Apžvalga: “Dr. Vranjes” namų kvapas “Arancio Uva Rossa”

Estimated read time 5 min read

Pasakykit man, kokie jūsų santykiai su kvapais? Pažįstu žmonių, kurie negali pakęsti kvepalų, smilkalų ir daugybės aromatų kosmetikoje. Sunku ir jiems, ir su jais. Aš pati labai mėgstu kvapus, bet neturiu labai nusistovėjusio skonio. Pvz., žiemą, kai griebia peršalimas, mes (čia aš ne save daugiskaita vadinu, bet dar ir savo meilę) mėgstam kūną trinti arbatmedžio, eukalipto ir visokių spygliuočių eterinių aliejų mišiniais. Visai priešingi kvapai – rytietiški, sunkūs, vaniliniai, saldūs, aštrūs, kokie pvz., būna parfumuoti plaukų aliejai, man taip pat patinka. Pačiulis, pipirai – mmmm! Smilkalų namuose turi būti visada! Žiemą deginu kvapias žvakes. Pusę mano kvepalų lentynėlės sudaro vyriški kvepalai, kitą pusę – visokios vanilės. Tai atrodo, wow, Salomėja, tau patinka viskas? Kad ne! Nors mėgstu kavos, kakavos, šokolado kvapą, tokie aromatai naudojami kosmetikoje mane nervina. Man patinka natūralus kokosų aliejus, bet laaaaabai retai pasitaiko skaniai kvepiantis kokosinis produktas. Braškiniai reikalai taip pat erzina, ko nepasakyčiau apie braškes. Kartais šiaip priemonių aromatai pasirodo per stiprūs. Vis tik aš visada greičiau jau rinksiuosi tai kas kvepia, negu priešingai.

Nors, kaip jau minėjau, namuose visada yra daug smilkalų, aromatinių žvakių ir eterinių aliejų, aš dar niekada neturėjau kvapiųjų lazdelių. Ne tai, kad nenorėjau, visada skersakiavau ir dūsavau prie “Rituals” ir “L’occitane” ir tų paštuose parduodamų “Aromika” namų kvapų, bet neprisiruošdavau įsigyti. Ir va, atėjo pačios. Jau kurį laiką mūsų namai kvepia “Dr. Vranjes” aromatu “Arancio Uva Rossa”.

Gal girdėjot tas istorijas, apie imituotą gražų blogerių ir instagramerių gyvenimą? Na, tas, kuomet nuotraukos daromos prabangių viešbučių tualetuose ir pan, nes ten geriausias apšvietimas ir balčiausi klozetų dangčiai. Tai va, žinokit, man buvo labai sunku namuose rasti vietą, kur galėčiau nufotografuoti šiuos kvepalus :). Viskas taip paprasta ir panašėja į garažą, sandėlį ar dirbtuves, kad net nepagarbu atrodo tokį dailų daiktą statyti :).

Truputį apie produktą:

Šis aromatas gautas suderinus karčiojo apelsinmedžio žiedų gyvybingumą ir raudonųjų vynuogių kvapą, kuris buvo praturtintas prabangiais rožės, magnolijos ir žibuoklės kvapais ir didingai užbaigtas beržo, rožmedžio kvapais ir švelniu cinamono dvelksmu.

Energizuojantis, valo orą (valgomojo ir virtuvės), padeda susikaupti ir sumažina nerimą.

Naudojimas: Geriausia vieta, kur galite padėti kambario kvapą, yra centrinė namų dalis, nes tuomet visi ateinantieji ir išeinantieji užuos tvyrantį aromatą ir nusineš jo suteiktas emocijas į kitus kambarius. Kad kvapas kuo ilgiau išliktų, padėkite jį atokiai nuo tiesioginių saulės spindulių bei šilumos šaltinių: šiluma skatina kvapo garavimą.

100 ml aromato buteliukas gali skleisti aromatą 3 – 4 savaites; 250 ml buteliuko užteks 2 – 3 mėnesiams, o 500 ml buteliukas paprastai efektyviai kvėpina namus 4 – 5 mėnesius. Kvapo išsilaikymo trukmė priklauso nuo kambario savybių, šildymo sistemos, tiesioginių saulės spindulių poveikio bei skersvėjų, kurie pagreitina kvapo garavimą.

Kiekvienas linijos Dr. Vranjes Firenze SCENTED DECOR gaminys yra unikalus kūrinys, kuriame yra išmintingai panaudotos 10% koncentracijos natūralios esencijos. Natūrali esencija, priešingai nei sintetiniai komponentai, yra tas gyvasis gaminio komponentas, kuris padaro visus Dr. Vranjes aromatus unikaliais, suteikia jiems aktyvių savybių ir susieja su aromaterapijos ir kvapų mokslo praktika. Tačiau keliems gramams eterinio aliejaus pagaminti reikia milijonų gėlių,  kurios turi būti kruopščiai surinktos atskirai po vieną ankstyvą rytą. Esenciija niekada nebūna tokia pati kaip iš ankstesnių metų derliaus gauta esencija: išgautas aromatas kaskart įgauna šiek tiek skirtingą atspalvį.

Pirmą dieną aš tik sukišau lazdeles, kurios labai ilgos ir palikau stovėti. Visą laiką nesupratau ar man patinka aromatas, ar ne. Jis atrodė gerokai per stiprus. Bet po to ir nosis priprato ir atrodo kvapas nusistovėjo. Aš lazdeles apverčiau ne kartą per dieną, kaip rekomenduoja aprašymas, o kas kokias tris, nes man ir taip pakanka skonio :).

Būdama namuose jau jį pajaučiu tik pūsteli skersvėjis, tačiau visada nudžiugina grįžus. Na kvepia, kvepia tie pagaliukai. Kaip? Apibūdinti sunku, man šiek tiek primena lyg ir prabangų vyną, gal dėl vynuogių? Tik momentais. Dar užgriebiu ir rožes, ir cinamoną. Iš tiesų tai netikėtas, nenupasakojamas ir akivaizdžiai nepigus derinys. Nieko bendro su kokiu sintetiniu kokosu. Manau ateityje lazdeles bandysiu dažniau, nes čia toks tinginio reikalas, kuomet beveik nereikia kažko daryti ar prižiūrėti (dėl saugumo), kaip kad žvakes ar aromatines lėkštutes.

Kadangi aš kvepalus pastačiusi ne visai taip kaip rekomenduojama (rytais gauna saulės, o skersvėjai pas mus dabar visur), tai manau kvapą išgarinsiu greičiau nei per 3 mėnesius.


 Naudinga: Daugybę įdomių namų kvapų rasite Naminukas.lt, kainos labai įvairios. Konkrečiai “Dr. Vranjes Arancio Uva Rossa” kaina yra 56,50 EUR už 250ml.

Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

4Comments

Add yours
 1. 1
  Alma

  Pabandyk prie progos Aromikos “Cinamonas ir apelsinas”, kažkuo panašus kvapas. Man su kvapais sudėtinga, mėgstu įvairius, bet dažnokai užerzina kažkoks komponentas, ypač alia natūralus susintetintas. Bekvapės priemonės irgi ne pakeliui, nes lenda kažkoks “vaistiškumas”.

 2. 3
  ema

  Aš kvėpinu/drėkinu orą EA difuzoriais. Ypač šildymo sezonu. Ir naudinga, ir natūralu, ir kvepia.

 3. 4
  Alma

  Man asmeniškai tiesiog ne vasarai, toks šiltas rudeninis/žieminis. Tiesa stiprokas, nedideliame kabinete pasistacius buvo per daug, bet išnešus į didesnę erdvę pats tas.

+ Leave a Comment