Aš tikrai nesu žmogus, kuriam reikia visko visko. Yra dalykų, kurie net nesužadina mano smalsumo. Pvz., aš nemanau, kad kada gyvenime esu pirkusi skaistalus (nebent buvo kokioje įsigytoje paletėje). Šie kartais atkeliauja su PR siuntiniais, bet niekada nelieka :). Panašiai yra ir su akių pravedimais, net ir maskuokliais… Nekalbu jau apie tai, kad niekada nesidomėjau spalvų korektoriais, bet kai pernai vienas toks pateko į rankas, mano nustebimui – pasiliko ir yra naudojamas. O kalbu apie “Gosh” spalvų korektorių paletę “Color Corrector Kit”.

gosh color corrector | Grožio blogas

Kam reikalingi spalvų korektoriai

Maskuoklis (tas įprastas, neutralios kūno spalvos) paslepia probleminę zoną, jei reikia – ją pašviesina, o korektorius, spalvų žaismo pagalba neutralizuoja. Spalvų ratą, manau, jau kiekvienas penktokas matė dailės pamokose.

gosh color corrector | Grožio blogas

Principas toks, kad priešingose pusėse esančios spalvos viena kitą neutralizuoja. Tad su geltonu korektoriumi galite paslėpti violetinę mėlynę.

Truputį apie pagrindines spalvas:

Žalia: neutralizuoja raudonį. Šios spalvos korektoriai tinka maskuoti nedidelius plotus, pvz., raudonus spuogelius. Jei reikia neutralizuoti visą veidą, tada geriau rinkitės skystesnę žalsvą bazę, o ne korektorių.

Geltona: kaip jau minėjau, ši pasitarnauja kai reikia slėpti violetines mėlynes, sumušimus, kraujosrūvas, itin tamsius ratilus po akimis.

Oranžinė: ji skirta tamsesnei odai, itin įdegusioms merginoms, kurioms reikia užmaskuoti paakius.

Rožinė:  tai pat persikinė yra tarsi raudonos, oranžinės ir geltonos mišinys. Kombinacija tampa universalia maskuojant melsvus, žalsvus ar violetinius odos tonus. Net jei ir nereikia nieko slėpti – persikų spalva paakius skaistina.

Violetinė: neutralizuoja geltoną spalvą, todėl paslėps gyjančias, pagelsti spėjusias mėlynes, senatvines dėmes.

Tiek paprastosios teorijos, grįžkime prie “Gosh”.

gosh color corrector | Grožio blogas

Produktas pristatomas taip:

Maskuojamųjų priemonių rinkinys sudarytas iš penkių retušuojamų spalvų, atspalviai yra sukurti užmaskuoti mažus veido netobulumus;
Koreguojamieji atspalviai šioje paletėje yra sukurti tam, kad subalansuotų bet kokius veido spalvų pakitimus ir natūraliai užmaskuotų trūkumus. Naudojamas prieš tepant makiažo pagrindą.

Naudojimas: tepant maskuojamąją priemonę svarbu, kad ji būtų tapšnojama ant odos, o ne trinama, kitaip ji bus nutrinama nuo odos. Užtepkite nedidelį kiekį maskuojamosios priemonės ir švelniai tapšnokite su pirštų pagalvėlėmis.
Tepant ant odos, turinčios raukšlelių, maskuoklis gali subėgti. Kad taip nenutiktų, prieš jį naudojant, užtepkite makiažo bazę ir užfiksuokite biria ar kompaktine pudra.

gosh color corrector | Grožio blogas

Su paletėmis taip jau yra, kad visada lieka dalis nereikalingų spalvų. Taip ir čia man. Realiai aš panaudoju tik dvi spalvas. Dažniausiai man prireikia pirmosios – švelniai rožinės. Jos atspalvis itin tiko mano paakiams. Šie iš tiesų akimirksniu atrodo skaistesni.

Taip pat, visai kitais tikslais man paverčia ir geltonoji. Ja maskuoju mėlynes ant kojų, kai maunuosi peršviečiamas pėdkelnes :D. Paklausit iš kur gi tos mėlynės? Kartais ir pati nežinau, bet labai dažnai lieka po pasivažinėjimo motociklu. Tai lipdama, tai nulipdama kur nors stukteliu koją, tai dar kas.

Šie korektoriai man patiko todėl, kad gana tiršti (bet nesijaučia sunkumo) ir aplikuoti pakeičia savo konsistenciją iš kreminės į sausą. Bent taip atrodo. Taip pat labai patvarūs ir lengvai nenusitrina, pvz., ant viršaus tepant kreminę ar kompaktinę pudrą.

Kokybiškas ir pravartus produktas. Gal nereikalingas kiekvienam, bet tikrai must margučiams 🙂


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite “Kosmada” ir “Kristiana”. Reguliari kaina yra apie 18 EUR, bet per akcijas pagausit ir už +-11 EUR.

Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).