Bet gi koks šiandien pavasaris! Ir daug gėlių tikrai kelia nuotaiką. Taip, taigi garsioji moterų diena. Aš pati manau, kad pas mus didesnės diskriminacijos problemos yra ne dėl lyčių, o dėl amžiaus ir išvaizdos. Moteris gali dirbti kokį tik norį darbą aukštesnėje pozicijoje, jei ji yra kompetetinga. Juk matom ir prezidentę ir įmonių vadoves. Tačiau jei jos savybės vidutinės (o vidutiniokų srityje, darbo vietų ir yra daugiausiai, ne visi yra prezidentai, direktoriai ar super mokslininkai, kažkas dirba ir administratoriais, vadybininkais, registratoriais, pardavėjais), tai pradeda trukdyti ne lytis, o amžius bei išvaizda. Apie tai mes su skaitytojais jau diskutavome šiame mano outfit’o įraše. Kaip ten bebūtų, esu iš tų, kurie žino tikrąją kovo 8-tosios prasmę, bet visai neprieštarauja tulpių antplūdžiui mieste. Daugiau spalvų, pavasario, nuotaikos! 

Puikią nuotaiką garantuoti galėtų ir gerų plaukų dienos, bet man pastaruoju metu su jomis sunkoka :). Galai pakirpti, plaukai švelnūs, nesuskilinėję, bet nekrenta gražiai, nenori nei suktis, nei tiesintis, vienas vargas. Ir tik išvaizdos, o ne būklės klausimas. Tad, aš, žinoma, kaip dora vartotoja, vis perku kažkokias priemones, kurios turi daryti stebuklą. Viena tokių yra “Giovanni” itin drėkinantis plaukų purškalas “Avocado & Olive Oil”.

Aprašymas

Purškiklis sukurtas pagal GIOVANNI „Eco – Chic“ technologiją™. Eco – grožis iš elementų. Chic – stilinga ir madinga. Ši technologija – sąjunga su mokslu ir gamta. Purškiklis intensyviai drėkina, apsaugo ir stiprina sausus, pažeistus plaukus. Jis suteikia plaukams švelnumo, leidžia suvaldyti plaukus ir atkuria prarastą žvilgesį. Priemonė gerina elastingumą, apsaugo plaukus nuo karščio džiovinimo ar tiesinimo metu. Purškiklis padeda išvengti plaukų lūžinėjimo, palengvina šukavimą ir tausoja dažytų plaukų spalvą. Purškiklio sudėtis papildyta drėkinamosiomis savybėmis pasižyminčiu veikliųjų medžiagų deriniu, kurį sudaro avokadų ir alyvuogių aliejai.

Naudojimas: Purkškite drėgnus, rankšluosčiu nusausintus plaukus. Iššukuokite plaukus šukomis. Nenuskalaukite. Formuokite šukuoseną kaip įprasta.

Sudėtis: Aqua (purified water), glycerin, panthenol (pro-vitamin B-5), tocopheryl acetate (vitamin E), xanthan gum, phenoxyethanol, polysorbate 20, citric acid, fragrance, sodium benzoate, chlorophyllin-copper complex, *aloe barbadensis (aloe vera) leaf juice, *persea gratissima (avocado) oil, *litchi (lychee) chinensis fruit extract, *olea europaea (olive) fruit oil, *chenopodium quinoa flower/leaf extract, *butyrospermum parkii (shea) butter extract, *helianthus annuus (sunflower) seed oil.

Šio buteliuko purkštukas veikia daug geriau nei geru žodžiu minėto “Uoga Uoga” produkto. Dulksna lengva, gana plati, todėl padengti plaukus paprasčiau.

Kvapas “žalsvas” :). Toks gana neutraliai gaivus ir nepasakyčiau, kad stiprus. 

Plaukus purškiau tiek šlapius, tiek sausus. Sako, kad turėtų padėti suvaldyti, drėkinti, atstatyti, bet aš nepastebiu nieko. Na, bent kai supurkšiu drėgnus. Nei palengvina iššukavimą, nei tie plaukai kažkokie minkštesni tampa ar mažiau pučiasi. Nieko. 

Saususiems gi purškalus naudoju norėdama atgaivinti bangas. Bet šiuo atveju produktas tik suriebaluoja sruogas, kas man tikrai gana retai pasitaiko. 

Nepatiko, nors šiaip “Giovanni” mėgstu ir šios pačios serijos kaukė visai gera pasirodė. Apskritai rasti fainą, pieinamą purškilį yra ganėtinai sunku. Ar esat atradę savo?


Naudinga: Įsigyti galite Eurokos.lt (118ml už 7,99 EUR) ir Iherb.com (6,42 EUR).

Jūsų aktyvumas yra padėka ir mano motyvacija. 

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.