Apžvalga: “Ecodenta” dantų pasta su ksilitoliu, laimų ir kalendrų lapų eteriniais aliejais bei dantų pasta su baltuoju moliu, propoliu ir Teavigo

Estimated read time 4 min read

Čia turbūt ilgiausias pavadinimas. Žinoma, galėjau parašyti tik “Ecodenta” dantų pastos, bet ateityje ketinu aprašyti jų daugiau, tad noriu, kad pavadinimas išliktų draugiškas paieškai. Šiaip “Ecodenta” produktus aš naudoju nuo tada kai šie atsirado ir labai retai pamėginu kažką kito. Bloge galite rasti keletą senesnių apžvalgų. Spauskite čia. Na, ir po to, kai IG pasidalinau savo mėgstamiausia pasta rūkaliams, kompanija pasiūlė pamėginti ir daugiau naujovių. Taip namuose atsirado dėžė pastų, o aš vis suku galvą, kaip šias tinkamiausiai išbandžius. Jei imsiu naują tik baigusi seną, užtruksiu metus, o gal ir ilgiau. Tad tiesiog bandom po dvi. Beje, aš turiu levandų skonio pastą, dar nepasiruošusi aptarti, mažai mėginau, bet mačiau, kad atsirado parduotuvėse. O šiandien užėjau į kompanijos svetainę ir supratau, kad visiškai atsilieku, nes jau vėl yra gausybė naujienų. Wow, tikrai nestovi vietoje. Na, bet neužbėkime įvykiams už akių. Dienos aptarime dvi pastos – viena vadinasi efektyvi apsauga nuo karieso su ksilitoliu, laimų ir kalendrų lapų eteriniais aliejais (mėlyna pakuotė), o kita  – trejopo poveikio dantų pasta su baltuoju moliu, propoliu ir Teavigo (pilka pakuotė).

Pradėkim nuo pilkosios su moliu. Jos aprašymas skamba taip:

Ši dantų pasta yra ypač veiksminga, kai reikia pasirūpinti jautriausiomis burnos vietomis. Natūralios gamtos jėgos – Baltojo molio + Bičių pikio + Teavigo™ – veiksmingai kovoja su dantų apnašomis, mažina dantenų ir dantų jautrumą. Ir, žinoma, jūs ilgai mėgaujatės tobula burnos gaiva. Laiminga burna!

Galvoju, kad dėžutę tai išmečiau, o svetainėje pasigendu paaiškinimo, kas tas Teavigo. 

Sudėtis: Aqua*, Hydrated Silica*, Glycerin*, Sorbitol*, Bentonite*, Sodium Cocoyl Glutamate*, Titanium Dioxide (Cl 77891), Epigallocatechin Gallate*, Propolis*, Alcohol*, Xantan Gum*, Aroma, Mentha Arvensis (Mint) Oil*, Limonene, Sodium Saccharin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin.

Pasta mėlynoje pakuotėje yra skaidri, o pilkoje pilka ir primena molio kaukes 🙂

Ši pasta pilka, šiek tiek primena molio kaukes, bet nebijokite, nes purvo skonio neturi. Ji saikingai gaivi. Mano skoniui kiek per mažai. Tokia neutrali, labai švelni ir turėdama su kuo palyginti, aš jos antrą kartą nesirinkčiau. Visgi, kažko blogo pasakyti negaliu, nes burnos nedirgino, dantų ir dantenų nejautrino. Gal tiesiog man skonio trūksta, to gaivaus jausmo ir tiek. 

Kalbant apie skonį, tai įdomybė yra mėlynoji pasta, kurios aprašymas skamba taip:

Neįtikėtina! Sukūrę šią ypatingą dantų pastą, nustebinome net patys save. Harmoninga aktyviųjų medžiagų formulė, Ksilitolis + Kalendros lapelių + Žaliosios citrinos eteriniai aliejai, dantims suteikia nepaprastą glotnumo ir švaros pojūtį. Kariesui, ėduoniui ir apnašoms išaušo liūdnos dienos, nes dantys apsaugomi ypač gerai.

Sudėtis: Hydrated Silica*, Glycerin*, Xylitol*, Aqua*, Sodium Cocoyl Glutamate*, Xanthan Gum*, Aroma, Citrus Aurantifolia (Lime) Fruit Oil*, Coriandrum Sativum (Coriander) Leaf Oil* (Limonene).

Jei atvirai, tai aš ją išsitraukiau per daug neskaičiusi aprašymo. Mėlyna pakuotė privertė tikėtis įprasto mentolinio skonio. Išsivalau dantis ir… Ei! Taip švelniai wtf? Einu skaityti, randu, kad kalendros lapelių eterinio aliejaus įdėta. Viskas aišku, tik labai įdomu ir dar nesuprantu ar man patinka.

Tačiau valėmės valėmės su vyru dantis kelias savaites ir priėjome vieningą išvadą: taip neįprasta, kad net patinka. Na, čia kaip su alyvuogėmis ar pelėsiniu sūriu. Iš pradžių fu, o po to jau mėgaujiesi.

Ši pasta daug gaivesnė, gan ilgam palieka malonų skonį, bet negraužia burnos, nedirgina. Dantys jaučiasi švariai :). Šią pastą kartočiau. Na, man gi ir šiaip visokie keisti kvapai patinka. 

Na, o dabar vonioje pasidėsiu rytui ir vakarui skirtas pastas, kurias visi labai jau prieštaringai vertina. Pažiūrėsim, kaip mano šeimynai patiks. 


Naudinga: ieškokite prekybos centruose ir kosmetikos parduotuvėse, pvz., “Drogas”, vaistinėse. Pasta su moliu kainuoja apie 3 EUR, o mėlynoji apie 5.5 EUR, bet kur nors tikrai pagausite akciją. 

Jūsų aktyvumas motyvuoja. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisininių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

2Comments

Add yours

+ Leave a Comment