Apžvalga: "Dove" plaukų kaukė pažeistiems ir nualintiems plaukams "Regenerate Nourishment"

Estimated read time 2 min read

Aš jau minėjau, kad stengiuosi nepirkti naujų plaukų priežiūros produktų. Reikia bent įpusėti turimus buteliukus bei indelius. Ir dar jums papasakoti. Apie šios “Dove” serijos šampūną, balzamą bei aliejuką aš jau rašiau. Rezultatas tenkina ir aš sėkmingai naudoju, balzamą netgi baiginėju (valio valio), nes man visada jis baigiasi gerokai greičiau nei šampūnas. Ir čia nepaisant to, kad aš kartais šį keičiu kauke.

Apie kaukę šiandien ir pakalbėsiu.

Gamintojas teigia, kad ji yra skirta pažeistiems ir nualintiems plaukams stiprinti. Manieji visada gi alinami, nes aš juos reguliariai dažau. Aprašyme minima, kad produktas praturtintas raudonųjų dumblių ekstraktu bei keratinu. Pažiūrėkim:

Dumbliai (Carrageenan) yra. Keratino yra. Abu kažkur viduryje sudėties, tarp minkštiklių, silikonų, nedraugiškų konservantų ir visokio kito geresnio bei blogesnio šlamšto.

Kaukės kvapas malonus, būdingas daugeliui “Dove” gaminių. Pats produktas tirštas ir gana taupus.

Smagu, kad nebūtina ilgai laikyti. Aprašyme rekomenduojama palaikyti 5min. Aš kartais trumpiau, kartais ir ilgiau palieku.

Rezultatas tikrai neblogas. Plaukai atrodo sunkesni, slidesni, labiau blizga. Visgi šios kaukės aš nerekomenduočiau toms, kurios turi plonus, taip pat greitai besiriebaluojančius plaukus. Jums ji bus gerokai per sunki.

Mano įvertinimas:

Naudinga: “Dove” produkcijos ieškote “Droguose”, “Maximoje” ir kitose kosmetikos parduotuvėse. Kaina apie 5eu.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).

Total
0
Shares

+ There are no comments

Add yours