Iš juodo periodo išlipti dar nepavyko, todėl nėra ką daugžodžiauti bepasakojant apie savo kasdienybę. Pasidarytų tinklaraštis kažkokiu neigiamu gi. O jūs susirenkate ne punktus, kas einasi blogai paskaityti :). Beje, vakar man visai nesisekė surasti šios “Gosh” pudros lietuviškame internete. Yra senesnė, ne anti-pollution versija. Bet aš įtariu, kad el. parduotuvės galėjo tiesiog neatsinaujinti nuotraukų ir aprašymų, tad jei susidomėsite, ieškokite gyvai. Tikrai mačiau pirkti. 

Taigi, pudra žada ilgą išsilaikymą. Supakuota į plokšią tubelę ir man labai patiko kompaktiškumas. Gal išspausti likutį bus sunku, bet tokia tara telpa net į kišenę. Nors, taip, nesinešioju kišenėje pudrų, tačiau kas ten žino, ko gyvenime prireiks, o jei teks dalyvauti iššūkyje “surink viską, ko reikia makiažui į saują”, ar ką?

Sudėtis:

Priemonė yra gana tiršta, o mano turima spalva – “11 Porcelain” – pakankamai šviesi žiemai.

Geriausiai ši pudra dengiasi drėgna kempinėle. Tada tampa kiek lengvesne, nes pirštais sunku tinkamai išsklaidyti. Maskuoja geriau nei vidutiniškai. 

Nuotrauka didinasi, tad galite pamatyti, kad pudra sulygino spalva, užmaskavo raudonį, dėmeles. Tačiau labai džiaugtis neišeina, nes ji yra sunkoka bei matoma ant odos. Pasausėjimai išryškėja. Apskritai jaučiuosi, kaip su tinkuotu, bet nepoliruotu veidu.

Visgi turėjau gerokai prastesnių priemonių, tad šią tiesiog truputį pamaišau su drėkinamuoju kremu, kad būtų kiek lengvesnė, ir bandau sunaudoti. Manau patiktų tikrai riebios odos savininkėms, kurių nevargina odos grublėtumas, šiurkščios vietos, kuriuose tokios pudros kimba. Be blizgesio ji man laikosi tikrai ilgai. 

Beje, neįdėta kvepalų, tad aromatas toks labai jau specifinis. Ne taip baisu, kaip ta garsioji “Wet n Wild”, kur dažais atsiduoda, bet į tą pusę. Tik įspėju.


Naudinga:  Ieškokite “Eurokos”, “Kristiana”, “Kosmada”. Kaina – apie 12-15 EUR už 35ml. 

Jūsų aktyvumas yra padėka ir mano motyvacija. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).