Be ilgų įžangų iš karto pradedu kalbėti apie kaukes. Tie, kas mane seka instagram, o tikiuosi, kad visi čia užsukantys, žinojo, kad prieš Kalėdas buvau paskelbusi kaukių savaitę ir ketinau kiekvieną dieną išmėginti jas šešias iš “Dizao Masterpieces”. Tuo pačiu metu dovanų gavau jų dar kelias, tad pasinaudojau proga pati apdovanoti draugus bei artimuosius :). Visgi, nesu kaukių žmogus ir ta savaitė gerokai išsitempė, bet jau galiu daugiau mažiau aptarti įspūdžius. Tiesa, šį kartą neįkelsiu sudėčių. Neapdariai nepasidariau nuotraukų, mat buvau tikra, kad yra “Elevita” svetainėje. Seniau jie surašydavo ingredientus. Neradau ir internete :/. Tad yra kaip yra. 

Visas kaukes galima įsigyti po vieną, tačiau aš turėjau šešetuką iš auksinės dėžutės. Ir rinkinį sudarė tokios rūšys:

1. Dizao Masterpieces 3D boto-kaukė jautriai veido ir smakro odos priežiūrai..
Sudėtyje esančių aktyvų ingredientų dėka kaukė intensyviai drėkina, glotnina odos mikroreljefą, mažina raukšles. Tinka visų tipų odos priežiūrai.

2. Dizao Masterpieces kaukė veidui ir kaklui su kolagenu.
Sudėtyje esančių aktyvių ingredientų dėka kaukė intensyviai drėkina, stangrina, apsaugo nuo elastingumo praradimo, išlygina, mažina raukšles. Tinka visų tipų odos priežiūrai.

3. Dizao Masterpieces juoda boto kaukė veidui su hialuronu ir aktyvinta anglim.
Sudėtyje esančių aktyvių ingredientų dėka kaukė intensyviai drėkina, valo, sumažina veido poras. Tinka visų tipų odos priežiūrai.

4. Dizao Masterpieces boto kaukė veidui su auksu ir kolagenu.
Sudėtyje esančių aktyvų ingredientų dėka kaukė intensyviai drėkina, stangrina, apsaugo nuo elastingumo praradimo, išlygina, mažina raukšles. Tinka visų tipų odos priežiūrai.

5. Dizao Masterpieces putojanti burbuliukų boto kaukė veidui su deguonimi ir aktyvinta anglimi.
Sudėtyje esančių aktyvų ingredientų dėka kaukė intensyviai drėkina, puikiai išvalo poras, teikia sveikos ir jaunos odos išvaizdą. Tinka riebios veido odos priežiūrai.

6. Dizao Masterpieces juoda boto kaukė paakiams su hialuronu ir anglimi.
Sudėtyje esančių aktyvų ingredientų dėka kaukė intensyviai drėkina, mažina paakių patamsėjimus ir paburkimus, smulkias raukšleles.

Paskirtis ir aprašymas man daugelio skambėjo panašiai. 

Pirmą išmėginau paakių kaukę. 

Visai patiko. Šalta, drėgna, gerai priglunda. Tiesa, jei neprigulame į horizontalią padėtį, tai per tas 20 minučių kiek pasmunka. Tačiau paakiai atrodo atgaivinti, padrėkinti, gyvesni. Kartočiau. 

Juodoji veido kaukė žadėjo sutraukti poras. Cha! Nepastebėta. O šiaip visai nieko tokia, palyginus, kad kai kurios kitos varvėjo neapsakomai, tai man patiko jos neperdaug šlapia, bet nė kiek nesausa konsistencija. Neerzino. 

Visi putojančių kaukių aprašymai žada, kad bubuliukai ištrauks nešvarumus iš porų. Man tokios kaukės labai panašios, kiek bandžiau, tai pajutau tik kutenimą. Smagu, linksma, įdomu. Bet tik pirmus kartus. Šiaip dar neradau nei vienos, kurios efektą pastebėčiau. 

Kaukė veidui ir kaklui išsiskiria padidinta dalimi šiai sričiai uždengti. Kadangi aš dėdamasi kaukes jaučiu klaustrofobiją, tai šios tiesiog nevertinsiu. Man buvo per daug baimių. Tačiau idėja smagi, nes prisipažinkit, kad taip pat pamirštate pasirūpinti kaklu. 

Veido ir smakro kaukės nepabandžiau, nes dieną prieš tai buvau atsidariusi tą kaklui ir kažkaip nebenorėjau… Visgi tapo gera Kalėdine dovana. 

O auksinis lakštas atrodė linksmai.

Visgi mano skoniui per šlapia. Žinokit, kol užsidėjau, tai sugebėjau prisivarvinti už apykalės ir šiaip atrodo, kad per skuostus skystis tekėjo žemyn. O rezultatas pasirodė vertas kančios. Mat oda atrodė tarsi patempta į viršų.

Taigi, kaip supratote, išbandyti lakštines kaukes man vis dar yra rimtas iššūkis, išėjimas iš komforto zonos ir baimių nugalinėjimas. Kas daugeliui yra malonumas ir relaksas, man gi kova su savimi. Bet aš stengiuosi. Be to, nepaisant visko, aš galiu pastebėti skirtumus tarp įvairių bandomų produktų. “Dizao” išsiskiria tuo, kad kaukių pakuotės labai kokybiškos, neatrodo pigiai (o tokios ir nėra), medžiagos gausiai prisodrintos skysčio, visos bandytos kaukės nedirgino, neerizno kvapu ir davė momentinį poveikį. Beje, nors aprašinėtos rušikai, bet gamintos P. Korėjoje. Tokių produktų mėgėjai neturėtų praeiti pro šalį.

Įsigyti galima po vieną arba visą rinkinį. 


Naudinga: Ieškokite Elevita.lt. Rinkinys kainuoja 17.99 EUR. 

Jūsų aktyvumas yra padėka ir mano motyvacija. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).