Aha, jei galvojate, kad dabar viskas bus tik advento kalendorius, tai klystate. Kiek išeis, tiek anuos įrašus papildys ir eiliniai, juk ne visiems toks Kalėdos įdomios. Ir šiandien vėl pasakosiu apie “EO Lab” produktą. Šį kartą tai “Karite SPA” linijos atstovas – šveitiklis. Kūno seriją sudaro keturi produktai: sviestas, kūno aliejus, dušo aliejus ir šveitklis. Tad štai, pirmos trys priemonės yra nuostabios ir galiu rekomenduoti daugeliui, o va su šveitikliu kita istorija.

Aprašymas:

Vitaminais papildytas kūno šveitiklis atgaivina odą. Gerina tonusą, suteikia jaunatviško spindesio.

Sudėtyje yra 99,2% augalinės kilmės medžiagų. Be parabenų, silikonų. Sviestmedžių aliejus, kuriame gausu riebiųjų rūgščių ir vitaminų E, F, A, D, aprūpina maitinamosiomis medžiagomis ir jaunina odą. Organinis spanguolių ekstraktas aprūpina odą vitaminais ir mikroelementais, skatina odos medžiagų apykaitą, padeda išlaikyti reikiamą drėgmės kiekį. Smulkios migdolų dalelės švelniai nušveičia odą, skatina atkūrimą. Naudojimas. Tepti gausiai masažuojamaisiais judesiais odą, nuplauti vandeniu.

Sudėtis: Glycerin, Sucrose (Sugar), Butyrospermum Parkii Shea Butter Ethyl Esters, Phytosqualane, Organic Vaccinium Oxycoccus extract, Prunus Amygdalus Seed, Sodium Acrylates Copolymer and Lecitin, Tocopherol Vitamin E, Helianthus Annus Seed oil.

Atidariau ir hm. Labai labai įdomi masė. Žinot ką man primena? Sustingusią manų košę.

Labai ji keista. Nėra kažkokia gliti ar lipni, bet nė velnio ir neaštri. Kažkokia mase pamazoju per kūną ir nieko nesuprantu. Tai kur šveitimas? Tik išsiriebaluoju. Kvapas, tiesa, malonus, kaip ir visos serijos. Po tokio “šveitimo” net gal ir kūno kremas nebūtinas, nes lieka oda pamaitinta. Bet na, supraskit, ne to aš noriu ir manau jūs irgi ne to norite pirkdami šveitiklį.

Man jis tiesiog neatliko savo funkcijos ir šiaip konsistencija pažadina fantaziją, o tada man jau visai nelieka malonumo.

Trumpai šį kartą, bet apie prastas priemonės odės neparašysi.


Naudinga: Pirkti rasite “Eurokos”. Be nuolaidų 250ml kainuoja apie 7,50 EUR.

Įvertinimas

Jūsų aktyvumas yra padėka ir mano motyvacija. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).