Pradėsiu klausimu. Ko turite daugiau: lūpų dažų ar pieštukų? Kadangi pati turiu gal 30 lūpdažių ir tik kokius 4 pieštukus, tai kažkaip įsivaizdavau, kad pas visas panašus santykis. Tačiau viena draugė parodė savo lūpų kosmetikos nuotrauką. Atrodė, kad pas ją vien pieštukai. Ir ką, sako, taigi tas pats lūpdažis tik mažiau vietos užima. Ir iš tiesų… Pagal paskirtį naudoti pieštukų aš nemėgstu. Turiu omenyje, kontūrui brėžti. Nes griežtas kontūras išryškina mano lūpų asimetriją. Dėl tos priežasties ir tamsių dažų nemyliu. Tačiau jau ir pati esu pastebėjusi, kad pieštukai puikia tarnauja, kaip matiniai lūpdažiai, o nešiotis juos itin patogu, nes telpa į bet kokią kosmetinę. Vienas iš mano mylimiausių yra “Isadora” rožinis pieštukas. Dabar jam kompanija kosmetinėje papildė ir rusvesnis “Gosh”.

Pieštukas pristatomas taip:

Išsukamą lūpų kontūro pieštuką patogu ir paprasta naudoti, jis suteikia ilgai išliekantį matinį rezultatą. Švelni kreminė tekstūra užpildo lūpas, paryškina kontūrą, padeda lūpų dažams ilgiau išlikti ir neleidžia jiems subėgti. Formulės sudėtyje yra specialių šilko švelnumo aliejų, kurie suteikia lūpoms komforto, 6valandų ilgalaikį bei vandeniui atsparų matinį rezultatą. Naudojimas: nušveiskite lūpas ir sudrėkinkite lūpų balzamu. Nubrėžkite lūpų kontūrą ir paskirstykite norimus lūpų dažus.

Išsukamumas man yra labai labai svarbi savybė. Aš tiesiog nekenčiu drožti pieštukų ir visus juos naudoju tik iki pirmo drožimo, o tada mėtosi :). Taigi, čia priekaištų “Gosh” neturiu.

Pats pieštukas nei labai minkštas, nei labai kietas. Minkštesnis būtų tobuliau, bet nereikia skaudžiai brūžinti lūpų.

Užbaigimas, kaip ir daugelio tokių produktų – matinis. Išdžiūvęs nebetepa, nors nėra visiškai atsparus. Bučkį galite duoti ir neištepti draugo, bet nežymius antspaudus ant puodelių paliks.

Na ir man patinka. Sausina tiek kiek tą daro kreminiai matiniai produktai. Kartais ant viršaus užtepu blizgio. Universali, graži spalva. Turiu ir raudoną pieštuko versiją, kurią kam nors padovanosiu, nes kaip jau sakiau, tamsių spalvų nedėviu. Tačiau  001 Nougat Crisp visiškai atitinka mano skonį.

Primenu, kad įrašą pradėjau klausimu 🙂


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite “Kosmada” ir “Kristiana” parduotuvėse. Kaina – apie 10 EUR.

Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).