Dėžiaholikės supras, kad sulaukti naujos dėžutės yra tikras džiaugsmas, o jos išpakavimas – reabilitacija po visokių stresų. Šiandien mane pasiekė gegužės mėnesio siuntinys iš Lookfantastic.com. Apie kovo bei balandžio dėžutes skaitykite čia ir čia.

Šį mėnesį Lookfantastic siūlo švęsti mūsų natūralų grožį. Tad skubėkime žiūrėti ką gi įdėjo į dėžutę! Papasakosiu ką radau, o smalsiausioms suskaičiuosiu ir vertę. Remsiuosi tuo pačiu Lookfantastic.

Kaip ir visada, kartu atkeliavo ir Elle žurnalas. Maloni dovana. Mėgstu pavartyti ir pažiūrėti užsienietiškas kosmetikos naujoves bei madas. Žurnalo kaina yra apie 5.20 eurų.

Atidariusi dėžutę ir atplėšusi popierių radau štai tokį kratinuką:

Tai pradedame apžiūrinėti!

IOMA veido kremo mėginukai, 7 vnt po 1ml. Iš lankstinuko supratau, kad buvo galima rasti dviejų rūšių kremą. Maniškis yra “Youthful Moisture Cream” – saugantis odos jaunystę. Tokia pakuotė atrodo visai patogi kelionėse. Vertė 13.17 eu (pilnos 30ml pakuotės kaina yra 56.45eu).

Mano vertinimas: Pradžiugino. Tikrai bus įdomu išmėginti kremą, kurį kažin ar pirkčiau be išankstinio pasidomėjimo. Patinka ir pakuotė. Tikiuosi produktas bus geras.

Ren naktinis veido kremas “Wake Wondreful” 10 ml. Veido kremas, kuris žada, kad kol miegosime jis mūsų odą padarys gražesne, jaunesnė ir skaistesne. Vertė 10.49 eu (Pilna 40ml pakuotė kainuoja 41.95eu).

Mano vertinimas: džiugina ir tikrai pamėginsiu, juo labiau, kad rekomenduoja naudoti tik 2-3 kartus per savaitę, tai ir šio mėginuko užteks pakankamai ilgai.

Wet Brush šepetys plaukams. Dėžės pažiba, nes gi pilnas produktas. Kaina – 15.95eu (Beje, Lietuvoje jie kainuoja pigiau).

Mano vertinimas. Nei džiaugiuosi, nei liūdžiu. Neturėjau šepečio, dabar turėsiu. Atrodo visai smagus.

Decleor intensyviai maitinantis kremas, 5 ml. Dėžutėje buvo galima rasti tris Decleor variantus. Aromatinį neroli serumą, gelį-kremą ir maitinantį kremą. Mano kremas maitinantis. Vertė – 5.99 eu (50 ml kainuoja 59.95 eu).

Mano vertinimas: Šitas prekinis vardas, aišku, daug žada, bet kiek gi tų kremų gali būti vienoje dėžutėje? Na džiaugiuosi, kad pamėginsiu.

Revlon Uniq One priemonė plaukams, 9 ml. Produktas žada bent dešimt privalumų. Plaukai ir spindės ir bus apsaugoti nuo karščio ar spalvos blukimo. Stebuklas, ne kitaip. Vertė – apie 1 eu (parduotuvė šia priemone neprekiauja ir rėmiausi kitomis, kur 150ml produkto kainuoja 13-15eu).

Mano vertinimas: man patinka viskas kas plaukams. O dar tiek pažadų visokių.

Eve Lom veido valiklio mėginukas (5ml) ir servetėlė. Tiesą sakant nesupratau ar servetėlė yra daugkartinė, ar ne. Vertė – 3.6 eu  (100 ml kainuoja 72.45).

Mano vertinimas: nedžiugina. Net nežinau kodėl, bet man šis produktas neatrodo įdomus, o net jei patiktų, tai kažin ar pirkčiau prausiklį už septym eurų. Geriau jau koks tušas ar kremas.

Vichy stangrinamasis kremas, 15ml. Štai ir dar vienas kremas! Vertė 11.83 eu (50 ml kainuoja 39.45 eu).

Mano vertinimas: šį kremą dažnai dėdavo į žurnalus. Tad teko mėginti. Įspūdžio nepaliko, o ir skirtas sausai bei labai sausai odai. Visgi, manau pamėginsiu. Raukšles naikinti jau reikia!

Bendras vertinimas: atsiųstų produktų vertė yra apie 66 eu. Mokėjau apie 18. Visas skaitoma bei naudojama. Vienintelis produktas, kurį nežinau ar panaudosiu, yra veido valiklis su servetėle. Visgi man nelabai patinka bendra komplektacija. Keturi veido kremai? Nelabai įdomu. Manau smagiau būtų gauti įvairesnių dalykų, kuriuos galėčiau eiti dabar pat mėginti, o ne būčiau priversta rinktis. O ir dekoratyvinės kosmetikos vėl trūksta, bet kol kas ši dėžutė man patinka labiausiai. Artėja žygių bei kelionių metas, tikrai pravartu turėti tuos mažulius.

Štai tiek apie dėžutę!

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, FacebookeInstagrame ar visada galite parašyti laišką.