“Barwa Siarkowa” antibakterinis, gelinis veido prausiklis su siera

Mano įvertinimas: 3/5

Mano komentarai: Džiugu vėl rašyti apie nematytą produktą. Jį vasaros gale parsivežiau iš Lenkijos, kurioje gausu įdomių vietinių gamintojų. Regis tik kerti sieną ir gali įsigyti nebrangių, bet visai kitokių prekių. Nors šis prausiklis ir nėra “pigiau grybo”, kainavo 14 zlotų, tai yra apie 3,5 eu. Tiesiog normali prausiklio kaina.

Pamaniau, kad po kelionės reikės daugiau tikslinės priežiūros mano probleminei, riebiai, užterštai odai. Aprašymas štai toks:

Kaip ir viskas aišku, žada susitvarkyti su aknės paveikta oda, suvaldyti blizgėjimą ir padaryti mus gražias. Sudėtis:

Aqua, Glycerin, Sodium Laureth Sulfate, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Alpha-Glucan Oligosaccharide, Propylene Glycol, Lauramidopropyl Betaine, Panthenol, Triticum Vulgare, Sulfur, PEG-30 Castor Oil, PEG-6 Caprylic/Capric Glycerides, PEG-150 Pentaerythrityl Tetrasearae, Triethanolamine, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Xanthan Gum, Parfum, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Methylisothiazolinone, Limonene, CI 159985.

Ar jums irgi būna taip, kad naudojat priemonę, ji atrodo nebloga, bet panagrinėjat sudėtį, randate nesmagių ingridientų ir tada jau produktas nebeatrodo toks žavus? Man būna, šis kartas panašus. Bet atmetus visus, oi gi tas kemša poras, o tas iš viso nuodingas, tai ši želė prausia gana švelniai. Kvepia saldžiai ir egzotiškai ir mano veidas nesiskundžia. Nuo jos neblogėja padėtis, labai ir negerėja. Tačiau čia tik prausiklis, kuris pašalina makiažo likučius. Efektų aš tikiuosi iš kremų.

Želė gelsvos spalvos:

Reikia jos visai ne daug. Tad manau dar šimtą metų naudosiu pamainomis su turimu Biodermos prausikliu.

Tai vat, o jūs gal galit rekomenduoti kokį nors tikrai gerą prausiklį be visokių kenksmingų konservantų? Riebiai odai, kuri vos tik kas ir ima pleiskanoti. Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).