Ar jūs dažnai pagražinate situaciją, nes nenorite pasirodyti blogai? Vakar Pilates mankštą vedė vaikinas, kuris pavadavo nuolatinę trenerę. Jis mūsų klausia ar ne per sunku, nes nežino pasirengimo lygio ir kt. Ne ne, šaukiam visos ir drebančiomis kojomis stengiamės išsilaikyt pratimo pozoje. O po to, persirenginėjant, visos sutinka, kad buvo sunkoka. Bet nu kaip čia prisipažinsi :), visos stengėsi prieš vyruką padaryti gerą įspūdį :).

Aš rašydama apžvalgas situacijos gražinti nesistengiu, tačiau pastebiu, kad iš esmės nesu labai kritiška. Nors, kartais išgirstu, kad esu sudarius tokį įvaizdį. Pvz., plaukų priežiūros priemonės man dažniausiai įtinka, gal moku gerai pasirinkti. Tad mano įrašų tikslas greičiausiai yra padėti atrasti, kad tokie produktai egzistuoja. Poplovinimėms ir formavimo priemonėms aš esu kritiškesnė, nes būtent jos turi padaryti taip, kad plaukai patiktų. Kūno priežiūros produktams aš nesu reikli. Ir daugiausiai pabambėjimų tenka dekoratyvinei kosmetikai. Tad dabar pakalbėsime apie minėtą sritį, kurioje dažniausiai produktai įtinka ir aprašyta priemonė nebus išimtis.

Plaukų kaukės kolegą iš tos pačios serijos, jau esu aprašiusi ir apie garbanų fluidą, galite paskaityti čia.

Na, o šiandien dėmesys skiriamas kaukei.

Produkto aprašymas:

TIKSLAS: suteikti garbanotiems plaukams elastingumą, blizgesį, drėkinti ir valdyti nepaklusnius plaukus. AKTYVŪS KOMPONENTAI: sudėtyje esantys šilko proteinai stabdo jų slinkimą; mažina galvos odos niežėjimą; suteikia plaukams žvilgesio bei lankstumo.

Kaip naudoti: Naudokite “DAY BY DAY” linijos kaukes po kiekvieno plovimo. Paskirstykite ant drėgnų plaukų nedidelį kaukės kiekį. Išlaikykite 3- 5 min. Gausiai išskalaukite drungnu vandeniu. 

Kuo ji išsiskiria iš kitų mano kaukių? Tuo, kad rekomenduojama naudoti po kiekvieno plovimo. Aš taip nedarau, tačiau džiugu, kad galiu kaukę naudoti dažniau nei kartą per savaitę.

Žinoma, didelis minusas, kad neišvengta kenksmingo konservanto.

Jau vien iš konsistencijos jaučiasi, kad kaukės sudėtyje yra silikonų. Glotniai apgaubia plaukus, šie tampa slidūs ir atrodo sveikai, bet visai neapsunkinti, todėl garbanos neišsitempia, o kaip tik lengviau sukasi. Po jos aš net netepu visokių formavimo kremukų, tik galus pažvilginu aliejais. Manau tiktų ir gležnesnių plaukų garbanėms. Pamėginkit!

Trumpai taip šį kartą, bet aš ir nesu pilstymo iš tuščio į kiaurą specialistė.

Įvertinimas:

Naudinga: Kaukę įsigyti galite fizinėse “Vitrina” parduotuvėse ir internete. 300ml kainuoja 13.32 EUR.

Ačiū, kad skaitote! Jei buvo įdomu, tai netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Draugaukime Facebooke, kur daugiau bendraujame, ir Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).