Apžvalga: “Gosh” makiažo bazė “Primer Plus Skin Adaptor Chameleon”

Estimated read time 3 min read

Oras kaip reta bjaurus, morališkai kaupiuosi ilgesniam išėjimui į lauką ir dar truputį patempsiu laiką rašydama apžvalgą. “Gosh” chameleoninė makiažo bazė buvo tas produktas, kuris užkėlė mano lūkesčius iki begalybės. Ir čia buvo kaltas itin charizmatiškos danų atstovės Tinos pristatymas. Ji pasakojo kaip ta priemonė buvo sukurta.

Žinoma, galbūt tai tik legenda, bet skambėjo taip, kad Tina gyvena mažame mieste, kur visi ją pažįsta ir žino, kad jau kelis dešimtmečius dirba grožio srityje. Todėl moteris neleidžia sau net į parduotuvę nubėgti nepasidažiusi. Iš karto visi pastebi. Tačiau žmonės iš esmės yra tinginiai, tad ji savo kolegei, kuri kuria “Gosh” gaminių formules, išdėstė, jog nori produkto, kuris sulygintų odos spalvą, jaunintų, drėkintų, maskuotų ir t.t. ir t.t.. Galiausiai gimė ši bazė. Man patinka priemonės su legendomis 😀 O bet tačiau, mano lūkesčiai tapo daug didesni, nei aš šiaip būčiau įsigijusi produktą be priešistorės.

Makiažo bazė žada sveikesnę išvaizdą, apsaugą nuo teršalų, lygesnę, švelnesnę ir drėgnesnę odą.

Įdomioji dalis, kad priemonė iš pradžių yra baltos spalvos, o trinant į odą – oksiduojasi ir keičia spalvą. Teigiama, kad ji prisitaiko prie visų odos atspalvių.

Visgi Milda, kuri yra tikra baltaodė, savo bloge paneigė pažadus. Jai priemonė buvo per tamsi. Aš pati esu šviesiaodė, tačiau ne visai balta. Jei pudrų spalvų pasirinkimas būna labai didelis, tai dažniausiai man tinka antras numeris iš šviesiausių :). Tad prie mano odos “Gosh” bazės spalva prisitaiko idealiai. Nematomai. Ir čia visa problema, kad ne tik nematau priemonės, o norėčiau, pvz., sulygintos spalvos, bet nematau ir jokio stulbinančio rezultato. Truputis švytėjimo (ne blizgėjimo), tiesa, yra.

Taip, oda tampa švelnesnė, drėgnesnė ir ant jos lengviau dengti kitas priemones. Bet tą patį padaro drėkinantis kremas. Nepastebėjau įtakos raukšlėms, išsiplėtusioms poroms ir pan.

Dažniausiai naudoju po mineraline sausa pudra, nes ant chameleono ji nesivelia bei maloniai dengiasi.


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite “Kosmada” ir “Kristiana”. Kaina – 17.99 EUR.

Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Nebijokite klausti, jei mano apžvalga pasirodė neišsami ar pritrūko informacijos.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

+ There are no comments

Add yours