Žiūrėkit, jei nuotraukas laikau nuo kovo mėnesio ir galvoju, kad dar rašysiu, tai čia elementarus atidėliojimas, nenoras, tingėjimas ar kas? Sakau, kad reikia arba apžvelgti, arba galų gale ištrinti. Rašyti šiaip jau aš niekada netingiu, produktas irgi nėra blogas, tai nesuprantu, kodėl aš vis ratais apeinu. Gal tikėjausi, kad kada pavyks gražiau nusilakuoti nagus? Kur jau ten, čia ne apie mane. Praktika, praktika ir dar kartą praktika, šitoje vietoje man negalioja. Beždžionė greičiau išmoksta obuolių pyragą kepti, nei aš manikiūrą pasidaryti.

O “Essence” gelinio efekto lakus man atrodo jau bandė visi, kurie iš vis mėgsta lakuoti ir turėti daug spalvų. Ne? Aš dar su pavasario kolekcija gavau “Red Carpet” spalvą. Nėra grynai raudona, tokia daugiau į avietes.

Šiaip jau pasakyčiau, kad čia visai geras pigus lakas. Dengiasi gražiai, užtenka 1-2 sluoksnių. Skonio reikalas, aš visada dengiu du. Paviršius blizgus, pats išsilygina, tikrai elgiasi panašiai kaip geliniai.

Na, o ir laiko visai neblogai. Aš be mylimiausio papildomo top’o ištempiu dvi dienas. O man čia jau tikrai labai normaliai, nes paskutinis pirktas lakas (“Golden Rose”) nusilupo po trijų valandų. O šiaip absoliutus vidurkis yra viena diena. Tai va, dauginkit iš dviejų :D.

Pagrindiniai privalumai yra gražus dengimasis, ryškios spalvos, gausus jų pasirinkimas, gera kaina ir lengvas prieinamumas.

Minusai – tik skambiai vadinasi geliniu, bet pagal išsilaikymą, net nežiūri į tą pusę.


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite “Eurokos” ir “Drogas”. Kaina – apie 2 EUR.

Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Nebijokite klausti, jei mano apžvalga pasirodė neišsami ar pritrūko informacijos.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).