Apžvalga: du glotninantys “Masterline” serumai plaukams

Estimated read time 3 min read

Na tai kas naujo? Pas mane kol kas nieko. Danties rovimo liekamieji reiškiniai vis dar tie patys, darbai vis dar tie patys. Tiesa, prieš porą dienų kalbėjau su vienu žmogumi, kuriam šiek tiek pasakojau apie savo kolekcijas (atvirlaiškių su voniomis) ir kitas veiklas. Kaip pasipylė liaupsinantys žodžiai, atseit kokia aš kūrybinga, veikli ir įdomi. Ane, galvoju? O pvz., advento kalendoriaus įpirkti tai negaliu :). Ir kai pasakoji kitiems, tiesiog pliką nepagrąžintą sąrašą, ką darai, tai atrodo ohoho! Bet kai pažiūriu į savo gyvenimą, tai pššš, nieko nemoku, niekuo pasigirti negaliu. Tokios gal depresyvokos mintys, bet ai, kai daugiau nei savaitę maudžia veidą, tai negali būti itin linksmas, ane? 

Na, o papasakoti noriu apie du iš pažiūros labai panašius produktus. Tiesą sakant, žiūrėjau žiūrėjau el. parduotuvėje į aprašymą, į foto ir negalėjau skirtumo surasti, tad turėdama galimybę, nusprendžiau pamėginti abu – galiausiai pamačiau skirtumą buteliuose – vienas yra “Curls” serumas, kitas – “Glamour Sleek”. 

Aprašymai:

“Curls” serumo:

plaukų serumas skirtas garbanotiems plaukams prižiūrėti.
Plaukų serumas padeda prižiūrėti nepaklusnius garbanotus plaukus, suteikia jiems glotnumo, neleidžia veltis. Sudėtyje yra „Elast“ komplekso ir jūrinio elastino, kurie apsaugo plaukus nuo drėgmės, palengvina jų priežiūrą ir šukavimą.
Sudėtyje yra
„Elast“ komplekso, jūrinio elastino.
Naudojimas
Tepkite ant drėgnų plaukų per visą jų ilgį. Išdžiovinkite, tęskite šukavimą. Nenuskalaukite.

plaukų serumas „Glamour sleek“

MASTERLINE FRIZZ CONTROL glotninamasis plaukų serumas padeda ištiesinti plaukus, atkuria jų struktūrą, neleidžia jiems veltis. Sudėtyje yra sericino – prabangios aktyviosios medžiagos, išgautos iš šilkaverpių vikšrų, kuri apsaugo plaukus nuo drėgmės, vėlimosi. Plaukai tampa švelnesni, minkštesni, lengviau prižiūrimi.
Sudėtyje yra
Sericino.
Naudojimas
Tepkite ant drėgnų plaukų per visą jų ilgį. Užbaikite procedūrą plaukų džiovintuvu arba tiesintuvu. Nenuplaukite.

Sudėtys (kairėje “Curls”):

Gavusi serumus jau iš karto pamačiau skirtumą, nes “Curls” yra kreminės konsistencijos. 

Šiame serume yra daugiau nepatinka, nei patinka. Visų pirma sudėtyje daug alkoholio denatūrato. Šiaip kreminės konsistencijos priemonėse man jis ok (nelabai toleruoju tik skystuose). Tačiau alkoholio kvapas labai viską permuša. Kremas atrodo lengvas, neskalsus ir greitai naudojasi, nesunku padengti plaukus. Tačiau iš esmės jis nieko gero ir nepadaro. Nei glotnina, nei nuima frizz, ką žada jau pats pavadinimas, iš viso nieko gero, tai kam tada tuos plaukus alkoholiu teplioti?

“Glamour Sleek” serumas jau primena aliejuką. 

Man jis kur kas labiau patinka. Tirštas, kokius ir mėgstu. Apgaubia galus suteikdamas jiems minkštumo, švytėjimo, nesuriebaluoja. Tepu kartais ir ant visų plaukų, kad suglotnintų paviršių. Na, bent jau juo tikrai džiaugiuosi.

Kvapai “mėlyni”, stiprūs, keisti, bet manęs neerzina. 

Tiek šį kartą 🙂


Naudinga: Produktų ieškokite “Eurokos”. 50ml kainuoja po 6.79 EUR. 

 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

2Comments

Add yours
  1. 1
    Alina

    As jau praradau viltį turėti švelnius ir glotnius galiukus(tiksliau 20 cm iš 40 viso plauko ilgio). Aliejukai, kaukės, purškalai ir procedūros ir nieko. Kaip šiaudai taip šiaudai. Vakara kirpausi ir dažiausi kirpykloj- o ryte bendradarbė pasakė- o tu nenori galiukų pakirpti, jie nesveikai atrodo:))).

  2. 2
    Salomėja

    Kad man regis kai turi 40 cm ilgio plaukus, taip ir būna 🙂 Jei net aplinkiniai sako, kad atrodo nušiurę, gal verta pamąstyti apie trumpesnius plaukus? Dažniausiai atrodo puresni, sveikesni 🙂

+ Leave a Comment