Ir vėl pirmadienis! Šeštadienį su mama vežėm malkas, tai va, jau antra diena, kai nejaučiu nugaros, nemažai teko ir pasilankstyti, ir pakiloti, bet darbelio dar ne vienam savaitgaliui (malkos namui, porai žiemų), tad reikia tikėtis iki išeiginių vėl normaliai judėsiu. O šiandien papasakosiu apie jau senokai turimus “Gosh” produktus. Vasarą mažai dažausi, tad senokai berašiau apie dekoratyvinę kosmetiką. Kodėl gi šiandien nepapildžius šios kategorijos, ane? Apie “Gosh” priemonę trys viename.

Aprašymas:

GOSH 3 IN 1 HYBRID – tai daugiafunkcė priemonė, kurią galima naudoti kaip akių vokų šešėlius, antakiams ir akių kontūro linijai paryškinti. Ji atspari vandeniui, matinė ir intensyvaus, ilgai išliekančio atspalvio. Kreminės švelnios tekstūros priemonę galima naudoti ir kaip akių vokų šešėlių pagrindą, siekiant sukurti intensyvų atspalvį. Dėka švelnios šilko tekstūros šią priemonę galima maišyti su bet kuria kita spalva, kai naudojama kaip atspalvis.

Naudojimas: Priemonei paskirstyti naudokite kosmetinį šepetėlį arba tepkite pirštu.

Aš turiu tris spalvas:

nuotrauka didinasi paspaudus
nude, grey brown, brown

Dažai supakuoti fainučiuose mažyčiuose stikliniuose indeliuose. Tiesa, kakliukas man kiek per siauras, tad nėra visai patogu priemonę kabinti pirštu. 

Tekstūra labai įdomi. Ir drėgna, ir sausa vienu metu, tepasi taip glotniai, kaip silikoniniai pagrindai, turi to tokio šilko švelnumo. Padauginus gali rutuliotis. Priemonės atsparios vandeniui, bet man tamsios spalvos tikrai neišsilaiko visą dieną, jei naudoju kaip šešėlį. O va šviesiausioji kaip prikalta ir tikrai neblogai atstoja pagrindą. Visai patogu tokios tekstūros priemone pasiryškinti antakius, čia man ir praverčia “Grey Brown” spalva. 

Jei taip sąžiningai, tai nėra blogas produktas, bet likau jam abejinga. Kreminiai šešėliai man labiau patinka iš “Maybelline”, o antakiams man tinka tik viena spalva. Pravedimams irgi galima naudoti, bet šių aš apskritai nemėgstu. Tačiau šviesiausia spalva šiek tiek simpatijų nusipelnė, kartais aš ja tepu voką, kai daugiau nesidažau, nes pamaskuoja visas kraujagysles ir “švariau”, gaiviau atrodo žvilgsnis. 


Naudinga: Įsigyti galite “Eurokos”, “Kosmada”, “Kristiana” parduotuvėse. 3ml kainuoja apie 16 EUR, bet dabar taikoma 40% nuolaida. 

Visi “Gosh” atsiliepimai. 

 

Dėmesio: kosmetikos ir kitų aprašomų produktų aš nepardavinėju, neužsakinėju ir netarpininkauju. 

Jūsų aktyvumas motyvuoja. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisininių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).