Apžvalga: “Elegance” arbatos rytui ir vakarui. Pagalba lieknėjant

Estimated read time 5 min read

Man regis dar rudenį aš, rašydama vieną savo mėnesinių apžvalgų, sakiau, kad pradėsiu jums pasakoti, kaip man sekasi mesti svorį ir būtų smagu sulaukti įdomių su tuo susijusių pasiūlymų. Tada dar nežinojau, kad vienas tokių pasiūlymų bus iš Kilo.lt, kurių pagalba aš šiaip ne taip svarstyklių skalę jau nuritinau penkiais kg žemyn. Nežinojau, kad sulauksiu pasiūlymo išmėginti ir garsų anticeliulitinį kremą. Nesitikėjau, kad išbandysiu ir prie lieknėjimo prisidedančias arbatas. Neblogas tas blogerių gyvenimas, ar ne? Tik kažkodėl nepuola visi bloginti, gal todėl, kad ir kitų žmonių gyvenimai atneša įdomybių bei iššūkių. Sutinkate?

Arbatos pakeliai yra patys paprasčiausi, kokius tik galima sugalvoti.

“Elegance” arbatos iš “Švenčionių vaistažolių” (jie gamina ir gerai pažįstamas “Etno” arbatas) nėra tiesiogiai skirtos lieknėjimui. Teorija tokia, kad

tai yra dviejų – rytui “Elegance 1” ir vakarui “Elegance 2” skirtų – arbatų sistema. “Elegance 1” arbatoje esančios žolelės skatina medžiagų apykaitą ir suteikia energijos, o vakarinės arbatos sudedamosios dalys lengvina ir greitina virškinimą, turi detoksikacinį poveikį, skatina šalinimą ir organizmo valymąsi.

Šios arbatos vartojamos laikantis subalansuotos mitybos ir propaguojant sveiką gyvenimo būdą gali padėti numesti svorio ir padailinti kūno formas. Arbatos – visiškai natūralios, nėra jokių sintetinių priedų, dažiklių ar kvapiklių.

Na, ir be arbatų sveikas gyvenimo būdas padeda mesti svorį, bet kodėl gi nepasitelkus pagalbos?

„Elegance 1“ arbata „Rytui“ gali padėti aktyvinti metabolizmo procesus.
Sudedamosios dalys:
• „Pu-erh“ arbata ir guaranų vaisiai pasižymi metabolizmą gerinančiomis savybėmis;
• kolamedžių riešutai ir kambodžinės garcinijos skatina riebalų ląstelių ir cholesterolio skaidymą;
• kambodžinės garsinijos vaisiuose esanti HCA (hidroksicitrinos) rūgštis mažina apetitą ir alkio jausmą;
• matė suteikia energijos ir nuteikia ilgai, produktyviai dienai;
• L-karintino maistinė medžiaga aprūpina energija širdį ir raumenis, atstato metabolizmą. Stokojant L-karintino, gali sutrikti metabolizmas, atsirasti viršsvoris.

Ryto arbatą aš geriu vietoje antro puodelio kavos. Manau poveikis panašus. Šios arbatos pagrindą sudaro kinrožių žiedai ir Pu-Erh. O šie du komponentai nei kartu, nei atskirai, nėra mėgstamiausias mano skonis arbatose. Todėl negaliu sakyti, kad mėgaujuosi aromatingu arbatos puodeliu. Išgeriu ir tiek. Kas liečia skonį, tai turiu pasakyti, kad jis prėskokas, nes vanduo vos nusidažo. Kažkurį rytą įsidėjau du pakelius į vieną puodelį, iš karto situacija pagerėjo. Kadangi noriu šias arbatas gerti ir toliau, tai manau nusipirksiu daugiau ir netaupydama dvigubinsiu rytinę dozę.

Energijos stoka lyg ir nesiskundžiu, tad sunku pamatuoti kiek arbata prisideda, tačiau tikiu įtaigos galia. Man patinka gerti visokias žoleles ir tikėti, kad jos teigiamai veikia mano organizmą. Ir kaip sakiau, geriu arbatą vietoje antro kavos, kurios po to nepasigendu, tai matyt veikia :).

„Elegance 2“ arbata „Vakarui“ gali padėti sureguliuoti skrandžio ir žarnyno veiklą.
Sudedamosios dalys:
• pankoliai, kmynai, pipirmėtė ir ramunėlė – gali padėti sureguliuoti skrandžio ir žarnyno veiklą, suvirškinti maisto medžiagas;
• krapų vaisiai – gali padėti inkstų funkcijai, pašalina vandenyje tirpius toksinus;
• senų lapai gali padėti pašalinti susikaupusius toksinus ir nesuvirškintas maisto medžiagas, apsaugoti organizmą nuo maisto puvimo, susikaupusių dujų.

Štai ši arbata savo skoniu man labai patinka ir tikrai nėra prėska. Užplikyta tampa sodriai žalsvai geltona. Skonis malonus ir manęs nereikia raginti vakare jos užsiplikyti. Ir poveikį aš tikrai matau. Kadangi pastoviai turėdavau bėdų su tuštinimusi ir su pilvo pūtimu, tai nuolatos gerdama šią arbatą pastebiu, kaip šie reikalai taisosi. Ir virškinu gerai, ir į tualetą normaliai vaikštau.

Jei raudonoji arbata manęs labai stipriai neįkvėpė iš pradžių, tai bebaiginėdama dėžutes aš supratau, kad už poros dienų ateis vakarinis liūdesys, kai nebeliks “Elegance 2”. Taip pat, pamenate kai aprašiau savo feilą su Kilo.lt? Kai priaugau svorio, užuot numetusi? Kaip tik po to pradėjau gerti “Elegance” ir reikalai vėl pajudėjo. Todėl aš esu nusiteikus nusipirkti dar šių arbatų, kiek dairiausi prekybos centruose, tai nemačiau. Pagūglinusi radau tik Eurovaistine.lt, tai vėl eilinį kartą pykstu ant rekonstruojamos Maximos, mes man dabar dėl kiekvieno niekučio (kačių maisto, arbatų ir net mėgiamo pieno) tenka blaškytis po miestą, nes kartu užsidarė ir kitos parduotuvės bei vaistinė.

O jūs jau pastebėjot šias arbatas?


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite Eurovaistine.lt. 24 pakelių dėžutė kainuoja iki 2.50 EUR.

Ačiū, kad užsukote ir perskaitėte! Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti ! Draugaukime Facebooke, kur diskusijos vyksta drąsiau, bei Instagrame, ten daugiau spontaniškų momentų! Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

 

Total
0
Shares

10Comments

Add yours
 1. 1
  Kristina

  Šios arbatos taip pat galima įsigyti, „Camelia“ vaistinėjje ir parduotuvėse „Drogas“! :))

 2. 6
  Alma

  Įdomus variantas, gaila, kad ta pirmoji neskani. Gamintojo sugalvotas pavadinimas klaidina, nes man iš karto asociacija su tom vidurius skystinančiom arbatom, turėčiau skirti laiko etiketę paskaityti.

 3. 7
  Salomėja

  Na, dėl to skanumo tai čia skonio reikalas, kitam gal atvirkščiai, vakarinė mažiau patiktų. O dėl pavadinimo tai tikrai, aš iš pradžių irgi pamaniau, kad čia tos varančios skysčius.

 4. 8
  Virgilija

  Nusipirkau ir geriu. Turiu pastebėti, kad va man rytinė yra skanesnė. Tik, kad pritrauktų reikia ilgiau palaikyti. Ir į abi man reikia citrinos. Bet gal citrina nekenkia?

 5. 9
  Salomėja

  Turbūt nekenkia, nors aš visada manau, kad visokie pagardai (cukrus, medus, citrina) naudojami, kai neskanu, nes naudos irgi nedaug 🙂

+ Leave a Comment