Apžvalga: “Essence” šešėlių paletės “G’day Sydney” ir “Hello, New York”

Estimated read time 3 min read

Ilgokai svarsčiau ar aprašinėti šias paletes. Tiesiog nepasirodė vertos dėmesio, o bent kelios blogerės jomis džiaugėsi ir gyrė. Tad vis galvoju, na, yra kam patinka, tai kam dėt tą deguto šaukštą į medaus statinę? Tačiau šiandien pažiūrėjau Tati video, apie nepatikusius drug store produktus ir pasirodo, nesu vieniša su savo nuomone. Visų pirma, noriu pabrėžti, kad aš nesutinku su mintimi, kad kaina atitinka kokybę. Mano blogeriška patirtis leidžia prieštarauti. Turėjau labai gerų pigių priemonių ir tikrai prastų brangių. Ir atvirkščiai. Kaina reiškia ne kokybę, o vardą, žinomumą, kompanijos dydį (mažų įmonių gaminiai neretai kainuoja daugiau, nei milžinų didmenininkų) ir t.t. Galima galvoti, kad pvz., kaina lems vizualinę kokybę, bet vėl gi, labai dažnai rasime identiškas lūpų dažų pakuotes, o kaina gali skirtis ir kelis kartus. Taigi, mano manymu, nesužinosime, kol nepabandysime. Na ir ką, labai gražiai man spalvos atrodo “Essence” paletėse, patys pažiūrėkit. 

Kartoninės dėžutės su veidrodėliais irgi atrodo visai žavios. Deja, guli jos pas mane jau porą mėnesių nejudinamos ant lentynėlės ir šiandien pastebėjau, kad pačios sau išsirietė. 

Na, o kas liečia pačius šešėlius, tai tepami pirštu ant rankos, jie atrodo gana smagiai, ypač Sidnėjaus paletė, kurioje dominuoja sodresnės spalvos, nei Niujorko. 

Tačiau nepasakyčiau, kad man patiko bent vienos spalvos savybės. Matinės atrodo gana pigmentuotos ir labai gražios, bet pradėjus sklaidyti jos tiesiog nusitrina. 

Blizgios spalvos riebios, bet linkusios nemaloniai gumuluotis. Net pirštu braukiant per ranką, lieka vietomis gumuliukų. Imant šepetėliu jos ne tokios ryškios, tarpusavyje sklaidytis nenori. 

Paletes įmanoma naudoti. Ypač man, nes mėgstu vienos spalvos makiažą. Tačiau norint padaryti kažką rimčiau, gaunasi š. Nelabai ir laikosi, subėga į nesimpatiškus riebius gumuliukus, net ir naudojant pagrindą. 

Tad giriu už spalvas. Tačiau aš nemėgstu dirbti bei vargti dažydamasi, tad mieliau renkuosi kažką lengviau naudojamo ir paprastesnio. Neįtikino ir susiraičiusios pakuotės, o jos tiesiog gulėjo sausame kambaryje. Saulės nepasiekiamos. Na, bet pamėginti buvo smagu. 


Naudinga: Ieškokite “Eurokos” ir “Drogas”. Kaina – apie 8 EUR. 

Dėmesio: kosmetikos ir kitų aprašomų produktų aš nepardavinėju, neužsakinėju ir netarpininkauju. 

Jūsų aktyvumas motyvuoja. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisininių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

+ There are no comments

Add yours