Apžvalga: “Essence” gelinio efekto nagų lakas. “92 Red carpet” spalva

Estimated read time 2 min read

Žiūrėkit, jei nuotraukas laikau nuo kovo mėnesio ir galvoju, kad dar rašysiu, tai čia elementarus atidėliojimas, nenoras, tingėjimas ar kas? Sakau, kad reikia arba apžvelgti, arba galų gale ištrinti. Rašyti šiaip jau aš niekada netingiu, produktas irgi nėra blogas, tai nesuprantu, kodėl aš vis ratais apeinu. Gal tikėjausi, kad kada pavyks gražiau nusilakuoti nagus? Kur jau ten, čia ne apie mane. Praktika, praktika ir dar kartą praktika, šitoje vietoje man negalioja. Beždžionė greičiau išmoksta obuolių pyragą kepti, nei aš manikiūrą pasidaryti.

O “Essence” gelinio efekto lakus man atrodo jau bandė visi, kurie iš vis mėgsta lakuoti ir turėti daug spalvų. Ne? Aš dar su pavasario kolekcija gavau “Red Carpet” spalvą. Nėra grynai raudona, tokia daugiau į avietes.

Šiaip jau pasakyčiau, kad čia visai geras pigus lakas. Dengiasi gražiai, užtenka 1-2 sluoksnių. Skonio reikalas, aš visada dengiu du. Paviršius blizgus, pats išsilygina, tikrai elgiasi panašiai kaip geliniai.

Na, o ir laiko visai neblogai. Aš be mylimiausio papildomo top’o ištempiu dvi dienas. O man čia jau tikrai labai normaliai, nes paskutinis pirktas lakas (“Golden Rose”) nusilupo po trijų valandų. O šiaip absoliutus vidurkis yra viena diena. Tai va, dauginkit iš dviejų :D.

Pagrindiniai privalumai yra gražus dengimasis, ryškios spalvos, gausus jų pasirinkimas, gera kaina ir lengvas prieinamumas.

Minusai – tik skambiai vadinasi geliniu, bet pagal išsilaikymą, net nežiūri į tą pusę.


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite “Eurokos” ir “Drogas”. Kaina – apie 2 EUR.

Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Nebijokite klausti, jei mano apžvalga pasirodė neišsami ar pritrūko informacijos.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

Total
0
Shares

3Comments

Add yours
 1. 1
  Monika M

  O aš prieš kelias dienas atsisveikinau su visais savo nagų lakais, pasilikau tik buteliuką skaidraus nagų lako, jei kartais užsinorėčiau suteikti šiek tiek jiems blizgesio. Beveik metus nelakavau nagų, nes atsibodo visas tas žaidimas: lakuok, lauk, kol nudžius, nusivalyk, perlakuok… Laikosi vis vien neilgai, nors ir truputį apsilupinėjusio nagų lako vaizdo negaliu pakęsti. Per tuos beveik metus net nepasigedau spalvotų lakų, o kelis kartus nusilakavus bespalviu norėjosi kuo greičiau jį nusivalyti 😀

 2. 2
  Salomėja

  Monika, lengvai tave galiu suprasti. Mano istorija tokia: nuo ankstyvos paauglystės kas dieną lakavau nagus. Kadangi nesilaiko man lakas tai darydavau menus, kai antrą dieną užpiešdavau ką nors ir t.t.. Po to, kai jau buvau kokių 26-27 metų, tai nustojau lakuot visai, kirpau trumpai (ir dabar tą darau dažniausia, čia nuotraukoje mano supratimu jau ilgi). Ir kokius 5 metus(!!!) visai nelakavau. O tada vėl užsimaniau. Ir dabar tai lakuoju savaitę kas dieną. Tai užsilakuoju geliu savaitei, tai dvi vaikštau be lako 🙂

 3. 3
  Diana

  Labai graži, solidi spalva.. Gal pasidalintumėte dar kokias priemonęs naudojate?

+ Leave a Comment