Įrašai apie kūno prausiklius retai susilaukia didelio dėmesio. Aš ir pati paskaitau tik apie tikrai įdomius ir išskirtinius produktus. Jau patikėkite, tikrai nebėgu sužinoti, ką kiti žmonės galvoja apie “Dove”, nors jų dušo želes naudoju, mėgstu, esu rašiusi. Susidomiu tik jei kompanija išleidžia kažkokį kitokį variantą, pvz., aliejų ar kūno prausimo putas. Visgi, kartais norisi tiesiog paminėti, pristatyti, parodyti. “Evergetikon” dušo želė į mano rankas pateko kaip priedas šalia šampūno ir kondicionieriaus, kuriuos taip pat greitai aptarsiu. Na, visokie prausikliai tikrai nepražūva, tai ir išmėginau 🙂

Nežinau ar esate girdėję apie “Evergetikon”? Aš nebuvau, kaip ir niekada dar nesilankiau Graikijoje. Ten gal ir būčiau kažkur pamačiusi šį prekinį ženklą. “Evergetikon” laboratorija įsikūrusi Kretoje. Įmonė naudoja tik 100% natūralius produktus. Produktus įsigyti galima internetinėje parduotuvėje www.villoeco.se. Ji įsikūrusi Švedijoje, tačiau turi lietuvišką versiją, siunčia priemones į visą Europą ir kiek man sakė – ieško kelių atvežti produktus į Lietuvą, kad pirkėjai galėtų greičiau ir paprasčiau įsigyti. Lauksim. O tuo tarpu grįžkime prie dušo žele.

Evergetikon | Grožio blogas

Evergetikon | Grožio blogas

Pristatymas:

Valo ir palieka odą atgaivintą. Šaltalankis yra vienas iš didžiausių natūralių vitamino E šaltinių. Savo ruožtu Jazminas stipriai stimuliuoja, yra gerai žinomas kaip afrodiziakas ir antiseptikas.

SudėtisAqua, Sodium Coco Sulphate, Cocamidopropyl Betaine, Decyl Glucoside, Glycerin, Caprylyl/Capryl Glucoside, OleaEuropaea (Olive) Fruit Oil “Cretan” extra virgin olive oil, Hippophaerhamnoides, Aloebarbadensis, LevulinicAcid, SodiumLevulinate, SodiumPhytate, SodiumBenzoate, LaurylGlucoside, Coco-Glucoside, GlycerylOleate, CitricAcid, CitrusGrandis (Grapefruit) Peel Oil, AnthemisNobilis Flower Oil, JasminumOfficinale.

Na ir kaip įvertinti dušo želę? Juk tai toks paprastas daiktas, kad tarsi ir nėra apie ką kalbėti. Kas man tokiose priemonėse rūpi? Keturi dalykai: 1. Kaina. 2. Kvapas. 3 Kaip gerai prausia. 4. Ar nesausina odos. Šių punktų tvarka atsitiktinė. Va ir pažiūrėkim.

Kaina. Aukštoka. Apie 9 eurus už 150 ml tikrai ne visi puls mokėti, ypač kai yra tikrai saugios sudėties pigesnių alternatyvų. Visgi, kartais pasimėgauti egzotika yra įdomu, o dar jei pasitaiko išpardavimas…

Kvapas. Nuostabus! Dominuoja citrusai, konkrečiai, tai greipfrutų aromatas. Natūralus, skanus ir ilgai išlieka. Keikia mane katės, oi keikia, kai aš išlendu iš dušo.

Ar gerai prausia? Taip! Nors produkte ir nėra aršių putoklių, bet putų pakanka. Ir net nereikia to prausiklio daug, todėl net ir mažas buteliukas naudojasi labai skalsiai. Ir prausiuosi, ir kojas tuo pačiu skutu, tikrai nepasakyčiau, kad man ko nors trūktų.

Ar sausina odą? Beveik ne. Sakau beveik, nes vistiek, jei tai nėra aliejinio pagrindo prausiklis, jis labiau nuplauna kūno riebalus. Visas mano kūnas gali išsiversti ir be kremo, tačiau blauzdas, kurios paprastai yra labai labai saugos, aš vistiek turiu papildomai drėkinti. Kelis kartus ploviau rankas ir po priemonės netepiau kremo. Kažkokio ypatingo sausumo nepastebėjau.

Viskas! Kaip apie tokios paskirties priemonę, parašiau gana daug, ar ne?


Įvertinimas:

Naudinga: “Evergetikon” dušo želę įsigyti galite Villoeco.se. Kaina – 9.04 EUR už 150ml. Taip pat šia kosmetika prekiauja www.biobloss.lt.

Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo! Diskusijos ir komentarai, leidžia pajusti, kad skaitote mano tinklaraštį!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Užsiprenumeruokite mėnesinį naujienlaiškį! Trys prenumeratoriai kiekvieną mėnesį gaus po atvirlaiškį su linkėjimais!

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).