Labas! Kaip gi jūsų savaitgalis? Maniškis sutalpino daug. Pvz. penktadienio vakarą buvo taip karšta, kad užsimaniau maudytis (paskutinį kartą tą dariau prieš du metus). Tad nuvažiavome iki Asvejos ežero, dar ne iš pirmo karto radom privatesnę vietą, tad smagiai pasivažinėjome. Nustebau koks šiltas vanduo ir ko gero pirmą kartą vėlyvą vakarą išlipus iš ežero nebuvo šalta. Šeštadienį sugalvojome nakvoti miške. Įsimetėme “laskraduškes”, kepsninę ir atsidūrėme kažkur už Varėnos. Tiesiog atsitiktiniame žemėlapio taške, nes prie kokių upių, ežerų net nebandėm apsistoti, viskas apgulta, o mes mėgstam ramiai. Žvaigždės buvo ryškios, senokai jau nenakvojau po atviru dangumi, nors buvom įsimetę palatkę, statyti jos neprireikė. Tiesa, pripratau, kad per dienas nežmoniškai karšta, tai sušalau naktį, gi 20 laipsnių tai jau šalta 🙂 Bet tai puiki pertraukėlė, kad nebeinkščiau dėl karščio. Tada sekmadienį spėjom sudalyvauti gimtadienyje, o dieną užbaigti Labanore, kur nulėkėm sukepti nuo miško likusio maisto :D. Smagu, kad Lietuva maža ir kad vasara taip džiugina orais! Na, o į kosmetikos apžvalgų maratoną grįžtu su “Gosh” lūpų dažais “Kiss me! matt lips”.

Naujas lūpdažis pradžiugina beveik taip pat, kaip ir nauja suknelė, tik investicijos mažesnės, ar ne? Karšta vasara kiek į šoną patraukė matinius dažus, šiame sezone karaliauja blizgiai ir balzamai, tačiau ši “Gosh” naujovė tikrai nėra ta, kuri priveda iki lūpų komos, anaiptol! Apie viską ir papasakosiu.

Produkto pakuotė primena kreideles. Panaši ir lūpų dažų konsistencija. Ji rieboka, sodri, priklausomai nuo spalvos ir norimo ryškumo užtenka 1-2 sluoksnių.

Priemonė beveik neturi kvapo, o kas man patiko – pati forma labai patogi aplikuoti dažus ant lūpų.

Pavadinimas sufleruoja, kad tai matiniai lūpdažiai, tačiau drįstu sakyti, kad ne visiškai. Visgi, nors jie ir nėra spindintys, ant lūpų išlieka kremiško lengvo blizgumo. Pagrindinė savybė už ką verta mylėti produktą yra tai, kad bent jau mano lūpų jis nesausina ir nesukelia jokio diskomforto dėvint. Tačiau iš to išplaukia vienas minusas – negaliu “Kiss me!” pavadinti ir ilgalaikiais. Kavos puodelį atlaikys, bet po valgio teks iš naujo pasidažyti. Gerai tai, kad nusivalgo tolygiai.

Na, o pačios spalvos jau skonio reikalas. Man jos pasirodė kiek tamsesnės nei tikėtumeisi žiūrėdamas į pakuotę. Išmėginau penkias ir smagu, kad gamintojas turi ką pasiūlyti tiek rausvesnių, tiek rusvesnių atspalvių gerbėjams. Taip pat parduotuvių asortimente rasite raudoną bei violetines spalvas.

Man labiausiai patiko “Naked Kiss”, nuo tada kai atsirado namuose vis griebiu ją, prie visko tinka 🙂

Apibendrinimas: dažai ne jums, jei ieškote visą dieną išliekančių ir 100% matinių. Tačiau tikrai rekomenduoju toms, kurioms svarbus lūpų komfortas.


Įvertinimas:

Naudinga: “Gosh” rasite “Eurokos”, “Kosmada” ir “Kristiana” parduotuvėse. Lūpų dažų kaina – 11,90 EUR.

Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).