Ši diena yra kažkokia nesusipratimų virtinė. Pradedant tuo, kad pakibo kompiuteris, tęsiant, kad išliejau pilną stiklinę vandens. Ant telefono. Laimei jis atseit atsparus vandeniui. Ir dar akmenukas bate pasitaikė. Čia tiesa, bet jau šaipausi iš savęs. Labai juokinga. Tokiomis dienomis aš erzinuosi iki tam tikro lygio, o po to tik krizenu kas kartą vėl kokiai nesąmonei nutikus.

Nuotaikai pakelti visada tinka blogo rašymas :). Šiandien papasakosiu apie paakių kremą. Kaip žinote, man labai sunku su jais susidraugauti, nes tai sausina, tai graužia, tai nieko nedaro… Vienintelis, kuris tikrai įtiko buvo iš “Caudalie”. Nors apžvalgoje aš jo labai neišliaupsinau, bet baigusi tą miniuką pajutau kaip trūksta. Tad tikrai nudžiugau, kai į mano rankas pateko dar viena mažoji pakuotė.

Sutarusi su parduotuve Prekesgroziui.lt, kad išbandysiu keletą jų produktų, aš pradėjau dairytis po paakių kremus. Pasirinkimas ne toks ir menkas, prireikė šiokios tokios konsultacijos, kol galiausiai bendru sutarimu apsistojome ties “GERMAINE de CAPUCCINI” akių kontūrų kremu su deguonimi “EXCEL THERAPY O2”. Aš jį naudoju jau beveik mėnesį (beje, aš užrašų knygelėje pasižymiu, kada pradėjau naudoti priemones, kurių poveikio reikia laukti bent kelias savaites) tiek ryte, tiek vakare.

Produktas pristatomas taip:

Trejopo poveikio formulė su deguonimi ir citokinais užtikrina ypatingą priežiūrą odai aplink akis: užkerta kelią senėjimo požymiams odoje (mimikos linijos, raukšlės ir kt.), koreguoja patinimus ir patamsėjimus aplink akis, žvilgsniui suteikia jaunatviškumo.

Sudėtyje esantis naujos kartos tetrapeptidas gerina kraujotaką, slopina kraujagyslių sienelių pralaidumą, drenuoja ir sumažina pabrinkimus, apsaugo tarpląstelinės matricos baltymus, tame tarpe kolageną ir elastiną. Greitai susigeria, nepalieka riebumo pojūčio, tinka kaip makiažo pagrindas.

Sudėtis:

Plastikinis buteliukas dengtas blizgia folija, iš pirmo žvilgsnio atrodo prabangiai, bet greitai aplimpa pirštų antspaudais. Dar gi aš savo kremus sumetu į vieną dėžutę, tai per mėnesį folija apsibraižė ir dizainas apsitrynė. Tačiau dozatorius patogus, galima reguliuoti kiekį ir išspausti nepilną dozę.

Kremas tirštokas, glotnus.

Susigeria tikrai greitai ir nepalieka nei riebumo, nei sausumo jausmo, todėl džiugina tiek rytais, kai ant viršaus reikia daryti makiažą, tiek vakarais.

Pirmomis dienomis pastebėjau, kad paakių oda tapo tiesiog normalia, nes paprastai ji pas mane geroka sausesnė nei visas likęs veidas, kartais net tempia. Seniau tiesiog užtepdavau to paties kremo, kurį naudojau veidui, bet dabar vakarais aš naudoju visokius rūgštinius serumiukus ir nenorių rizikuoti su paakiais.

Na, o kai oda pakankamai sudrėkinta ji iš karto atrodo jauniau. Tačiau mano pagrindinė bėda yra paburkimas. Niekur jis nedingo, žinoma, tačiau jau po poros savaičių, pastebėjau, kad paakiai atrodo gražiau. Tiesiog. Nėra stebuklo, kad patamsėjimai išbalo, paburkimas susitraukė, o raukšlės išsilygino, bet visko atrodo kiek mažiau plius nebejaučiu diskomforto. Kadangi stebuklais aš netikiu, tai toks rezultatas man labai tinka.

Priemonė skalsi, todėl manau dar kuriam laikui tikrai užteks. Gaila, kad tokiose pakuotėse labai sunku sekti kiek produkto dar liko. Na, bet jos bent jau higieniškos.

Taigi, dabar turiu du kremus favoritus. Deja, abu patenka į prabangių prekių kainų ruožą. Šis gal man net labiau patinka už “Caudalie”, o ir pigesnis beveik 20-čia eurų.

Įvertinimas:

Naudinga: Kremą įsigyti galite parduotuvėje Prekesgroziui.lt. 15ml kainuoja 43 EUR.


Ačiū, kad skaitote! Jei buvo įdomu, tai netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Draugaukime Facebooke, kur daugiau bendraujame, ir Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).