Pailsėjot? Mano savaitgalis buvo keistas. Iš vienos pusės gana turiningas – koncertas Filharmonijoje, kitą dieną filmas kino teatre. Tačiau tuo pačiu kenčiau keistą peties skausmą, o mano darbinę motyvaciją sužlugdė mintis, kad vėl atsiremsiu į kliūtis, kurios nuo manęs nepriklauso ir tai, ką dariau su užsidegimu vėl sustos. Na, bet gyvenimas visada banguotas, nėra čia ko zysti. Pakalbėkime apie tikrą garsenybę tarp makiažo bazių – “Benefit the POREfessional face primer”.

the POREfessional face primer | Grožio blogas

Oi kaip seniai norėjau jį išbandyti. Nuo tada, kai sužinojau, kad toks dalykas yra pasaulyje. Kas stabdė? Ne, ne kaina, nors ji ir gana aukšta. Vis sulaikydavo baimė, kad produktas mane nuvils. Žinote, yra žmonės, kurie turi išsiplėtusias poras ir yra žmonės, kurie turi labai plačias poras. Tai aš. Mano žandai realiai atrodo, kaip apelsino žievelė. Duobutės tokios pat. Ir nėra man smagu kalbėti apie savo trūkumus, bet gi šie ne kažkur po drabužiais, jie matomi kiekvienam norinčiam pažiūrėti, tai ką jau čia maivytis. Tai va, su tokia oda lyg ir esu susitaikiusi, nes žinau, kad visi tonikai, kremai, kaukės bei panašūs dalykai, kurie žada sutraukti poras yra visiškas bullshit. Gal ir padeda tiems, pas ką tos porytės minimalios, bet tik ne normaliai problemai. Kas lieka? Maskuoti.

Ir pasaulyje prikurta praimerių, kurie turi padėti paslėpti duobutes. Principas visiškai paprastas, tas pats, kuris naudojamas dažant sienas. Imam glaistą (liaudiškai vadinamą špakliumi) ir užglaistome duobes bei nelygumus, tuomet jau tepame dažus. Tai kosmetikoje imame bazę ir ja naudojame tarsi glaistą, o tada jau tepame pudrą.

the POREfessional face primer | Grožio blogas

Daugelis tokių produktų man nelabai pasiteisindavo. Taip, ant jų geriau dengdavosi pudra, bet nė viena bazė nepaslėpė porų ženkliai.

Ką gi žada garsioji “Benefit”?

Jei tavo misija paslėpti poras, tau reikia slapto ginklo! Priemonės „POREfessional“ suteiks tavo odai glotnumo, paruoš poras ir jas paslėps, saugos odą nuo blizgesio, stabdys riebalų susidarymą ir darys daug kitų gerų dalykų!

Pradėk dieną puikiai pasirūpinusi POROMIS ir pasiruošusi viskam! Plonu sluoksniu tepk balzamą ant švarios ir šiek tiek sudrėkintos odos. Pirštų galiukais švelniai tapšnok nuo veido vidurio kraštų link. Mirktelėk žaviam savo atvaizdui veidrodyje ir daryk makiažą įprastai. Tepk balzamą pakartotinai bet kada, kai poros vėl pasidaro matomos. Švelniai patapšnok ant T srities odos ir paskirstyk ant makiažo. Mažas štrichas, kad atrodytum puikiai!

SudėtisCYCLOPENTASILOXANE, DIMETHICONE, DIMETHICONE/VINYL DIMETHICONE CROSSPOLYMER, ISONONYL ISONONANOATE, SILICA, DIMETHICONE CROSSPOLYMER, ISODODECANE, PHENOXYETHANOL, POLYMETHYL METHACRYLATE, TITANIUM DIOXIDE (CI 77891), CYCLOHEXASILOXANE, TOCOPHERYL ACETATE, FRAGRANCE (PARFUM), MICA, IRON OXIDES (CI 77492), LIMONENE, IRON OXIDES (CI 77491), IRON OXIDES (CI 77499), TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE, BHT.

the POREfessional face primer | Grožio blogas

Bazės spalva rusva, konsistencija silikoninė. Jei per daug užtepsite vienoje vietoje, tai gali pradėti rutuliotis tarsi milteliais. Į poras priemonę rekomenduojama įtapšnoti. Taip ir darau. Galiu pasakyti, kad produktas tikrai neišlygina odos, tačiau vienintelis, kuris paslepia mažesnes duobutes ir šiek tiek sumažina didesnes. Iš tiesų yra efektas, gal ne toks, apie kokį gali svajoti, bet geriausias, kokį aš esu išgavusi. Savaitgalį į IG kėliau selfiuką, tai galite įvertinti, kad poros tikrai nešviečia, kaip ankstesniame portrete, kur makiažas darytas tik su “Maybelline” priemonėmis.

Minusas – pagrindas labai kemša poras. Taip, suprantama, kad jei aš jas pritapšnoju silikono, tai reikia gerai išplauti vakare, skiriu ypatingai daug dėmesio ir vistiek pastebėjau, kad jei panaudoju kelias dienas iš eilės, ant žandų greitai atsiranda mažyčių spuogelių, Šiaip mane jei jau beria, tai tik dėl hormonų visur pasmakrėje ir panašiai, o poros tiesiog kemšasi juodais ar baltais kamštukais, bet spuogeliais nemėto.

Ir visgi, kadangi tai kol kas vienintelė priemonė, kuri duoda bent kažkokį vizualinį skirtumą, tai aš džiaugiuosi, nepiktnaudžiauju, laikau rimtesnėms progoms (nes na, kam reikia ten dideliausio maskavimo, jei vakare sugalvoji nueiti į piceriją?).

Garsenybė ne veltui garsi. Patikrinta.


Įvertinimas:

Naudinga: Lietuvoje “Benefit” rasite Douglas.lt. Pirkti galima 7.5ml, 22ml ir 44ml, kainos atitinkamai – 13.49 EUR, 34.95 EUR, 56.95 EUR.

Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo! Diskusijos ir komentarai, leidžia pajusti, kad skaitote mano tinklaraštį!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Užsiprenumeruokite mėnesinį naujienlaiškį! Trys prenumeratoriai kiekvieną mėnesį gaus po atvirlaiškį su linkėjimais!

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).