Man visada būna keistoka rašyti ateities įrašus. Pvz., šį aš paskelbsiu tik po savaitės, kuomet, jei viskas klosis parankiai, atostogausiu. Tačiau šiuo metu vyksta pasiruošimas, mane bando pavesti sveikata (turiu problemų su nervais, kas pasireiškia ir fiziškai, ir ne tik). Taip pat kankina nepaaiškinama įtampa ir tikiuosi, kad tada, kai skaitysite šį įrašą viskas bus jau praeityje :). O papasakoti norėjau apie “Dove” kūno sviestus. Šiaip šios kompanijos priemones naudoju gana dažnai, tikrai daugiau nei, kad aprašau. Man visai patinka beveik visi prausimosi produktai. Visai nieko ir priemonės skirtos plaukams bei rankoms. Ir net dabar mano atsargų dėžutėse gausu “Dove” buteliukų, nes kažkada kompanija dosniai atsilygino, už tai, kad paminėjau jų vykdomą akciją. Šiuos kremus labai norėjau išbandyti nuo tada, kai pirmą kartą pamačiau. Nes man kažkaip patinka kūno priežiūros priemonės indeliuose, o ir atrodė, kad bus faini kvapai.

Labiausiai mane viliojo “Dove Replenishing Ritual Body Cream with marula oil and magno butter”.

Mango man yra nauja juoda ir patinka viskas, kas su juo. Aš žinau, kad mango sviestas nekvepia šiais vaisiais, bet gi nenaivi, negalvoju, kad čia bus labai jau tyra sudėtis, vistiek įdės parfumo ir tikėjausi malonaus kvapo.

Sudėtis:

Nemeluosiu, aš nereguoju į sudėtis jautriai. Mineralinis aliejus, parafinas – ne tie žodžiai, kurie mane išgąsdina. Juo labiau, kad tai nėra nesaugūs ingredientai, tiesiog pigūs ir nelabai naudingi. Tačiau visgi nervina, kad tos sudėtys yra užklijuotos, nes abejoju ar parduotuvėje atlupinėčiau, o jei jau tą padaryčiau, tai tokio sviesto nepirkčiau. Kodėl, jei jau manęs negąsdina? Todėl, kad už tą pačią kainą galima gauti geriau. Tiesiog.

Kremas (iš tiesų abu jie panašūs) tirštokas, baltas ir šis variantas man labai neįtiko kvapu. Tiesiog visai visai ne mano skonio. Į mangą nepanašu. Todėl aš kremą pasistačiau prie lovos ir kas vakarą tepu pėdas. Nes pėdos toli nuo nosies. Nes jos pas mane labai sausos. Priemonė gana sunkiai įsigeria, o maitinimas/drėkinimas tik momentinis.

Kitas kremas – “Dove Restoring Ritual Body Cream with coconut oil and almond milk”, tikiu, turėtų patraukti kokosų mylėtojų dėmesį.

Sudėtis:

Šio produkto kvapas jau normalesnis. Kvepia kokosais, žinoma, kiek sintetiniais, bet kokosais. Priemonė riebesnė. Aš ją tepuosi po dušo, ant kiek drėgnos odos ir tik vakare, nes tiesą sakant, nesu tikra ar jis iš viso susigeria, ar tiesiog į patalus galiausiai nusivalo, mat nuolat atrodo, kad ant odos yra plėvelė. Kažkodėl naudoju, nors nedžiugina.

Iš esmės tai nėra tokios priemonės, kurių negalėčiau naudoti, nes neištveriu kvapo, nes kelia alergiją, nes daro dar kažką negero. Tačiau mano manymu, kūno kremai yra tie produktai, kurie be savo tiesioginių funkcijų dar turėtų kelti ir džiaugsmą, norą jais teptis ir t.t. Šį kartą “Dove” tikrai ne apie tai, nors tikiu, kad priemonės turi savo gerbėjų.

Bandėt?


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite “Maxima”, “Drogas” ir kt. populiariose parduotuvėse. 250ml be akcijų kainuoja apie 8 EUR.

Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).