“Dr. Sante” prausiklis veidui “Cucumber”

Keista. Kurį laiką neturėjau jokio prausiklio veidui. Dabar namuose šių net keturi. Tai “Barwa Siarkowa” antibakterinis, gelinis veido prausiklis su siera“Bioderma” gelinis jautrios, pleiskanojančios ir paraudusios odos prausiklis “SENSIBIO DS+ Foaming gel”, “Sensilis” aliejinis veido prausiklis ir tas, kurį dabar aprašysiu. Visos priemonės namuose atsiranda iš smalsumo. Nes man atrodo, kad vieną buteliuką aš naudočiau 3 metus ir dar nesibaigtų. Kiek gi jo tereikia? Galėčiau taupiau gyventi, bet gi ne, vis tiesiasi rankos į naują. Šiandien vos nenusipirkau dar vieno, bet kirtau per nagus: “Salomėja, bent vieną pabaik!”.

Dr. Sante mane patraukė tuo nuliuku. 0% SLS, SLES, parabenų ir alergenų.

Žinoma, kad tai nėra visiška tiesa.

Sąrašo pabaigoje matome ir piktus konservantus ir bjaurybę alkoholį, tad neapsigaukite, nėra tai visai sveikas ir nekenksmingas produktas, tačiau šiaip viskas atrodo neblogai. Pagrindinės medžiagos saugios, yra ir naudingų ekstraktų.

Aprašymas prisidėjo prie vilionių:

Ir dar tokia gaivi putų spalva. Kaip nenusipirkti?

Šia priemone praustis yra malonumas. Visų pirma tai pati putų konsistencija tokia lengva lengva, švelni švelni. Kvapas gaivus, na įsivaizduojate, nes man atrodo, kad visos agurkinės priemonės turi daugiau mažiau panašų kvapą. Žalia, gaivu, lengva. Prausia veidą neblogai. Aš akių juo neplaunu, todėl negaliu nieko pasakyti apie tušo nuvalymo kokybę, tačiau pudrų sluoksnį nuima be vargo.

Šias putas aš naudoju tiek vienas, tiek kartu su veido valymo aparatu. Džiugu, kad nesausina veido. Taip, aš tikrai po jo tepu kremą, tačiau iš bėdos vieną kitą kartą galėčiau išsiversti ir be papildomo drėkinimo, nes nėra to jausmo “aaaa kaip traukia odą, greičiau greičiau tepk ką nors!”.

Taigi va, vieni pliusai: kvapas, konsistencija, susidorojimas su kosmetika ir jausmas po prausimosi.

Minusas už netobulą sudėtį, nors gal nereiktų čia minusuoti jei nejaučiu kažko blogo, ane?

Mano įvertinimas: 3/5

Naudinga: Šios priemonės kaina yra 2-3eu (priklauso nuo akcijų ir pardavimo vietos). Nusipirkti galima Multilukss ir Martina parduotuvėse.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).