Apžvalga: “Foamie” prausimosi kempinė su muilu viduje

Estimated read time 3 min read

Man įdomu stebėti grožio industriją. Kiek dalykų kompanijos sugalvoja, kad tik pritrauktų dėmesio. Čia ir vibruojantys tušo šepetėliai, ir netikėtai atsidarančios pakuotės, ir burbuliuojančios kaukės. Tik spėk dairytis. Ir vieni dalykai visai prigyja, kaip antai veido valymo rankšluostis ar konjac, o kiti lieka užmarštyje vos po vieno pabandymo, pvz., silikoninės makiažo darymo kempinės. Mano rankose sezono naujiena – “Foamie” kūno prausimo kempinė, kurios viduje yra muilas.

Produktas pristatomas taip:

Kempinė su putojančiu prausikliu Foamie „Sponge + Shower Care Inside Aloe Spa“.

Nauja, patentuota technologija!

Švelniai valo odą;
Skleidžia malonų alavijų aromatą;
Dermatologiškai patikrinta;
100% veganiška;
Puikiai subalansuotas pH lygis: 5,5;
Tinka naudoti iki 30 kartų.

Naudojimas:

1. Kempinę su putojančiu prausikliu išmirkykite vandenyje.
2. Suspauskite, kad išsiskirtų kreminės putos.
3. Naudokitės „Foamy“ kempine su putojančiu prausikliu.
4. Išskalaukite kempinę ir pakabinkite išdžiūti.

Sudėtis:

Na, galiu pasakyti, kad pati kempinė gana tvirta. Nei šiurkšti, nei švelni, su tokia gana malonu praustis.

Muiliukas, kuris yra viduje, tikrai greitai užputoja. Šiek tiek sausina odą. Gaiviai kvepia (mano versija yra su alaviju). Ir viskas. Tai tiesiog kempinė su muilu. Manau visai patogu būtų nusivežti į kokią kelionę, kurioje apsistojate vienoje vietoje, taip atkristų džiovinimo bėda, nes jei tenka važiuoti kas rytą vis kitur, tai jau geriau įprasta dušo žele.

Aš produktą naudoju, viskas su juo gerai, bet ar eisiu pirkti kai baigsis? Nemanau. Nes toks variantas apriboja dušo želių pasirinkimą. Taip pat per sunkiai pasiekiamas. Kempinė yra tiek nuobodus ir paprastas daiktas, kad aš jai savo minčių neskiriu. Tai yra, pamatau, kaina tinka – perku. O, kad eit, ieškot… O dar ir brangoka. Nežinau… Manau kompanija daugiau žmonių pasiektų eidama į paprastas parduotuves, tokias kaip “Drogas”, “Maxima”, tada tikėtina, kad padaugėtų spontaninių pirkimų. Dabar tai toks labiau instagramiškas žaislas.

Ir visgi, priminsiu, kad kampinė kokybiška, kvapas malonus, naudotis labai paprasta, tikrai jokio vargo norint sukelt putas, ar pan.


Įvertinimas:

Naudinga: Kaina – apie 10 EUR, ieškokite interneto parduotuvėse, pvz., Cascada.lt, Garbane.lt.

Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

+ There are no comments

Add yours