Apžvalga: “Essence” šešėliai “My must haves”

Estimated read time 3 min read

Šį rytą pradėjau nuo šopaholizmo priepuolio ir pasišvaisčiau “Aliexpress”. 7 pirkiniai, kurių vidutinė kaina gaunasi iki 5$, nors kai kas kainavo centus, o kais kas ir keliolika pinigų. Didelė dalis daiktų yra nuotraukoms gražinti (fonai, plakatai…), dalis šiaip naudinga smulkmė (kempinėlės, pvz…). Na ir dar šis tas. Gal reiks padaryti “šopaholikės užrašų” įrašą, kai viskas atkeliaus. O tuo tarpu reikia vėl užrišti piniginę (prisipažinsiu, šį mėnesį neprikau nieko iš kosmetikos). Jei ir jūs dėl kokių nors priežasčių taupote, bet mirk gyvenk norite įsigyti kokius nors šešėlius, tai siūlau atkreipti dėmesį į “Esscence My must haves”.

Aš pati iš kompanijos gavau keturias spalvas ir jiems skirtą paletę.

Kiekviena spalva turi dangtuką, todėl galima apsieiti ir be specialios paletės.

Taip pat vėliau esu nusipirkusi dar melsvą spalvą, bet mažai dar ją bandžiau, tad į apžvalgą netraukiu.

Taip atrodančios pakuotės ieškokite parduotuvėje
Spalva nurodyta kitoje pusėje
Dangtelis tvirtai užsispaudžia, todėl keliaujant į kosmetinę įsimesti galima tik reikiamą spalvą

Aš turiu pasakyti, kad jau seniau esu teigiamai įvertinusi “Essence” šešėlių kokybę. Skirtingai nei “Catrice”, kurie man visai nepatiko. Net dabar gavusi naują “Catrice” paletę ją padovanojau net nebandžiusi. O štai “Essence” pasilikau bandymams, nors vėliau turbūt atiduosiu mamos mokinėms. Kodėl? Nes išbandyti ir įvertinti aš noriu, kaip ir parašyti savo nuomonę, tačiau esu apsikrovusi “The Balm” paletėmis, kurias noriu naudoti, o ne bergždžiai laikyti.

Visgi aš skyriau mėnesį šių ir kitų “Essence” šešėlių bandymams.

Visos turimos spalvos yra švytinčios ir tikrai stipriai pigmentuotos.

Iš kairės į dešinę: 18 black as a berry, 12 want a mint?, 05 cotton candy, 08 peach-party

Labiausiai man patinka mėtinė spalva. Ją naudojau dažniausiai, dažniausiai mono, arba kartu su matine ruda spalva iš “The Balm” paletės. Taip pat man patinka solo partijoje naudoti persikinę. Gražiai švyti, pagilina žvilgsnį. Tamsiausia spalva nelabai rado vietą mano makiaže, na, o “cotton candy” ne kartą naudojau kaip šviesą atspindinčią pudrą (highlighter), labai tam tinka.

Su šešėlių baze šie produktai atrodo labai ryškus ir laikosi puikiai. Konkurencingi gerokai brangesniems šešėliams. Ant akių nebyra, tik šiek tiek imant iš paletės. Spalvos – skonio reikalas, bet tos mėtinės pakaitalo neturiu jokioje paletėje, todėl šią tikrai pasiliksiu.

Prikibti galiu nebent prie pačios paletės išvaizdos. Na negraži ji… Nors padaryta patogiai, šešėliai įsistato tvirtai, yra duobutė, kuri padeda juos išlupti. Tiesiog patys šešėliai atrodo labai kokybiški, o dedam juos į viską nupiginančią paletę. Visgi, šiuo atveju kaina daug lemia, tad gal neverta kabinėtis, geriau kai plastikas negražus, negu kai šešėlis š., ane?

Kada nors papasakosiu ir apie “All about…” paletę, tačiau jau dabar galiu užsiminti, kad “My must haves” šešėlių formulė man atrodo daug kokybiškesnė.


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite “Drogas” ir “Eurokos”. Viena spalva kainuoja 1.69 EUR, paletė irgi apie 2 EUR.

Ačiū, kad skaitote! Jei buvo įdomu, tai netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Draugaukime Facebooke, kur daugiau bendraujame, ir Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

5Comments

Add yours
 1. 1
  Monika M

  Šių palečių idėja – nebloga, bet gaila, kad Lietuvoje nėra kitų produktų, tik šešėliai. Turiu vieną spalvą – nr.8, puikiai tiks ir vasarai.

 2. 2
  Salomėja

  Taigi taip. Ir paletės pas mus tik keturias spalvas tetalpina, kai tuo tarpu yra aštuonioms. Gal kitais sezonais dar kažko užveš.

 3. 3
  Alma

  Su Essence šešėliais mano patirtis dvejopa, tikrai pasitaikė kelios neblogos itin pigmentuotos spalvos, bet kažkodėl visos rudos man labai raudonai atrodė (bent iš foto ir Tavo ta tamsiausia man labai raudonuoja), o pilki atspalviai virsdavo mėlynais. Tai dabar net bijau bandyti.

 4. 4
  Salomėja

  Alma, tai kad ta tamsiausia ir yra tokia bordinė, o ir spalvos pavadinimas “juoda kaip uoga” labiau sufleruoja apie raudonumą, nei rudumą :).

+ Leave a Comment