Ne kartą užsiminiau, kad šie metai man yra lietuviškos kosmetikos metai. Bent jau kol kas taip atrodo. Anuos užbaigiau ir šiuos pradėjau su “Manilla”. “Biok” neretai pristato savo naujienas. Išmėginau “Razalijos” ir “Driu Beauty” produktus, dabar bandysiu “MANO” priemones plaukams. Lietuviai turi ką pasiūlyti ir produktai neretai pasirodo ne tik kokybiški, bet ir įdomūs bei inovatyvūs. “Driu Beauty” gyvuoja jau 4 metus ir asortimente dominuoja prabangi veido kosmetika. Aš pati esu bandžiusi AHA serumo miniuką, nes kadaise jį radau vienoje grožio dėžutėje. Visai patiko, todėl su džiaugsmu priėmiau pasiūlymą išmėginti dar kelias priemones. Apžvalgas pradėti noriu nuo “Wise Unisex” linijos kūno šveitiklio

Apie:

Išskirtinis kūno šveitiklis, kurio sudėtyje šveitimui naudojamos PHA ir AHA rūgštys, o ne odos apsauginį barjerą pažeidžiančios mechaninės dalelės. Rūgštys šalina negyvų ląstelių sluoksnį nuo odos, drėkina, stiprina odos apsauginį barjerą bei kovoja su laisvaisiais radikalais. Kūno šveitiklis gerina odos būklę, kovoja su aplinkos poveikiu bei odos problemomis.

Visiškai nesausina odos – odą drėkina ne tik rūgštys, bet ir kitos drėkinančios medžiagos – glicerinas, pantenolis, butileno glikolis bei alijošiaus ekstraktas.

Kūno šveitiklis skirtas moterims, vyrams ir paaugliams optimaliai odos būklei palaikyti.
Visiems odos tipams.
Pritaikytas jautriai odai.

6% PHA, 2.4% AHA, pH 3.5-3.8

Sudėtis: Aqua, Gluconolactone, Butylene Glycol, Sodium Lactate, Lactic Acid, Lactobionic Acid, Glycerin, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Panthenol, Niacinamide, Polysorbate 20, Hydroxyethylcellulose, Inulin, Alpha-Glucan Oligosaccharide, Propylene Glycol, Phenoxyethanol, Sodium Hydroxide, Xanthan Gum, Caprylyl Glycol, Parfum, Gluconolactone, Sodium Benzoate. 

Jau nuo pat pradžių maloniai nuteikia metalinis buteliukas. Suteikia produktui solidumo. Dozatorius veikia gerai (ko, beje nepasakyčiau apie auksinės linijos “Driu Beauty” produktus). 

Konsistencija kaip lengvo gelio, skaidri ir salstelėjusiai kvepia. Negaliu to identifikuoti, gal prebiotikų specifinis kvapas? Neerzina.

Aš nenaudojau jo visam kūnui, nes iš tiesų, tai ir įprastais šveitikliais dažniausiai gremžiu depiliuojamas vietas: rankas, kojas. Taip pat pėdas. Tad ir “Driu Beauty” priemone tepiau šias sritis, konkrečiai tai rankas, blauzdas ir pėdas. Tą darydavau vakarais po dušo kas kokią trečią dieną, o pėdas kiekvieną kartą. 

Pojūtis įdomus. Šveitiklis turi lipnumo, perbraukus odą ji nėra slidi ir vertinu taip kraipydama galvą. Kentėti galima, bet keista. Situacija pagerėja, pagal rekomendacijas ant viršaus užtepus kremo.

O kaip gi su poveikiu? Pvz., mano rankos nėra probleminės, tai kažkokio poveikio nepamačiau. Blauzdos labai sausėja ir jei tik patingiu tepti kremą, tai atrodo galiu piešti ant jų. Tai vat rytais man blauzdų oda pasirodė ne tokia sausa ir to baltumo nuo sausumo nelieka. Labai sunku nupasakoti įspūdį. Po vieno karto, atrodo, kad efektyvesnis rezultatas pasiekiamas mechaniniu šveitimu, bet ilgiau naudojant šį produktą matosi, kad jis irgi veikia, tik lėčiau. 

O va pėdoms efektas ryškiausias. Maniškės yra labai ragėjančios. Labai. Aš negaliu lipt į lovą nepasitepusi pėdų kremu, nes atrodo, kad net kabinasi į patalynę. Ir šveičiu, ir mirkau, bet viskas tik tam momentui. Su “Driu Beauty” šveitikliu atrodo, kad mano ragėjanti oda tampa minkštesne ir tada ryte daug lengviau ją prižiūrėti dildėmis ir pemzomis. 

Gana keblu skelbti verdiktą ir viskas gana chaotiškai skamba, bet tai yra labai įdomi ir kitokia priemonė. Jos poveikis pasimato ne žaibiškai, tačiau pasimato. Sakyčiau toks palaipsninis šveitimas, nes ir AHA rūgščių koncentracija nėra itin didelė, tad nereikia bijoti. Rekomenduočiau jautriaodžiams nemėgstantiems mechaninių skrabų 🙂. Naudojimas nėra pats maloniausias dėl šiokio tokio rūgštinio lipnumo. Visgi man įdomu jį naudoti, tikrai nesimėto lentynos gilumoje. 

Taip pat, kad jau kalbu apie “Wise Unisex” liniją, tai prie to paties noriu paminėti, kad išmėginau “Light” veido kremo miniuką. Labai vertas dėmesio. Kadangi aš vasarį dažnai blaškiausi ir mažai miegojau namuose, tai vis jį pasiimdavau, ir džiaugiausi, kad lengvas, puikus riebiai brandžiai odai, labai drėkinantis ir nekemšantis porų, tinkamas rytui ir vakarui. Jei neturėčiau šimto bandymų laukiančių priemonių, tai tikrai nusipirkčiau pilną dydį. 


Naudinga: Šveitiklį įsigyti galite Driubeauty.lt. 125ml kainuoja 22 EUR. 

Jūsų aktyvumas yra padėka ir mano motyvacija. 

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).