Apžvalga: “Ecodenta” balansą atkurianti dantų pasta su levandomis

Estimated read time 3 min read

Koks jūsų santykis su keisto skonio dalykais? Pvz., ledai su šonine, dantų pasta su kalendromis ir t.t? Aš nežinau. Vieni dalykai skamba labai patraukliai ir sužadina smalsumą. Noriu pamėginti. Kiti gi visiškai atstumia. Prie pastarųjų nepriskirsiu dantų pastos su levandomis. Įdomu, pagalvojau pirmą kartą išgirdusi . Ir džiugu, kad konservatyvūs lietuvaičiai visgi eksperimentuoja ir kuria tokius produktus. Tad laikas papasakoti apie “Ecodenta” dantų pastą su levandomis

Aprašymas

Argi gyvenime nėra svarbiausia rasti pusiausvyrą? Ši natūralios sudėties dantų pasta, kurios sudėtyje yra Probiotikų + Alijošiaus sulčių + Levandų eterinio aliejaus, padeda būtent tai ir pasiekti. Ji užtikrina reikalingą apsaugą – sumažina apnašų kiekį, padeda užkirsti kelią ėduonies formavimuisi ir neleidžia kauptis apnašoms, taip pat stiprina dantis ir dantenas. Gaivus levandų eterinis aliejus puikiai tinka tiems, kurie yra jautrūs mėtoms (arba kuriems šios ne itin patinka).

Sudėtis: Glycerin*, Hydrated Silica*, Aqua*, Aloe Barbadensis Leaf Juice*, Citric Acid*, Potassium Sorbate*, Sodium Benzoate*, Xanthan Gum*, B.Coagulans BC4*, Xylitol*, Sodium Coco-Sulfate*, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil (Linalool)*. *95% ingredients of natural origin

Pakuoti tikrai graži, tos malonios pilkšvai rožinės spalvos. Pati dantų pasta yra skaidri. 

Na ir dabar svarbiausia dalis, kaip gi su skoniu. Prisipažinsiu, kad dar prieš keletą metų visai nemėgau levandų aromato. Tačiau kažkaip vienas kitas produktas, įpratau ir ėmė patikti. Labai. Dabar turiu net maišelį prie lovos. Galiu pasakyti, kad pastos aromatas nėra labai jau stiprus.

Skonis juntamas tik pradėjus valytis dantis. Kuomet tą veiksmą darau sąžiningai dvi minutes, tai į proceso pabaigą nebejaučiu jokių levandų. Gal ir priprantu, tačiau trūksta bent kažkokio gaivos likučio. Dabar toks jausmas, kad tuščiu šepetėlių valiausi, lyg ir jaučiasi kažkas nuo ankstesnių kartų, bet tik tiek. 

Dantys švarūs, gaivos ir kvapo trūksta. Netapo mano mėgstamiausia pasta. Kalendrinė ir ananasinė buvo fainesnės. Visgi smagu, kad tokios gaminamos, jautrūs žmonės tikrai gali įvertinti. O ir padovanoti galima kokiam keikūnui, kad burną išsiplautų ir kvepėtų gėlėmis :).


Naudinga: ieškokite “Maximose”, “Droguose” ir kitur. Kaina – apie 3 EUR. 

Visi “Ecodenta” atsiliepimai

 

Dėmesio: kosmetikos ir kitų aprašomų produktų aš nepardavinėju, neužsakinėju ir netarpininkauju. 

Jūsų aktyvumas motyvuoja. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisininių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

6Comments

Add yours
 1. 1
  Zivile

  Po beveik visos pakuotes sunaudojimo labai sujautrejo dantys ir dantenos. Truko gaivos jausmo. Likuti ismeciau

 2. 2
  Salomėja

  Aš jautrumo nepastebėjau, kaip tik tokia labai švelni atrodė, bet va gaivumo tikrai smarkiai trūksta 🙂

 3. 3
  ema

  Kas su tom ecodentos pastom? Pridaro įdomybių, susigundai(-u) ir kas kartą nusivili(-u): pati pastos bazė kažkokia lieva, neefektyvi, kaip rankų kremas.

 4. 4
  Salomėja

  Na, man kol kas nepatiko tik ši ir mėlynių. Bet dauguma tai osom, pvz su kalendra, rūkaliams, su druska 🙂

 5. 5
  LaLand

  Man ši taip pat nepatiko. Ištikrųjų nuo skonio, net pykindavo,tad šveistis nebuvo malonu… :/

 6. 6
  Marija

  Aš šitą irgi nusipirkau pabandyti, bet kažkaip trūksta švarumo/gaivumo jausmo išsivalius, toks jausmas, kad nelabai efektyvi. Tai naudoju pakaitom su kitom, dažniausiai vakarais. Nekartosiu.

+ Leave a Comment