bet žinau, kad jums rūpi, ir gal dar 150 žmonių neperka, nes nežino, kas viduje. Kada gi taps norma pateikti visą reikalingą informaciją?

Sudėtis: Aqua, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Gossypium herbaceum (cotton seed oil), Phenoxyethanol, Parfum, Acrylates/C10-30 alkyl acrylate crosspolymer, Sodium acrylate/sodium acryloyldimethyl taurate copolimer, Potassium sorbate, Isohexodecane, Sodium benzoate, Ethylhexyl methoxycinamate, Lecithin, Ethylhexyl glycerin, Niacinamide, Tocopheryl acetate, Sodium hydroxyde, Polysorbate 80, Caramel, Glycerin, Tocopherol, Hydrolyzed Verbascum Thapsus Flower, Ascorbyl palmate, Hydrolyzed chesnut extract, Hydrolyzed walnut extract, Citric acid, Benzyl Benzoate, Limonene, Linalool.

Kaip matote, pagrindą sudaro vanduo, silikonai ir medvilnės aliejus, tad panašu, kad dekoratyvinį efektą turėtų suteikti neblogą.

Pats produktas nėra išvaizdus nei nuotraukose, nei realybėje. Tai vidutinio tirštumo rusvas kremas (kvapas pro priemonių, tai sunkiai nusakomas), kurį iš indo reikia kabinti pirštais. Konsistencija visai nebloga, daug nepaimsi, pašildžius tarp rankų tampa bespalve ir lengvai aplikuojasi.

Pirmą kartą aš tepiau ant išplautų ir rankšluosčiu nusausintų plaukų. Tai šiek tiek juos sušvelnino ir paglotnino, bet kažkokio stebuklo nebuvo. Tiesiog nebloga priemonė. Vėliau atstovė man patikslino, kad naudoti rekomenduoja primygtinai ant beveik išdžiovintų, bet dar vos vos drėgnų plaukų. Ką gi. Kitą kartą ėmiau difuzerį, išsidžiovinau iki 80% plaukus. Pagniaužiau garbanas šia priemone ir baigiau džiovinti. Iš tiesų, suteikia daugiau spindesio ir minkštumo bangoms. Man patiko.

Taip pat išmėginau ant natūraliai džiovinamų garbanų. Jau joms bebaigiant džiūti patepiau ir palikau toliau viską savieigai. Turiu pasakyti, kad karščiu džiovinami plaukai tampa labiau suformuoti ir minkštesni.

Visai ant sausų plaukų, pvz., atgaivinti bangas antrą dieną, man nelabai patiko. Produktas tam per sunkus.

Išvados – tikrai įdomi priemonė, kuri labiausiai pasiteisina džiovinant plaukus karščiu. Suteikia šilkiškumo, neapsunkina. Kitais būdais kiek mažiau patiko Kompanija sudomino, mielai išmėginčiau kitas priemones, jų yra tikrai įdomių. Visą asortimentą galite apžiūrėti čia.


Įvertinimas:

Naudinga: Kremą įsigyti galima Medisana-shop.lt. 250ml kainuoja 10.53 EUR.

Jūsų aktyvumas yra padėka ir mano motyvacija. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).