Apžvalga: “Dizao” šokoladu kvepiantis tušas “Organics”

Estimated read time 3 min read

Ką gi, paskutinė darbo diena prieš šventines atostogas. Viskas taip keista! Jau? Jau tuoj pasibaigs šurmulys? Ir dar keista šiandien buvo atsidaryti “Elevita” svetainę ir atrasti, kad jie visiškai atsinaujino. Manau, kad kai tik išplės pristatymo galimybes, nes dabartinis variantas man (ir ne tik) netinka, bus tikrai konkurencinga parduotuvė. Trūksta visai nedaug! Iš ten yra ir teksto herojus – tušas “Dizao”. Šią kompaniją pažįstu tik iš kadaise bandytų lūpų balzamų. Ji yra amerikietiška, retai kada apkalbama, todėl tik įdomiau bandyti.

Tušas pristatomas taip:

Dizao Organics blakstienų tušas suteikia lengvą padengimą, ilgą išsilaikymą ir lengvą nuvalymą. Carnauba vaškas padidina apimtį be gumulėlių ir sulipimų, suteikdamas blakstienoms tobulumo. Ryžių esktraktas blakstienas apsaugo, maitina, sukuria apsauginį barjerą ir praturtina blakstienas baltymais. Kavos ekstraktai užtikrina juodos spalvos sodrumą. Natūralūs ingredientai nedirgina akių.

Ar pastebėjote, kad niekur neminimas kvapas? Net ir ant pakuotės neradau jokios užuominos, kad jis kvepės šokoladu. Ir tą galima suprasti iš paskutinio sudėties elemento. O kompozicija tikrai visai įdomi, kaip tušui. 

Sudėtis: Agua (Water), Organic Matricaria Recutita (Chamomile) Hydrosol, Organic Cera Alba (Beeswax), Organic Copernicia Cerifera (Carnauba Wax), Organic Coffea Arabica (Coffee) Powder, Organic Oryza Sativa (Rice) Extract, Organic Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Organic Zea Mays (Corn Starch), Shellac, Organic Citrus Medica Limonum (Lemon) Peel Extract, Citrus Grandis (Organic Grapefruit) Seed Extract, Chocolate Frafrance

Šepetėlis vidutinis, ne silikoninis. Minėtas šokolado kvapas tikrai jaučiasi. Tiesa, iš pradžių buvo keblu identifikuoti. Kažkas saldaus ir įdomaus. Nors nesu tikra ar tušui tikrai reikia kvapo. 

Efektas gana natūralus. Didelės dramos nėra, pasistengus blakstienos nesulimpa. Aš gal labiau mėgstu labiau ilginančius, bet kasdieninis vaizdas irgi nėra blogai.

Mano pastebėtas minusas tas, kad visgi dienos pabaigoje jis linkęs tepti paakius. Bent jau maniškius, tačiau mano pavyzdžiu remtis nelabai galima, nes pastoviai nesutampu su kitų patirtimi. Nusivalo lengvai visais mano naudojamais būdais.

Tad išvada tokia, kad čiasmagus produktas. Kvepia skaniai, sudėtis patraukli ir net sakyčiau įdomi bei gali patraukti natūralistų dėmesį. Dažo lengvai ir kasdieniškai, nenuteka patekus į pūgą ir šiaip nepalieka pėdsakų, pvz., ant viršutinio voko, nedirgina, bet į dienos galą jau patenka ant paakių. Tad jei būčiau mokytoja, rašyčiau aštuonis.


Naudinga: Ieškokite “Elevita” parduotuvėse ir internete. Kaina – 19,99 EUR. 

Jūsų aktyvumas yra padėka ir mano motyvacija. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

1 Comment

Add yours
  1. 1
    Dalia

    Na, kaip ačiū už šitą apžvalgą! Kaip tik jau reiks atsinaujinti tušo atsargas ir vis norėjosi išbandyti kuo natūralesnės sudėties, bet kad nebūtų tepalus. Taaaip nėra laiko ieškot, o čia – bam ir viskas yra, ko reikia 😉
    Bandysiu!

+ Leave a Comment